Kučan sodelavec varnostne službe JNA!?

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Citat:
Uporabnik lanos pravi:
kako si pa to zvedu??

PS. Kislina je premala glede na čas oz. temperature.

Sicer je tole precej off, ampak, vseeno bolš debata kot pa od kučana

Kaj kako sem zvedu? Ja izmeril sem. Saj to se da vse zmert.
Ko se konča alkoholno vrenje se prične biološki razkis. Po nekaj dneh je razkis končan, seveda, pod pogojem da je pH taprav. Drugače se potem pa kemijsko razkisa. Ampak letos ni blo treba kemijskega razkisa delat. Kisline so taprave.
Če bo huda zima in se bo veliko vinskega kamna napravlo, bi znala kislina za kakšne pol gramčka še dol past, drgač je pa to to. Dobre kisline so letos.
A ti tud kaj vinogradiš drgač?
Če maš prevelike kisline ga kemijsko razkisaj.
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
jaz sem te vprašal, kako veš kako je z tistimi izkopavanji oz. pokopi. Ne pa kako vino delaš.
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Citat:
Uporabnik lanos pravi:
jaz sem te vprašal, kako veš kako je z tistimi izkopavanji oz. pokopi. Ne pa kako vino delaš.
Aaaaaa, to si hotu vedet?
Ja, vsi sloveci to vemo. Pa ne samo vsi slovenci. Tudi izven slovenije to že vedo. Saj se na jamah pozna. In še živeče priče so potrdile.
Obstaja pa ena razlia med slovenci.
Eni to vemo, eni se pa delate da ne veste. Zakaj se morate pretvarjat in zakaj morate lagat, da ne veste, pa že sami dobro veste.
No, zdaj veš kako je to.
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
moramo pretvarjat?????
Se nič ne pretvarjam. Sem pač vprašal za tvoje mnenje. Je kaj narobe?
Pač v življenju si danes moraš ustvariti mnenje iz informacij iz večih strani. Če poslušaš eno stran izveš resnico iz ene strani. Če poslušaš več strani + vsak malo priredi = totalna dezinformacija ali pa povežeš niti in ustvariš lastno mnenje. (razen nekaterih tukaj, ki vedo edino oni vso resnico tega sveta)(To ti je tako, kot če poslušaš nekoga, ki pravi da je nategnil sodelavko, ona pa pravi, da je ni. Komu zdej verjet.
evil.gif
)
Marsikaj se je zgodilo. Marsikaj ni bilo prav in ni prav. Od zgodovine bomo težko v prihodnosti živeli, 2ww je končana i nimamo vpliva, da bi spreminjali potek, je pa dejstvo, da tisti ki izgubi nahebe. V kateri koli vojni v svetu.
nahrung002.gif
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
ne ni. To je neko ustaško zborovanje. Al??
PS. A imaš samo ta vir??
 
Nazadnje urejeno:

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
A tisti posmrtni ostanki v gajbah, so zate ustaško zborovanje?
Kaj pa temu viru fali? Murgeljski žegen?
A misliš, da so tiste kosti v gajbah zlagane?
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Citat:
Uporabnik lanos pravi:
a ni??? Potem pa razloži, kaj so se tisti strici tam zbrail.
Strici so se zbrali za to, da takim kot si ti, prikažejo zločine, ki so jih komunisti počeli.
Je kaj narobe s tem?
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
opaaa.... zopet s prstom določaš.
10.gif


to so te, a ne. Te ki so med vojno hranili boge ljudi.
http://www.siol.net/novice/sve...i_slovenci.aspx
aja... to je pa dezinformacija.
stupid-1.gif


eejjj stardec, a se spomniš, ko si napisal, da se tukaj delajo norca iz tebe??
nekje si napisal, kako arabci fanatično verujejo v alaha, a ne?
pa boš kaj povezal??
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
opaaaaa....
Men se zdi, da je teb vseeno, al se se pobija med vojno, al pa se pobija v miru. Ti ne ločiš tega.
In če vzamemo na znanje, da so bili ustaši druga najbol krvoločna frakcija med vojno, takoj za komunisti...
potem si lahko misliš, kaj so šele komunisti delal.

