Konec revij Lady, STOP, Moj mikro, Jana, Obrazi?

erikson

Guru
25. avg 2007
21.475
5.470
113
Kolektiv Dela Revij: Zaradi nevzdržnih razmer revije ne bodo več izhajale

»Pošta naših revij noče več dostavljati naročnikom, tiskarna trdi, da ne more več kupiti tiskarskega papirja, zaposleni in zunanji sodelavci so v agoniji in tako ni mogoče več delati,« je v pismu zapisala predsednica sveta delavcev Dela Revije Jelka Sežun.


Blagovne znamke podjetja Delo Revije so: Jana, Lady, Stop, Obrazi, Anja, Anja Recepti, Vitka Anja, Kih, Smrklja, Eva, Lepa & zdrava, Modna, Naša žena, Pri nas doma, Ambient, Rože & vrt, Moj mikro, Lady križanke in Barbara Cartland - ljubezenske zgodbe Lady. Delo Revije so tudi lastnik blagovnih znamk Avtomagazin, Radar in Dr. roman.

roza.gif
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.475
5.470
113
Citat:
Uporabnik Pbutec pravi:
Še sploh kdo bere kaj od tega sranja?
Preveč, da bi jih že prej ukinili, premalo, da bi pokrili stroške.

Kaj bodo najstnice in starejše ženske sedaj počele z odvečnim časom?
crazy1.gif
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.483
113
kupil nebi nobene, prebral oz prelistal pa bi mogoče 5 izmed naštetih. ostalo reeeees če ni drugega.
kupil pa do sedaj tudi še nisem nobene, sem jih drugje malo prelistal.
bi se mogl fokusirat na PAR revij ne pa 22 or so...
že tko so tiskani mediji v zatonu.
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.320
1.185
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Citat:
Uporabnik erikson pravi:
Kolektiv Dela Revij: Zaradi nevzdržnih razmer revije ne bodo več izhajale

»Pošta naših revij noče več dostavljati naročnikom, tiskarna trdi, da ne more več kupiti tiskarskega papirja, zaposleni in zunanji sodelavci so v agoniji in tako ni mogoče več delati,« je v pismu zapisala predsednica sveta delavcev Dela Revije Jelka Sežun.


Blagovne znamke podjetja Delo Revije so: Jana, Lady, Stop, Obrazi, Anja, Anja Recepti, Vitka Anja, Kih, Smrklja, Eva, Lepa & zdrava, Modna, Naša žena, Pri nas doma, Ambient, Rože & vrt, Moj mikro, Lady križanke in Barbara Cartland - ljubezenske zgodbe Lady. Delo Revije so tudi lastnik blagovnih znamk Avtomagazin, Radar in Dr. roman.

roza.gif
Vsako stvar je treba plačat, nič ni zastonj.... Naj pa sami dostavljajo, saj je menda ceneje, kot preko monopolista Pošte Slovenije...
evil.gif
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.089
3.574
113
Marlbor
Citat:
Uporabnik Tenforest pravi:
Citat:
Uporabnik Pbutec pravi:
Še sploh kdo bere kaj od tega sranja?

Naslednji bodo propadli frizerski saloni... resno nič ne bo za brat ko boš čakal na frizeraj.
Pri frizeru se moram po telefonu vsaj en dan vnaprej naročit, na pol ure natančno. Če grem kar tak na blef k frizerju, me ne vzamejo brez prednaročila, pa čaprav ima z mano ravno ene 20 minut dela.