Katolibansko norenje pred porodnišnico

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #488
  • Začetni datum

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.324
944
113
Titograd
Tisti, ki so že videli (svojo) žensko psihično, tudi fizično, sesuto po splavu, koliko nekih vprašanj se ji odpira, pa pravzaprav ni nobenega odgovora ki bi jo v tistem trenutku pomiril, vedo kaka glupost je tale venček pred bolnišnico
bonk.gif


Nismo mi Anglija, kjer 13 letnice zanosijo, ker so pijane dale 5 fantom na isti zabavi in niti ne vedo da obstaja kakršnakoli oblika zaščite pred neželeno nosečnostjo.
 

INKVIZITOR

Archbishop
3. apr 2009
3.516
5
38
Zase nej se birgajo, kurbe farške...

Če bi te svoje riti bogaboječe preusmerli v pomoč otrokom v tej pojebeni dolini šentflorjaski, bi blo 100X bolš...
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
kzs
sicer število splavov v sloveniji in razvitem svetu na sreču upada. pa ne zaradi takih kretenov pred porodnišnicami ampak zaradi znanja o kontracepciji, vrjetno bi tile kreteni tudi kontracepcijo kar prepovedali samo zato da bi imeli "delo" če je tisto paradiranje pred porodnišnico "delo"...
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Kaj pa misliš, da dela Katoliška cerkev? Prepoveduje kontracepcijo, prepoveduje splave, potem pa točijo krokodilje solze, ko toliko bogih otročkov umira od lakote.
cry12bpy.gif
 

telex

Fizikalc
24. dec 2007
5.832
47
48
Nekako se ne morem znebiti občutka, da je Snecerjeve odprtje teme o protestih pred porodnišnico v Ljubljani in takšnimi mazaškimi akciajami komufašistov zgolj spontano naključje
stupid-1.gif


vrstijo-se-izbruhi-sovrastva-do-rkc-tokrat-na-udaru-ljubljanska-stolnica-03-747x420.jpg
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
zgleda nimajo dovolj časa za moltive pred cervkijo pa so protest delali na drugačen način... edino je problem ker baje tista čudna skupina nima direktne povezave z rkc pa še (ženska?) ki je to pisala se je skoraj nekaj zafrknila in je skoraj pozabila k v cerkev pa tudi dvomim da ima ena ženska več kot 2 maternici (mogoče ima kak medicinski fenomen več kot eno) aja zfleda je bil tisti iz dodatno napisan, ga nisem prej videl.
 
Nazadnje urejeno:

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
Jaz sem šel mimo njih dvakrat: ko sem (takrat, tisti dan) izgubil otroka in (od drugi priložnosti), ko sem ga dobil. Jih razumem, razumem pa tudi tiste, ki jim je splav edini izhod.

Gabijo pa se mi tisti, ki gredo v to samo zato da lahko obdržijo komfortno življenje, kupijo avto itd.. (tudi taki so). In verjamem da se marsikomu, ki potem kasneje hoče imeti otroka, pa ga ne more, še zelo kolca po tistem, ki ga je dal stran.

Se pa strinjam, da glede na to da to da tam mimo hodijo ljudje z raznimi izkušnjami in zgodbami in po razni posegih, da ni primerno da stojijo ravno tam in najedajo vsakemu.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik telex pravi:
Nekako se ne morem znebiti občutka, da je Snecerjeve odprtje teme o protestih pred porodnišnico v Ljubljani in takšnimi mazaškimi akciajami komufašistov zgolj spontano naključje
stupid-1.gif


vrstijo-se-izbruhi-sovrastva-do-rkc-tokrat-na-udaru-ljubljanska-stolnica-03-747x420.jpg

pač pomazana stena, se pofarba in je mir

tam pa nune utrujajo živim ljudem, ki so itak že v stiski

ti pa očitno to podpiraš
 

telex

Fizikalc
24. dec 2007
5.832
47
48
Za takšen napis pa 15.000€ kazni

navijaci-maribor-xxx.jpg


Komunisteki očitno podpirate takšne perfidnosti.
 

