Konec revij Lady, STOP, Moj mikro, Jana, Obrazi?

MrDaco

Guru
11. sep 2007
11.001
5.108
113
Citat:
Uporabnik Car pravi:
Citat:
Uporabnik erikson pravi:
Kolektiv Dela Revij: Zaradi nevzdržnih razmer revije ne bodo več izhajale

»Pošta naših revij noče več dostavljati naročnikom, tiskarna trdi, da ne more več kupiti tiskarskega papirja, zaposleni in zunanji sodelavci so v agoniji in tako ni mogoče več delati,« je v pismu zapisala predsednica sveta delavcev Dela Revije Jelka Sežun.


Blagovne znamke podjetja Delo Revije so: Jana, Lady, Stop, Obrazi, Anja, Anja Recepti, Vitka Anja, Kih, Smrklja, Eva, Lepa & zdrava, Modna, Naša žena, Pri nas doma, Ambient, Rože & vrt, Moj mikro, Lady križanke in Barbara Cartland - ljubezenske zgodbe Lady. Delo Revije so tudi lastnik blagovnih znamk Avtomagazin, Radar in Dr. roman.

roza.gif
Vsako stvar je treba plačat, nič ni zastonj.... Naj pa sami dostavljajo, saj je menda ceneje, kot preko monopolista Pošte Slovenije...
evil.gif

Mene tudi razkajfa, ko napišejo "Pošta noče dostavljat.. tiskarne ne tiskat.." Ja valda, jaz tudi nočem sosedu trave kosit, ker nima denarja da mi za to uslugo plača. A zdaj sem pa zato črna ovca ali kaj? Naj plačajo, pa bodo vsi z veseljem delali.
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.557
5.530
113
Ob vseh teh porokah v zadnjih tednih bi nekako pričakoval, da se proda veliko "babjih" revij?

Če STOP propade, potem tudi nagrad Viktor ne bo več?
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
Citat:
Uporabnik jonny77 pravi:
Od kreditodajalca je samo anuiteta, ostalo ga ne briga. Če pa par mesecev anuitete ni, pa cokompokom vzamemo in prodamo, oddamo prevzamemo itd.
Judlarji to redno prakticirajo, ne jebeho žive duše, če ni plačil anuitet. Takoj se rubi in pred vrata ali pa nov družbenik in ti samo gledaš kako šarijo po "tvoji" firmi.

opa..merkur, lasko, istrabenz...kaj je od kreditodajalca...moj evro
kaj je od kreditejemalca..denar na kajmanskih

kje je firma..ni je
kje je bila fimr a10 let nazaj..na vrhu

torej..pocen kupim, ali pa drago..nima veze.plačam z denarjem firme, pretopim keš anprej, neham plačevat..in..kud koji mili moji..
 

virtuoz

Fizikalc
20. jul 2007
874
82
28
Joj!
Kje se bodo pa sedaj Groharca in ostale promovirale? To za njih pomeni izpad dohodka in začetek krize.....
Upam le, da ne po netu.
 

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.599
189
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
Citat:
Uporabnik erikson pravi:
Ob vseh teh porokah v zadnjih tednih bi nekako pričakoval, da se proda veliko "babjih" revij?

Če STOP propade, potem tudi nagrad Viktor ne bo več?

in izbora za Miss Universe Slovenije (ki je pridobil na veljavi toliko, da komot stoji ob boku z Miss Slovenije).

žalostno je to, da je zaradi pohlepa enega človeka nastradalo par sto ljudi (ne samo novinarji Dela Revij). tu so še zunanji sodelavci, ki so bolj ali manj fotografi, poznam polno ljudi, ki nimajo plačanih računov od februarja.

proda se teh revij ogromno, ampak je raščan nabil takšne kredite, da denar od prodaje ne znese več za pokrivanje teh kreditov. recimo, primer, Viktorji letos sploh ni noben še nič, NIČ dobil plačano. NIČ. Finalni izbor Miss Universe Slovenije, ki je bil pred kratkim tudi ne vem, kako je šel skozi. skratka - Raščana je treba tudi samo v čuzo vrečt, ni nič boljši kot Hilda!!
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.557
5.530
113
Ali ima tako hude veze, da mu nihče nič ne more?

