Ko se navadiš/razvadiš...

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.970
1.112
113
www.adriamedia.si
Citat:
Uporabnik Roberto pravi:
Kdaj bo to izšlo? Da vem zadevo kupit...
smile-1.gif
(revijo)
Jaz sem vozil tudi takega, no za sredinsko konzolo ne bi rekel da je škripala. Verjetno pa 3 ure in samo en malo boj spodoben makadam niso dovolj za vse izvedet...

Sem vrgel oko točno na takega, pa še 3 pakete na njemu (tehno, zima, panorama).
Čez točno en teden.
Sredinska škripa že, če skozi okno s prstom nanjo pritisneš. Grem jutri še kakega pogledat v kak salon, da vidim, kaj je to ...
Testni ima še tehno paket.
Pri Panorami pazi, da ti ne bo strop prenizek zaradi nje.
Makadam sem se pa izogibal, par 100 metrov je dosti ...
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.212
1.835
113
Kaj pa drugače?..če se odmisli sredinska konzola (to je po svoje banalnost...rubrika 'se zgodi').
 

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
Nisem tako velik, panorama prinese samozatemnitveno ogledalo... kar je must have zame...
Menda so ustavilj naročanje v celi evropi... pa eni pravijo da zadadi overbooka proizvodnje, eni pa da je tehnična nota v igri.
V glavnem, ko ga bom naročil bo že krajša dobava...
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.970
1.112
113
www.adriamedia.si
Citat:
Uporabnik Hanzi pravi:
Citat:
Uporabnik SJTV1 pravi:

Sredinska škripa že, če skozi okno s prstom nanjo pritisneš.
hysterical-1.gif

Se upas to v test napisat?
...
saj je narejena iz pretanke in prenežne plastike, na skoraj vsak dotik se odzove s škripanjem
...

Grajamo
kvaliteta izdelave

Grem pa jutri pogledt še kakega, da vidim, a so tega kaj zj... (nismo ga dobili prvi) ali so vsi taki ...
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.970
1.112
113
www.adriamedia.si
Citat:
Uporabnik Roberto pravi:
Nisem tako velik, panorama prinese samozatemnitveno ogledalo... kar je must have zame...
Menda so ustavilj naročanje v celi evropi... pa eni pravijo da zadadi overbooka proizvodnje, eni pa da je tehnična nota v igri.
V glavnem, ko ga bom naročil bo že krajša dobava...

To da ni samozatemnitvenega v avto za 30+K je tudi sramota. Pa še ogledalo potem vibrira pro določenih vrtljajih, da je kar meglena slika. Samozatemnitveno verjetno ne, ker je masivnejše in drugače vpeto.
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.970
1.112
113
www.adriamedia.si
Citat:
Uporabnik vincent pravi:
Kaj pa drugače?..če se odmisli sredinska konzola (to je po svoje banalnost...rubrika 'se zgodi').

Avto je fajn (sploh digitalni merilniki), porihtali so R-link, da dela hitro in ne zmrzuje, podvozje je OK. Če si pod 185, se sedi OK. Motor je tudi OK (s porabo vred), le na AC se ga preveč sliši.
A je konzola banalnost ali ne, bomo pa videli. Če je tako pri vseh, je to k..., če je pa samo pri testne, je pa to spet k..., ker če na servisu ne znajo pregledat niti novinarksih avtov, kako bodo potem OK skrbeli za strankinega?
 

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
Glede na to, da so vsi testni 1.6 dCi BOSE 4WD s Techno paketom domnevam da gre za predserijo...
 

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
Seat Alhambra ja, drugače pa niti pod slučajno... še dandanes je to pri večini VAG skupine za doplačilo.
Mene bolj moti, da je samo v kombinaciji s stekleno streho... lahko bi bil posebej...
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.970
1.112
113
www.adriamedia.si
Citat:
Uporabnik Roberto pravi:
Glede na to, da so vsi testni 1.6 dCi BOSE 4WD s Techno paketom domnevam da gre za predserijo...

To je pa njihov problem, ne moj ...
grin1.gif


EDIT: testni za kupce so iz navadne serije, vse OK z njimi, novinarki in uni za šolanje so pa par mesecev starejši ...
 
Nazadnje urejeno:

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.970
1.112
113
www.adriamedia.si
Ne vem ... Nisem pogledal. Prometna je. Bom pogledal ko bo šel v garažo.
Drugače sem pa danes naredil krog po salonih in govoril z Renaultom. Testni je iz prve serije oz predserije, je tukaj že 4 mesece, ene par jih je. Vsi škripajo, eni še bolj, pa še kak hujši problem majo nekateri. Pol sem sprobal še par serijskih, ki so zdaj za prodajo, nič ne škripa.
 

pablohasan

Fizikalc
18. avg 2007
1.104
3
38
sam vozim avto brez teh bombončkov. pač električne šipe pa ročna klima, to je to + zdaj imam nov radio z blutusom. zraven se precej vozim z avti, ki imajo svašta.
in pogrešam samo tempomat pa senzor za dež. aja, navigacijo imam na telefonu in mi zadostuje.
 
Nazadnje urejeno:

ngc2392

Majstr
4. okt 2007
2.114
489
83
kranj
no, v ponedeljek mi je avto spet hotel iti serviserja pogledat...pa sem mu ustregel. in se ustrašil, da bo tale moj prispevek postal resničnost. in sem se usedel v novega espaca. kljub temu, da zadeva ni več enoprostorec, mi je nekako "postal" všeč. sploh v zen opremi, ki ima več opreme kot jo imam sedaj v initiale (skoraj
smile-1.gif
tisti električni sedeži pa pri meni res ne igrajo pomembne vloge pri nakupu. ker ga izključno vozim samo jaz.
močno me pa zanima, koliko je v praksi razlika med 130 in 160 KM motorjem. ok, slednji je res le v avtomatski izvedenki, pa vseeno. sedaj imam 175 KM pa me malce skrbi, če bo 130 dovolj. nisem pa dirkač, 120-130 tempomat po ac je zame užitek. in šparanje (gorenjc pač
smile-1.gif

minus mi je morda višina (nižji) in pa občutek "polnosti" kokpita. prostora je tudi za noge dovolj (kot že rečeno, sem konkretna pojava), konzola me ne moti (v smislu prostora za noge). itak je steklenih površin manj in tudi pogled naprej in nazaj je kar kokretno manjši. skratka...ni več enoprostorec, pač pa frajerski. ampak, je pa v izbiri.
 
Nazadnje urejeno:

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.212
1.835
113
Ker si vajen zdaj 175 konj...zna bit da ne boš pretirano navdušen pri 130 konjskem. V kolikor sta 130 in 160 konjska enake kubature...bo pa velik verjetnost da bo 160 konjski kuril manj (če si gorenjc
wink-1.gif
).

Se pa človek vsega navadi
grims-1.gif
 

ngc2392

Majstr
4. okt 2007
2.114
489
83
kranj
ne, ne, chip tuning ne pride v poštev. kakor se že sliši zanimivo, je takle igračkanje malce prenevarno. vsaj to je moje mnenje.
kot sem gledal navor je pri sedanjem 360 pri 1750, pri novem 130 KM pa 320 pri istih obratih. tako da kake hude razlike NAJ ne bi čutil. kot sem že rekel, nimam težke noge. bolj kruzam...je pa res glede porabe. čeprav ni taka drastična razlika
smile-1.gif


hudič je, ker je sedaj espace nekaj čisto drugega. in gledam še druge podobne (kao suv-e). kar naenkrat nisem več "lenoben", pač pa športnik...:)