Kučan sodelavec varnostne službe JNA!?

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
moraš reagirati zelo hitro in odločno pa je, je pa res, da moraš biti ustrezno psihofizično pripravljen...
rolleyes-1.gif


druga fora, slabša, pa je, da naknadno ugotavljaš...
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
Citat:
Uporabnik alkoholik pravi:
samo tebi pa se ni ratalo odločno upreti zato si jih pa fasal po tintari...
jp..zato se pa samo blago nasmehnem ob novi temi, ce vidim, da je avtor nas lesko, brez histerije.
wink-1.gif
 

dejan_

Guru
23. maj 2012
2.276
1.947
113
Citat:
Uporabnik stieber pravi:
Vidim, da si se vendarle malo pomiril, upam, da je tokrat šlo brez tablet.
priden.gif

Človek dej pejt se ti mal pregledat nekam - Polje, Begunje, Idrija, kar ti je bližje. Ker tole kar pišeš ni čist diht

Mišljeno na splošno, ne samo ta tema
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.917
5.462
113
Citat:
Uporabnik lanos pravi:
Citat:
...........oziroma takratni vrh partije
zanimivo mnenje
Sam popravit te moram, da takrat vrh ni bil partija. S tem se je končalo in ta zadeva živi še samo v nekaterih razgretih glavah

Ta mantra levosučnih mi je nadvse zanimiva....KPS stranki nadeneš ime z demokratičnim prizvokom in jo preimenuješ v SDP (stranka DEMOKRATIČNE prenove) in je potem to čist neki druzga
aplauz.gif


Presenečaš v vse strani.....najprej nekaj pametnega poveš...pa si človek še reče OK sej bo...ma point......pol pa ko slon v trgovini porcelana porušiš vso svojo kredibilnost s tako neumno izjavo
cheer.gif
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Citat:
Uporabnik dejan_ pravi:
Citat:
Uporabnik stieber pravi:
Vidim, da si se vendarle malo pomiril, upam, da je tokrat šlo brez tablet.
priden.gif

Človek dej pejt se ti mal pregledat nekam - Polje, Begunje, Idrija, kar ti je bližje. Ker tole kar pišeš ni čist diht

Mišljeno na splošno, ne samo ta tema

Tvoje pisanje ni čisto nič novega, saj so se že komunisti skušali svojih nasprotnikov znebiti tako, da so jih na tak način zapirali in razglašali za nore.

Tvoje pisanje je dokaz, da
1. nekateri mentalno še vedno živite v času boljševistične diktature
2. sem znova zadel žebljico na glavico
grin1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

No, daj že povej, kaj je fora te teme?

Pač, baje bi naj bil član kot praviš neke varnostne službe. In, no, dalje?
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Fora je v tem, da je, če dve znani 'vojni lici' ne lažeta, Plavi med služenjem vojaščine sodeloval z vojaško varnostno službo. Službo totalitarne nedemokratične države, v kateri so se množično kršile človekove pravice. Ali je to pomembno ali ne, pa presodi sam...mi pa nekaj govori, da če bi bil v tej vlogi 'ivan', bi o tem na veliko pisali vsi režimski mediji, pa najbrž ti ne bi pozabil tega redno omenjati, kenede?
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Meni se ne zdi pomembno.
Tudi danes se kršijo človekove pravice in vedno se bodo, sicer bi živeli v raju.
Danes je pač totalitarizem kapitala.
 

dejan_

Guru
23. maj 2012
2.276
1.947
113
Citat:
Uporabnik stieber pravi:
Citat:
Uporabnik dejan_ pravi:
Citat:
Uporabnik stieber pravi:
Vidim, da si se vendarle malo pomiril, upam, da je tokrat šlo brez tablet.
priden.gif

Človek dej pejt se ti mal pregledat nekam - Polje, Begunje, Idrija, kar ti je bližje. Ker tole kar pišeš ni čist diht

Mišljeno na splošno, ne samo ta tema

Tvoje pisanje ni čisto nič novega, saj so se že komunisti skušali svojih nasprotnikov znebiti tako, da so jih na tak način zapirali in razglašali za nore.

