Kraški ovčar

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik smoukar pravi:
Soseda recimo. Kupila psa, ki je podoben 101 dalmatinc samo da je x2. Tele mater
shocked-1.gif
. Grem zadnič mimo njih, pes se je hotel igrat, rezultal: sem čist polomljen. Pa bi raje videl, da smreka pade name.
NO, gnarja čez jurja.
hysterical-1.gif

Pol pa je kupila nemško dogo barve Harlekin.

 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.585
264
113
no ja... samoukar. če boš želel kraškiga ovčarja, boš pač plačal zanj tako ceno kot je na trgu. ne vem kaj tok kompliciraš okol tega. Vzreditelja ne briga, za kam, za kaj in kako ga boš ti rabil. On ima tako tarifo in to je to. Jest bi tud rad kupil kamion samo za v trgovino, kjer bom vzel le kruh in 3 litre mleka, kaj, a zdej nej mi pa scania proda kamion za 40€ al kaj? Pač tko je.


Sicer se pa meni zdi zelo neumno plačevat za pse. Ker stoške imajo isti vsi, tisti k gojijo pse in tisti k jih imajo "po naklučju". Pes je pa isti. Jest še vedno trdim, da so mešančki bolj skulirani in zdravi, kot vsi rodovniki in čistokrvneži.



PREDVSEM SI PA VSAK PES ZASLUŽI VSO MOŽNO LJUBEZEN, K JO LAHKO DOBI. PA NI VAŽNO, A JE BIL 10000€, AL GA JE PA VETER PRINESEL MIMO HIŠE.
 

godfather

Fizikalc
8. nov 2007
491
63
28
širne planjave Dolenjske
Citat:
Uporabnik smoukar pravi:
Maš slab dan, da me loviš
grin1.gif
?
Prit na cvečk raje.
Preračunljiv? Niti ne, sem Forda kupil
tongue-1.gif
.
Mislim, da je point razumljiv.

te nič ne lovim, berem tvoje poste pa razmišljam....

na cvečk nej pridem, bemti, pa da mi boš pod prste gledal kolk ga spijem....cccc...jest sem tud dalenc (brez škotske, gorenjske krvi v sebi)
hysterical-1.gif
 

smoukar

Majstr
3. avg 2007
4.053
390
83
44
dolenska
OK zdej ti pa zamerim
10.gif
. Merim sam tisto kar ne spiješ, če piješ kot baba.
Če je tle kdo škrt, si ti
grin1.gif
.
Nič se bat, za mizo ob polčku se da več zmenit kot tle za tipkovnico.
 

smoukar

Majstr
3. avg 2007
4.053
390
83
44
dolenska
Ja tega teleta ma. Matr, je še kak večji pes?
Pasjo uto ima toliko veliko, da bi lahko že prostor za vrtno in drugo orodje mel. Pes spi pri lastnici v sobi
grin1.gif
 

Dygscxpixm

Fizikalc
2. jun 2009
396
70
28
Sončna Štajerska
Citat:
Uporabnik Davidoff pravi:
A to se vedno govorimo o bitju, ki spi na tleh ter si obcasno polize jajca?

Hja, kuža le ni tako spreten s tacami in si zato mora pri takšnih opravkih pomagati z jezikom.

Mar še niste videli določenih pripadnikov podvrste homo sapiens sapiens (pogosto oblečenih v wifebeaterje), kako se med brezciljnim postopanjem po mestu zamišljeno praskajo po jajcih? V primerjavi s kužki imajo za to početje na voljo dve pripravni roki.

Domnevam, da bi si morebiti jajca tudi polizali, če bi le imeli zadosti dolg jezik in če jim ne bi bil napoti tolst vamp.
 

medvedka

Pripravnik
26. jul 2007
553
0
16
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
Citat:
Uporabnik smoukar pravi:
Soseda recimo. Kupila psa, ki je podoben 101 dalmatinc samo da je x2. Tele mater
shocked-1.gif
. Grem zadnič mimo njih, pes se je hotel igrat, rezultal: sem čist polomljen. Pa bi raje videl, da smreka pade name.
NO, gnarja čez jurja.
hysterical-1.gif

Pol pa je kupila nemško dogo barve Harlekin.


Ahhhh.. I'm in love
srce-1.gif
 

smoukar

Majstr
3. avg 2007
4.053
390
83
44
dolenska
grin1.gif

Mam bolšo idejo. Kupi telička. Še večji zraste, ne skače nate, te ne slini tolk pa še dražje ga prodaš. Al pa v skrinjo z njim. Lahko tudi žensko vzameš, maš za razplot. Imaš še več teličkov, mleko in meso. Placa pa isto zavzame.

aplauz.gif

Jemlji kot resno šalo.