torentino

Majstr
8. sep 2009
377
316
63
Ne bi o tem
To čisto normalno demokratično izražanje mnenja. Pa nobenega kravala ni zraven. Če te pa moti, imaš najbrž slabo vest, vsaj podzavestno. Ker življenje je življenje, nikjer drugje ga še nismo odkrili, ga še dolgo najbrž ne bomo in če ga uničiš tako z levo roko, to največ pove o tebi. Za nekaj komoditete uničiš nekaj najbolj neverjetnega v vesolju in potem še pizdiš na nekoga, ki mu ni vseeno. Pri vsej kontracepciji in spolni vzgoji, se sicer nezaželena nosečnost še vedno zgodi, a če otroka nočeš, ga lahko ženska še zneraj donosi, neplodnih parov je vedno več in to bi bil lahko za nekoga božji blagoslov.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Hmm, tole je pa eden najbolj konstruktivnih zapisov, kar sem jih zadnjih nekaj let prebral.
467716-post_slo.gif
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.214
5.596
113
Priceless, ko moški določajo, kaj naj ženska počne.

Pojdi no nazaj v jamo, iz katere si po pomoti zašel.
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Popravi me, če se motim, o veliki pravnik, ampak stanje in pametovanje pred porodnišnico ni kaznivo dejanje, medtem ko tako grafitiranje pač je, saj gre za poškodovanje tuje stvari?
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Citat:
Uporabnik stieber pravi:
Popravi me, če se motim, o veliki pravnik, ampak stanje in pametovanje pred porodnišnico ni kaznivo dejanje, medtem ko tako grafitiranje pač je, saj gre za poškodovanje tuje stvari?

Tole je eden najbolj pametnih zapisov kar sem jih prebral zadnje čase!
467716-post_slo.gif

V imenu blatenja rkc je dovoljeno iti preko trupel in jih za seboj tudi puščati, ko nekdo užali navadnega miličnika prometnika (zanalašč, ker pri nas še vedno vlada komunizem) je deležen konkretne kazni.
Tale napis je umetniško delo v izprijenih glavah rdečih kmerov, kot križ nad strunjanom.

In taisti se gredo potem sprave.
bonk.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Je pa kazniva pedofilija duhovnikov.
Kaj vse še ne boste primerjali z motenimi babami, ki so za psihiatrijo, ne pa za ginekološki oddelek.
 

telex

Fizikalc
24. dec 2007
5.832
47
48
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Je pa kazniva pedofilija duhovnikov.
Kaj vse še ne boste primerjali z motenimi babami, ki so za psihiatrijo, ne pa za ginekološki oddelek.
Sam mislim, da osebe pred porodnišnico o ženskah, katere želijo splaviti ne mislijo, da so motene in za na psihiatrijo, kot si prepričan ti.

Komunisteki bi ženske kar zapirali na psihiatrijo namesto, da jim bi dovolili opraviti splav. Pol pa se v svoji pokvarjenosti znašajo nad skupino žensk ob molitvi, katere se b bistvo borijo za isto stvar, kot se komunisteki.

PS- in kakšno zvezo ima deviantno obnašanje nekaterih oseb s poškodovanjem tuje stvari
stupid-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik stieber pravi:
Popravi me, če se motim, o veliki pravnik, ampak stanje in pametovanje pred porodnišnico ni kaznivo dejanje, medtem ko tako grafitiranje pač je, saj gre za poškodovanje tuje stvari?

Ni šlo za grafit, ampak božje delo, Marija, Jezus in Bog se vsake tolko kje pojavijo, pokažejo, pustijo sled. Glede na napis, je tokrat sled pustil Jezus.

Gre torej za "naravni" pojav
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik telex pravi:
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Je pa kazniva pedofilija duhovnikov.
Kaj vse še ne boste primerjali z motenimi babami, ki so za psihiatrijo, ne pa za ginekološki oddelek.
Sam mislim, da osebe pred porodnišnico o ženskah, katere želijo splaviti ne mislijo, da so motene in za na psihiatrijo, kot si prepričan ti.

Komunisteki bi ženske kar zapirali na psihiatrijo namesto, da jim bi dovolili opraviti splav. Pol pa se v svoji pokvarjenosti znašajo nad skupino žensk ob molitvi, katere se b bistvo borijo za isto stvar, kot se komunisteki.

PS- in kakšno zvezo ima deviantno obnašanje nekaterih oseb s poškodovanjem tuje stvari
stupid-1.gif

top pi... so, idita s stiebrom pa vsak eno zahaklata...
hysterical-1.gif