Tvoje pisanje je dokaz, da
1. nekateri mentalno še vedno živite v času boljševistične diktature
2. sem znova zadel žebljico na glavico
grin1.gif

A ti povem kaj je opcija 3 - te zanima?
 

boomslang

Fizikalc
10. nov 2014
1.397
0
36
Citat:
Uporabnik stieber pravi:
Fora je v tem, da je, če dve znani 'vojni lici' ne lažeta, Plavi med služenjem vojaščine sodeloval z vojaško varnostno službo. Službo totalitarne nedemokratične države, v kateri so se množično kršile človekove pravice. Ali je to pomembno ali ne, pa presodi sam...mi pa nekaj govori, da če bi bil v tej vlogi 'ivan', bi o tem na veliko pisali vsi režimski mediji, pa najbrž ti ne bi pozabil tega redno omenjati, kenede?
Jej, jej... Vi pa še kar o partiji in belogardistih.... Človekovih pravic imaš danes toliko, kot si jih imel v SFRJ, nič več in nič manj.... To , da lahko trobezljaš po forumih, kar koli hočeš, pač ne sodi v človekove pravice, paæ pa v svobodo ovčjega blejanja.... Koliko in kaj bi trobezljali režimski in nerežimski mediji je povsem neodvisno od Ivana ali Milana... Šteje samo gledanost, branost, ki ga s tem prinese in seveda posledično goldinarji.... Družbo ( državo, sistem ), ne glede na to kakšna je vodijo zgolj in samo dve vrsti ljudi... 1. psihopati in 2. oportunisti..... Ko vam bo to enkrat jasno bo vse mnogo lažje, predvsem pa mnogo manj stresno...
nahrung002.gif
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.183
2.415
113
v lokalni ostariji
v bistvu ne smeš kar nekaj trobezlat ker:
- te lahko preganjajo zaradi "širjenja nestrpnosti"
- tvoj (bodoči) delodajalec izve kaj blebetaš in izgubiš službo itd itd itd
 
I

Izbrisan uporabnik #488

tudi sovražen govor

in seveda je važno al si levičar al desničar, republikanac al demokrat ...

tale demokracija je dejansko izjemna "pridobitev"
 

boomslang

Fizikalc
10. nov 2014
1.397
0
36
Hja, kaj čmo... Če bi volitve lahko kaj spremenile, bi jih že zdavnaj prepovedal...Tako, pri nas, kot v Švici, da o sončnem Hollywoodu niti ne govorim...
grims-1.gif
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.022
5.728
113
blizu močvirne prestolnice
Citat:
Uporabnik Kamele0N pravi:
Citat:
Uporabnik lanos pravi:
Citat:
...........oziroma takratni vrh partije
zanimivo mnenje
Sam popravit te moram, da takrat vrh ni bil partija. S tem se je končalo in ta zadeva živi še samo v nekaterih razgretih glavah

Ta mantra levosučnih mi je nadvse zanimiva....KPS stranki nadeneš ime z demokratičnim prizvokom in jo preimenuješ v SDP (stranka DEMOKRATIČNE prenove) in je potem to čist neki druzga
aplauz.gif


Presenečaš v vse strani.....najprej nekaj pametnega poveš...pa si človek še reče OK sej bo...ma point......pol pa ko slon v trgovini porcelana porušiš vso svojo kredibilnost s tako neumno izjavo
cheer.gif

aplauz.gif
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
Citat:
Uporabnik Kamele0N pravi:
Citat:
Uporabnik lanos pravi:
Citat:
...........oziroma takratni vrh partije
zanimivo mnenje
Sam popravit te moram, da takrat vrh ni bil partija. S tem se je končalo in ta zadeva živi še samo v nekaterih razgretih glavah

Ta mantra levosučnih mi je nadvse zanimiva....KPS stranki nadeneš ime z demokratičnim prizvokom in jo preimenuješ v SDP (stranka DEMOKRATIČNE prenove) in je potem to čist neki druzga
aplauz.gif


Presenečaš v vse strani.....najprej nekaj pametnega poveš...pa si človek še reče OK sej bo...ma point......pol pa ko slon v trgovini porcelana porušiš vso svojo kredibilnost s tako neumno izjavo
cheer.gif

hebi ga. Æe eni zmeraj pišejo neumnosti, si menda lahko še jaz kakšno privoščim...al?