Kvaliteta goriva na različnih bencinskih

Teflon123

Zelenc'
1. mar 2012
14
0
1
Če se le da tankam pri Shellu v Lipnici na avstrijski strani ali pri agipu v Miklavžu pri Mb. Zmeraj 100 oktanski bencin.
 

SoulMan

Majstr
9. sep 2007
3.254
136
63
Celje
Citat:
Uporabnik Teflon123 pravi:
Če se le da tankam pri Shellu v Lipnici na avstrijski strani ali pri agipu v Miklavžu pri Mb. Zmeraj 100 oktanski bencin.

cheer.gif


oldestthread0hx.jpg
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.347
6.541
113
Tudi sam raje tankam na agipu, v AT grem vedno tja tankat, čeprav je Shell bližje (šentilj tik ob meji), ampak mi je lastnik sumljiv...
 

Teflon123

Zelenc'
1. mar 2012
14
0
1
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
Tudi sam raje tankam na agipu, v AT grem vedno tja tankat, čeprav je Shell bližje (šentilj tik ob meji), ampak mi je lastnik sumljiv...


Se mi zdi da vem katero shellovo imaš v mislih v šentilju ob meji...če misliva isto je tista res še predpotopna tiste se tud jaz izogibam
wink-1.gif
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.347
6.541
113
Pa še lastnik/zaposleni je nek hrvat in videt sem neko šmuglanje okoli računov, ipd...torej če goljufa davčno, dvakrat ni za rečt, da tudi goljufa pri kvaliteti goriv...

Je pa to pumpa pri starem mejnem prehodu
 

Teflon123

Zelenc'
1. mar 2012
14
0
1
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
Pa še lastnik/zaposleni je nek hrvat in videt sem neko šmuglanje okoli računov, ipd...torej če goljufa davčno, dvakrat ni za rečt, da tudi goljufa pri kvaliteti goriv...

Je pa to pumpa pri starem mejnem prehodu

Da, Da točno nasproti trgovini ki se je včasih imenovala Debela Berta
wink-1.gif
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.625
14.322
113
Citat:
Uporabnik Teflon123 pravi:
Če se le da tankam pri Shellu v Lipnici na avstrijski strani ali pri agipu v Miklavžu pri Mb. Zmeraj 100 oktanski bencin.

not_again_616.jpg


@SoulMan:
aplauz.gif
 
Nazadnje urejeno:

afroC

Majstr
6. jun 2009
2.771
351
83
In dejansko daš 20 ct. več za 100 oktanov v Avstriji? Upam da imaš vsaj WRX STI.
aplauz.gif
 

naliM

Majstr
26. sep 2007
1.378
213
63
Citat:
Uporabnik Teflon123 pravi:
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
Tudi sam raje tankam na agipu, v AT grem vedno tja tankat, čeprav je Shell bližje (šentilj tik ob meji), ampak mi je lastnik sumljiv...


Se mi zdi da vem katero shellovo imaš v mislih v šentilju ob meji...če misliva isto je tista res še predpotopna tiste se tud jaz izogibam
wink-1.gif

Jaz tu tankam vsaj v polovici primerov, pa pri bencinu še ni bilo opaziti težav.
 

Teflon123

Zelenc'
1. mar 2012
14
0
1
Citat:
Uporabnik afroC pravi:
In dejansko daš 20 ct. več za 100 oktanov v Avstriji? Upam da imaš vsaj WRX STI.
aplauz.gif

Nimam, se pa skor vsak dan tam mimo peljem in imam to srečo da ne rabim pazit na cente
aplauz.gif
 

Nitroo

Fizikalc
27. jan 2009
507
67
28
Uf kera solata ta tema. Evo še mij pisker.... isti k... kera firma je. Problem je v starosti črpalk. Starejša kot je, več je usedline v tanku... in starejša kot je večja je možnost da jim vdre voda v cisterno... Ekstra problematična v Lj sta Petrolovi črpalki Barje .... kjer je že nekajkrat vdrla voda insvinjarija v dizel cisterno in so potem lepo crkavale šobe. Ampak Petrol valda ni nč kriv....
 

ericks

Majstr
10. sep 2007
2.750
210
63
KSZ ...

v avstriji prodajajo na crpalkah tudi diesel gorivo, ki je drazje od navadnega. avto dejansko bolje dela s tem gorivom. to je navadna nafta z aditivi?
 

Petrol

Petrol d.d.
31. avg 2011
109
22
18
Citat:
Uporabnik Nitroo pravi:
Uf kera solata ta tema. Evo še mij pisker.... isti k... kera firma je. Problem je v starosti črpalk. Starejša kot je, več je usedline v tanku... in starejša kot je večja je možnost da jim vdre voda v cisterno... Ekstra problematična v Lj sta Petrolovi črpalki Barje .... kjer je že nekajkrat vdrla voda insvinjarija v dizel cisterno in so potem lepo crkavale šobe. Ampak Petrol valda ni nč kriv....

Pozdravljeni,

na vseh Petrolovih bencinski servisih veljajo enaki standardi kakovosti in vzdrževanja. Vsi rezervoarji so dvoplaščni in ustrezno zaščiteni tudi za primer puščanja. V primeru vdora nečistoč, vode ali umazanije imajo rezervoarji tudi elektronske senzorje, ki to zaznajo in obvestijo osebje servisu. V takem primeru se prodaja takoj zaustavi in ponovno steče šele, ko je težava odpravljena. Takšen postopek velja za vse servise, ne glede na njihovo starost. V primeru dodatnih vprašanj, se lahko na nas obrnete tudi preko sistema Povej Petrolu .

S spoštovanjem,

Silvan Simčič
Tehnični razvoj, kakovost in varnost
Petrol d.d., Ljubljana