Kolk je letos že mrtvih...

I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
BOVEC – Poročali smo, da se je včeraj na regionalni cesti I. reda št. 203 med naseljem Trnovo ob Soči in Bovcem (zunaj naselja Srpenica) zgodila prometna nesreča IV. kategorije zaradi vožnje z neprilagojeno hitrostjo, v kateri je 52-letni britanski voznik ducatija na kraju samem umrl. Drugi v nesreči udeleženi 52-letni britanski motorist (vozil je hondo) se je huje poškodoval. V nesreči sta se lažje poškodovali še dve osebi, in sicer 29-letna voznica citroena in njen 41-letni sopotnik (oba iz Zgornjega Posočja).

Zanimivo, kako so poudarili znamko motorja.



Po moji oceni je na levi strani, glede na izpuh Honda CBR 1000 rr, 170 konjski monstrum.

Kaj je drugi vozil za en ducati ni razvidno, ker je povsem sesuto pod avtom.

Nekega peska ni videti na oko.

Naši ovinki so zafrknjeni. Velikokrat namreč opazim, da ko je kakšen lep ovinek, da malo nagneš, da je ravno na idealni liniji kakšna neravnina, izboklina, luknja, skratka predpriprava za padec ali izlet s ceste.

Če si prehiter, nimaš več kaj narediti.

Videti je, da sta imela opremo gor, drugi vsak tank torbo, večjo, kar je še bolj nerazumno, da sta tišala, poleg tega, da kot Britanca nista domača voziti po desni.

Pa še ena za Shitznita
smile-1.gif


 

eXHair

Fizikalc
12. sep 2007
2.697
0
36
www.facebook.com
Hu huuuu. A se gremo statistiko, ko se naši vrli znalci (teoretiki) prometa tako radi grejo. Na celjskem je od enakega obdobja lani, smrtnih žrtev za 42% več. 42!!!!
shocked-1.gif
Jaz bi kazni spet dvignu, zih so še premejhne. Vsaj za celjsko območje. Majke mi!
 

membrain

Majstr
4. jun 2014
2.863
283
83
Citat:
Uporabnik eXHair pravi:
Hu huuuu. A se gremo statistiko, ko se naši vrli znalci (teoretiki) prometa tako radi grejo. Na celjskem je od enakega obdobja lani, smrtnih žrtev za 42% več. 42!!!!
shocked-1.gif
Jaz bi kazni spet dvignu, zih so še premejhne. Vsaj za celjsko območje. Majke mi!

Khmm, ali menite, da so policaji krivi za tolikšno povečanje smrtnih žrtev, glede na to, da so se v preteklosti vedno oni pripenjali zasluge, kadar se je število žrtev zmanjševalo?
 

ThaShizznitt

Fizikalc
13. jan 2008
4.781
4
38
Snecer
smile-1.gif
Dobr leti tvoj Versys :D Si kr ogrozal....

Drgac sm su pa nekaj vikendov nazaj do Opatije pa proti Plominu....nazaj sem obrnil,ker ni zgledalo obetavno.nebo....uglavnem.....Mimo so padle 3 rakete,pa ze jaz nisem sel pocasi....po 3h minutah so mi ze blendal in prletim cez ovink pa model na tleh,signaliziral da je ok....pa dobro momak,idem dalje....sem potem ostalima dvema v lokalu kjer sta srebala kaficu ustavil pa povedal...ga nista poznala,so sam skp dirkal
smile-1.gif
Uglavnem,neumn je,da smo vsi ozigosani za smrtonosne izstrelke,ce nismo po pravilih.....dobr ves,da se razlikujemo motoristi,kljub temu,da se lahko tudi pocasnejsim zgodi,da zapelje na kontra celno in podobno....

Mene tud scat prime,ko vidim nasproti lezecega raketarja v levi ovinek....ker ce ga bo odneslo,je po meni.... Taki res ne vem zakaj ne grejo na pisto....ker obcutek furat po pisti je cist hud!!!
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.380
5.896
113
pri taščici
Pravilno privezan zelo tezko. Ker pa nekateri sedijo na pasu, pa je tudi to mogoče.
Ce pa je bil privezan bodo pa tudi ugotovili.
 

krimec

Majstr
7. maj 2011
3.753
114
63
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
prej podatek, letos v gorah umrlo 35 komadov

02. 11. 15
Gore so vzele življenji zakoncev iz Notranjih Goric

Pot v gore se je včeraj tragično končala za zakonca Alič iz Notranjih Goric, ki sta se iz Kota odpravila proti Kredarici.
Kot je sporočil tiskovni predstavnik PU Kranj Bojan Kos, sta bila planinca primerno opremljena za turo po visokogorju, kot vse kaže pa sta na pobočju Rži, zdrsnila s poti in padla nekaj sto metrov nižje. To je bilo za planinca usodno, saj sta zaradi hudih poškodb umrla. Njun domači kraj, naselje Notranje Gorice, je zavit v črnino. Notranjegoriški gasilci bodo danes ob pol osmih zvečer pripravili žalno sejo, saj sta bila preminula zakonca tudi dolgoletna člana gasilskega društva.
roza.gif


Vir: Občina Brezovica