Tisto o arabcih in alahu sem pa najbrž pozabil. Mi lahko pokažeš, kje sem to napisal?
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
kaj je?? Te je streslo??
Mogoče marsikaj bolj ločim od tebe. Tudi to ločim, da je pobijanje civilnega prebivalstva, drugačno kot med boji vojakov. Da je streljanje za zidom tudi drugače, kot med bojem. In tudi ločim, da je bila vojna, da so še po vojni bili boji z zaostalimi okupatorji ali sodelavci okupatorjev, ki se niso sprijaznili z porazom. In še enkrat napišem (zapomni si) Marsikaj ni bilo prav in marsikaj še ni prav.
Kateri so bili bolj krvoločni ne bom pisal. Rad bi pa vir. Po tvojih izjavah, ti nisi najboljši vir. Vsak bo pa za nasprotno stran trdil, da so slabši. A je tako.
Ja, o arabcih si pisal, "v smislu" da naj gredo tam, od koder so prišli, ker njihove vere ne rabimo v EU. Nekaj takega, a ne? Posta ne bom iskal, ker če se ti ne spomneš, kaj si pisal, tudi jaz citata ne bom iskal. Ok.. če sem narobe razumel tvoje mnenje o migrantih, in jih vabiš k nam, se opravičujem.
Tudi cviček ne moreš imeti dober in tudi znaš ne veliko o njem. Če imaš že zdaj kislino 7 in kot sam pišeš bo padla še za 0,5, boš imel pomladi, ko se otopli navadno obarvano vodo s polno žvepla. (na grobo napisano)
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Lanos, tvoj procesor ni preveč zmogljiv. Slabo procesiraš

V temi komunajzarji fertik ste Je uporabnik dsf napopal številne komunistične zločine in zločince, pa te niso tako ganili, kot so te ganili ustaški. Virov kolkar hočeš.
Vse ostale frakcije, ki so med vojno nastale, so nastale posledično zaradi komunističnih zločincev, ki so delali zločine že PRED vojno. PO vojni pa sploh.
Da pa je zadeva še bolj zanimiva, je pa to, da so uporabnika dsf-a na tem forumu likvidirali, oz banali. Torej 2WW za nekatere tukaj še zmeraj traja. Če bom še jaz začel tukaj gor popat komunistične zločine in komunistične zločince, bodo banali še mene. Saj vem da bi to rad. Komiunističnih zločinov in zločincev, se tukaj ne sme obelodanjat.

In še eno stvar si pobrkljal.
Praviš, da so se dogajali povojni poboji, ker se nekateri niso sprijaznili s PORAZOM. Hej majster!?!?!?! Zbudi se! Saj po vojni niso delali zločinov poraženci. Zločine so delali zmagovalci. Se pravi, zmagovalci se niso sprijaznil. S čim že?

O vinu pa raje tiho bodi, ker vidim, da pojma nimaš o vinu.
Od 6-7 so idealne kisline suhih vin. Seveda so dopustne tudi višje in tudi nižje. Kakor kdo hoče. Stvar okusa. In če bi se ti vsaj malo zastopu na kletarjenje, bi vedu, da se padec kislin in razkis v vinu ustavi takoj ko se vino PRVIČ zažvepla. Z žveplanjem ustaviš razkis in vrenje. Pa kaj ti sploh razlagam o kletarjenju, če pa vidim, da ne veš nič druzga o njem kot to, da se vina lahko samo napiješ.