Kaj bivši generalni direktor policije Marko Pogorevc dela zraven kot solastnik?

Naslednji je na vrsti Večer?
 

motoristic

Fizikalc
18. avg 2007
1.309
18
38
Ljubljana
Citat:
Uporabnik jonny77 pravi:
Citat:
Uporabnik softi pravi:
kdo je koga nategnil, kaka Rašica itd.

nič jasno

kolesarska ekipa Obrazi, ki je ostala brez obraza, ker ni bilo plač.

Rašica je tudi meni neznana

"Rašica, vodilna domača blagovna znamka modnih pletenin, je v začetku oktobra 2007 praznovala častitljivo obletnico, 60 let. Ob zahvalah vsem, ki so zaslužni za častitljivo starost Rašice, je Matej Raščan, direktor in lastnik Rašice , zbrane presenetil s predstavitvijo Rašičine nove blagovne znamke Rexclusive"


Zato sem vprašal a Rašica mu očitno še lavfa?
tongue-1.gif
Opasan mogotec je ta Matej....
Njegova žena oz. zaročenka al kaj.. je pa izvršna direktorica
tongue-1.gif


No... z njim zihr ni, ker sta bajno lep par:

01621401-300.jpg
 

Thrivial

Majstr
19. avg 2007
3.746
255
83
Citat:
Uporabnik DizzyReed pravi:
Finalni izbor Miss Universe Slovenije, ki je bil pred kratkim tudi ne vem, kako je šel skozi. skratka

Aja, zato je bil tako kilav... sem se že spraševal kako so uspeli spraviti skupaj nekaj na nivoju krajevne skupnosti s 300 prebivalci...
smile-1.gif
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.557
5.530
113
Na Delu Revijah le dobili plače

Zaposleni na Delu Revijah, ki so v lasti Mateja Raščana, so danes le dobili plače. Kot piše Delo, nakazilo junijskih plač sicer še ni zagotovilo, da bodo Delo Revije, ki so od konca junija insolventne, izplavale iz finančnih težav.
 

BuDi

Guru
6. sep 2007
6.972
3.264
113
Citat:
Uporabnik erikson pravi:
Na Delu Revijah le dobili plače

Zaposleni na Delu Revijah, ki so v lasti Mateja Raščana, so danes le dobili plače. Kot piše Delo, nakazilo junijskih plač sicer še ni zagotovilo, da bodo Delo Revije, ki so od konca junija insolventne, izplavale iz finančnih težav.

Citat:
Matej Raščan že nekaj mesecev del "plač" daje na roke ali pa jim ga nakazuje z osebnega računa. Raščanov junijski denar na roke naj bi po naših informacijah skušal preprečiti napovedano stavko zaposlenih na Delu Revijah, ki se pripravlja za prihodnji teden.

Za razliko od zaposlenih na Delu Revijah so presenečeni delavke in delavci Rašice ostali brez junijskih plač, prav tako še niso dobili letošnjega regresa, poroča časnik Delo. Niti ne vedo, kdaj bodo denar dobili, saj sta Raščan in Pandrčeva odsotna, zato plač nihče ne more izplačati. Družba Rašica Point je naslednica nekdanje Rašice in je v lasti Raščanove "matične" družbe Monera, ki je hkrati lastnica Dela Revij.

Spomnimo, tudi Monera ima oba transakcijska računa blokirana.

Po nepreverjenih informacijah naj bi Raščanu (Delu Revijam) denar posodila oglaševalska družba Mediapool, agencija Media Publikum pa naj bi mu večjo količino oglasov plačala vnaprej.
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.557
5.530
113
KSZ

NKBM prodaja zastavne znamke v lasti Dela Revij

Ljubljana - NKBM je zaradi neporavnanih terjatev za 11. avgust objavila javno dražbo za prodajo zastavljenih znamk v lasti Dela Revij.

Vse znamke prodajajo zgolj v paketu, z izklicno ceno 10,14 milijona evrov. V paketu so med drugim znamke Lady, Avto Magazin, Jana, Naša žena, Obrazi, Modna Jana, Eva in druge.
 

Pakul

Fizikalc
18. sep 2007
3.306
46
48
A tebi je pa zelo zabavno in v veselje brati, ko se zapirajo delavna mesta?
rolleyes-1.gif