Katolibansko norenje pred porodnišnico

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #488
  • Začetni datum

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Aha, mb pravna šola
hysterical-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

V službi vedo, da surfaš med delovnim časom na račun davkoplačevalcev?
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.833
371
83
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Je pa kazniva pedofilija duhovnikov.
Kaj vse še ne boste primerjali z motenimi babami, ki so za psihiatrijo, ne pa za ginekološki oddelek.

Ja oni fantke samo zato, da ne rabijo it delat splav pol, ker so pač globoko zaskrbljeni glede splava. Bi lahko še zmanjkal robe za nadlegovat.
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
ksz....

Mene pa recimo ZELO motijo mulci, ki ob raznih priložnostih paradirajo z simboli države ki je ni več, ki je niso poznali in ki nas je napadla. In medtem ko so tele babnice razen hrupnega onesnaženja neškodljive, imajo lahko dejanje teh neokumunisotv daljnoročne politične posledice.

V nobenem primeru pa ne maram da mi kdo na ulici vsiljuje karkoli.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Citat:
Uporabnik torentino pravi:
To čisto normalno demokratično izražanje mnenja. Pa nobenega kravala ni zraven. Če te pa moti, imaš najbrž slabo vest, vsaj podzavestno. Ker življenje je življenje, nikjer drugje ga še nismo odkrili, ga še dolgo najbrž ne bomo in če ga uničiš tako z levo roko, to največ pove o tebi. Za nekaj komoditete uničiš nekaj najbolj neverjetnega v vesolju in potem še pizdiš na nekoga, ki mu ni vseeno. Pri vsej kontracepciji in spolni vzgoji, se sicer nezaželena nosečnost še vedno zgodi, a če otroka nočeš, ga lahko ženska še zneraj donosi, neplodnih parov je vedno več in to bi bil lahko za nekoga božji blagoslov.

Če bi svoje demokratično mnenje izražale na Kongresnem ali Prešernovem trgu, se vanje ne bi nihče vtaknil. Pred porodnišnico so pa moteče.
 

BuDi

Guru
6. sep 2007
6.960
3.250
113
Citat:
Uporabnik bizi pravi:
Če bi svoje demokratično mnenje izražale na Kongresnem ali Prešernovem trgu, se vanje ne bi nihče vtaknil. Pred porodnišnico so pa moteče.
Mogoče bi jih nameto na prešerca in kongresnega poslal kar v Črno na Koroškem... čim dlje. Pa spomni se na "moteči element" ko bo drugič cirkus... ups... homo pride v mestu.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik IbizaDriver pravi:
ksz....

Mene pa recimo ZELO motijo mulci, ki ob raznih priložnostih paradirajo z simboli države ki je ni več, ki je niso poznali in ki nas je napadla. In medtem ko so tele babnice razen hrupnega onesnaženja neškodljive, imajo lahko dejanje teh neokumunisotv daljnoročne politične posledice.

V nobenem primeru pa ne maram da mi kdo na ulici vsiljuje karkoli.

Križ te pa ne moti
sprasujem se.gif
 

Moongoose

Pripravnik
12. apr 2008
718
1
16
40
Kako že piše v oni knjigi? Naj tisti ki je brez greha vrže prvi kamen? Če se prav spomnem iz tistih ur verouka na katerega sem bil prisiljen hodit je požrešnost eden od najhujših grehov, tako da so lahko tisti pujseki na prvi sliki kar tiho dokler delajo na tem da bodo širši kot višji
smile-1.gif
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.223
4.703
113
A ti slabo vidiš? Ali na kakem transparentu na prvi sliki kdo koga obsoja, meče v koga kamen? Ali je napisana kaka žalitev za starše, ki se odločijo za splav?
Jaz tega nikjer ne vidim, res pa da tam blizu tudi nisem nikoli hodil.
 

Troll

Pripravnik
25. feb 2016
136
5
18
Citat:
Uporabnik Moongoose pravi:
Kako že piše v oni knjigi? Naj tisti ki je brez greha vrže prvi kamen? Če se prav spomnem iz tistih ur verouka na katerega sem bil prisiljen hodit je požrešnost eden od najhujših grehov, tako da so lahko tisti pujseki na prvi sliki kar tiho dokler delajo na tem da bodo širši kot višji
smile-1.gif


V sosednji temi mečejo kamne na avte, ti jih pa še spodbujaš. Bravo!
bonk.gif
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
Citat:
Uporabnik Moongoose pravi:
Kako že piše v oni knjigi? Naj tisti ki je brez greha vrže prvi kamen? Če se prav spomnem iz tistih ur verouka na katerega sem bil prisiljen hodit je požrešnost eden od najhujših grehov, tako da so lahko tisti pujseki na prvi sliki kar tiho dokler delajo na tem da bodo širši kot višji
smile-1.gif
če bi bilo tako bi jaz lahko kamenjal vse po vrsti - greh ne obstaja! (vsaj ne za tiste ki nismo cerkveni
evil.gif
)
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
Citat:
Uporabnik IbizaDriver pravi:
ksz....

Mene pa recimo ZELO motijo mulci, ki ob raznih priložnostih paradirajo z simboli države ki je ni več, ki je niso poznali in ki nas je napadla. In medtem ko so tele babnice razen hrupnega onesnaženja neškodljive, imajo lahko dejanje teh neokumunisotv daljnoročne politične posledice.

V nobenem primeru pa ne maram da mi kdo na ulici vsiljuje karkoli.

ja imaš prav. tudi mene motijo taki.