Aja, pa še o nekih arabcih mi tukaj lapaš, češ da sem reku, naj gredo od koder so prišli. Lažeš! Jaz nikol nisem kaj tazga reku, ker,
če še nisi opazu, se jaz v te vaše migrandske debilne debate sploh ne vtikam.
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
hysterical-1.gif

jaz tebe bolj sprašujem, ti mi odgovarjaš, kot da nekaj trdim. Lej, moj procesor po tvoje dela počasi. Tvoj se je pa ustavu.
priden.gif

Zakaj so tistega "likvidirali"?? aja... zato ker je nabijal.
Sprijazniti se ne morejo poraženci, ker še kr vlečejo zgodovino.
Poraženci so hranili nebogljeno ljudstvo?? To, da sem 2x napisal, da marsikaj ni bilo prav in še ni, si pa spregledal??

Pa še nekaj. Napisal si meni "lažeš"!! Zdej pojdi pa malo višje, kjer sem to lažnjivo izjavo napisal, pa boš našel, da se tudi napisal, da če sem kaj narobe razumel, da se opravičujem. Ampak, ti tega ne boš priznal in sprejel.
Daj ti nam objasni raje drugo. Kako je možno, da komunisti vladajo že 70 let. Jaz sem 91 marsikaj naredil, da smo z nekterimi zadevami zaklučili. Zadnjih 15 let so pa še kr eni krivi, ki smo (vsaj mislili) da so preteklost.
Kaj misliš, a so novodobni demokrati tako nesposobni, da od vseh xx strank jih še kar eni hebejo?? (upam na korekten odgovor)
ja, o vinu mi res ne razlagaj. Še sam si napisal da zima vzame 0,5 stopnje, zdaj pa trdiš, da se razkiz ustavi pri prvem žvepljanju. ahaa.. med 6 in 7 je pa razlika.
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Eh lanos, tile smeški, ki jih popaš, ti nič ne nucajo pri prikrivanju, da najbrž kaj takega kadiš.
A poraženci se ne morejo sprijaznit?
Veš majster, saj hec je ravno v tem, da so se poraženci sprijaznili. Oni so odnehali. "Ampak zmagovalci" so tisti, ki se na slovenskih tleh niso sprijaznili s zmago. Zmagovalci so "zmagali" in šele ko je bilo vojne konec, so pa udarili. Zmagovalci so klali PO vojni. In to je problem. Zato pa je to zločin, ker se je klalo v miru. Kdor kolje v miri je zločinec. Kapiš? A zdaj ti pričakuješ, da se bo pa nekdo kar sprijaznil s zločini, ki se dogajajo v miru? Komunisti so tisti, ki ne vedo, kdaj je vojne konec in kdaj je treba nehat. Ne pa obratno.
Skoz sprašuješ o nekih virih, ko pa sem ti povedal, da je številne vire navajal uporabnik dsf, ki je mimo grede ravno zaradi teh virov, bil banan, praviš da je pa nabijal. Kakopak. Zate in za ostale komuniste vsak, ki navaja vire, kjer se prikazujejo komunistični zločini in zločinci, nabija. Dokazi so zate nabijanje. Tazga, ki navaja vire, je treba likvidirat. Knede? Zate je edini vir, v katerega verjameš, hanzi tv, pa dnevnik, delo in vse ostalo komunistično propagandno sranje.
In to je tudi odgovor na tvoje vprašanje zakaj nam komunisti vladajo že 70 let. Ker so pač zločinski komunisti ugrabili medije, katere moramo MI plačevat in ker so svoje privilegirance infiltrirali v vse segmente družbernega življenja. Od medijev, sodstva, tožilstva, represije, finančništva ....vse. To je komunistično zločinska privilegirana kuga, vodena iz murgelj.
O vinu pa res nimaš pojma, zato ti nima smisla razlagat.
Lahko me kaj vprašaš, če te kaj zanima okol tega, pa ti bom z veseljem odgovoru. Preštirat se s tabo o procesu vinskega razkisa, za katerega sploh ne veš, da obstaja.......