kateri operater/telefon?

Sandrca

hudičkica
29. okt 2007
785
0
16
Pozdravček!
Razmišljam, kalkuliram, se zaletavam z glavo v zid.. pa še vedno mi ni nič jasno
frown-1.gif

Stvar je taka... simobilu sm zvesta cca. 8 let. Paket orto smart je zakon
cheer.gif
. Tukaj se pa lepa plat zgodbe ustavi. Namreč moj gsm je samo še za pokop. Ne dela mu tipka za izklop/priklop... in če mi zmanjka baterije pomeni da ga ne bom nikoli več oživela. Ok, idealna priložnost za nakup novega telefona.
Če bom kupovala, bom takega s touchscreenom, ker čene je vseeno če dam tega popravit. Ampak ok, recimo da si trenutno lahko privoščim malo "preseravanja". Telefon ki mi je padel v oči je HTC Tytn II. V prosti prodaji predrag, pri tušmobilu solidna cena v paketu tušmobil50. Ker na mesec simobil sponzoriram tudi nekje za 50€ se mi ubistvu splača.
Ampak a se res splača it na tušmobil, ker je slišati ogromno pritožb čez to da ni dobre pokritosti s signalom in podobnih reči? Ali naj raj ostanem zvesta staremu telefonu, nosim polnilec s sabo kamorkoli pač grem, pa vsak dan en očenaš zmolim da bo do marca ko mi pri simobilu poteče naročniško razmerje HTC Tytn II tudi v njihovi ponudbi?

Hvala za (uporabne) odgovore
 

Sandrca

hudičkica
29. okt 2007
785
0
16
nima tipkovnice
frown-1.gif
to je pa stvar ki bi jo nekak mela, glede na moje število poslanih smsov... (od marca lani pa do danes 14199 )
 

Jernej

Fizikalc
18. avg 2007
7.124
0
36

Če porabiš 50€ na mesec, si preračunala, da se ti slučajno ne bi dosti bolj splačal paket Smart20?
 

gogy

Pripravnik
14. sep 2007
459
0
16
Ljubljana
www.mobisvet.net
Citat:
Uporabnik Sandrca pravi:
Ampak a se res splača it na tušmobil, ker je slišati ogromno pritožb čez to da ni dobre pokritosti s signalom in podobnih reči?
Hvala za (uporabne) odgovore

Tušmobil ima v večjih mestih v večini primerov že sedaj primerno pokritost. Če imaš težave s signalom lahko mirne duše ročno prestaviš signal na Mobitel in imaš enako pokritost kot v omrežju Mobitel.

Tušmobil ima do konca leta 2009 pogodbo o nacionalnem gostovanju pri Mobitelu, do tedaj pa sem prepričan, da bo tudi pokritost v svojem omrežju pripeljal do zadovoljivega nivoja.

Toliko o pritožbah čez signal. Problem je bolj v tem, da ljudje ne vedo, da lahko prestavijo ročno na Mobitel.
 

Sokol

Pripravnik
4. avg 2007
657
9
18
Dolenjska
Mislim, da se boš najprej morala zjasnit kaj želiš, a poceni telefon ali pa cenejše klice in ostale storitve. S tušmobilom so trenutnotežave pri gostovanu v drugih državah, ker nima sklenjenih pogodb z operaterji
17758-icon_confused.gif
 

Sandrca

hudičkica
29. okt 2007
785
0
16
ni tipkovnice :'(

jernej: o smart20 nisem razmišljala... samo če ostanem na simobilu grem zagotovo na ta paket, ker se mi nekako splača
smile-1.gif
 

erazem12

Pripravnik
15. feb 2008
167
0
16
če je človek pripravljen dati 50€ za račun operaterja, se ti vsekakor najbolj splača tušmobil.razen če res porabiš vse tiste minute v stacionarno morežje pa znotraj simobila, kar pa močno dvomim, ker ne bi imela tako visokega računa, če bi telefonirala samo znotraj simobila.
pa še bilo kateri telefonček te stane 1 €. kot so ze omenili, so problemi res samo z roamingom, pa še to samo tam ko ga ni
wink-1.gif
 

ovca

morfy
Osebje foruma
18. jul 2007
5.881
3
38
36
Cvičkova dežela =)
www.alter.si
Citat:
Uporabnik erazem12 pravi:
razen če res porabiš vse tiste minute v stacionarno morežje pa znotraj simobila, kar pa močno dvomim, ker ne bi imela tako visokega računa, če bi telefonirala samo znotraj simobila.

A pa ti veš, da je ona ženska......
evil.gif


@Sandrca. A pa pol veš, da odpade pisanje sms-jov med vožnjo... Jaz mam htc tytn-a I, pa sem ravno zaradi smsjov že skor 2 stebrička na AC odnesu s sabo...
bonk.gif


Je pa fajn, kolk hitr sms napišš...
grin1.gif
 

medo10

Fizikalc
3. sep 2007
1.693
7
38
Daj povej prvo, kolk maš na računu za SMS, klice v S!, v M@ in ostala omrežja?
Ker če maš tam okol polovico za SMS in S!, potem nimaš o Tušu kaj razmišljat.
V M@ imaš na S! isto ceno kot pri Tušu. SMS imaš pa na S! po 2 centa, pri Tušu pa 8 centov (ko ni več brezplačnih).
 

schalko

Pripravnik
4. jan 2008
317
1
18
Velenje
Jaz čakam na xperio... Mislim, da bi bila idelna zate.
Glede operaterja. Tudi Mobitel ima pakete z zakupljenimi minutami. Reče se jim Povezani 11, 33, 55. Mobitel je glede price/performance v SLO brez konkurence, pa naj se privrženci/plačanci ostale konkurence še tolk mečejo na trepalnice...
 

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.506
289
83
ja res je da je Mobitel brez kokurence samo s nabitimi cenami pa nimajo kokurence sploh...
 

GSMobil

Fizikalc
6. jan 2008
2.499
4
38
Tuš50: 1000 minut pogovorov v vsa Slovenska omrežja, 500 sms sporočil, 50 mms sporočil in telefoni po 1€
povezani55 ali kaj je že: 1000 minut pogovorov SAMO V MOBITEL OMREŽJU!, 100 minut v ostala omrežja, pa celih 55 smsov na voljo.

Res poceni, nimaš kaj
smile-1.gif
 

schalko

Pripravnik
4. jan 2008
317
1
18
Velenje
In kaj imaš na voljo? Hmm? Pogovore (če dobijo tebe na telefon), SMS, MMS? Si že slišal za prenos podatkov, Mobilno TV, Moneto? Če Mobitelu ne bi Apek skoz dihal za ovratnik, bo od konkurence ostal samo še k
evil.gif
 

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.506
289
83
Citat:
Uporabnik schalko pravi:
In kaj imaš na voljo? Hmm? Pogovore (če dobijo tebe na telefon), SMS, MMS? Si že slišal za prenos podatkov, Mobilno TV, Moneto? Če Mobitelu ne bi Apek skoz dihal za ovratnik, bo od konkurence ostal samo še k
evil.gif


pri meni vse dela od pogovorov do sms mms in prenos podatkov to mislim za EDGE.... za UMTS nevem ker nimam UMTS telefona tko da nevem če dela ostalo pa dela kot pod mazano ....do sedaj se mi ni noben od kolegov pritožil da sem bil bilo gdaj nedosegljiv......tko da ne govori za druge če ne poznaš dobro situacije...
evil.gif
 
Nazadnje urejeno:

schalko

Pripravnik
4. jan 2008
317
1
18
Velenje
Res je da nisem ne pri Simobilu in ne pri Tušu, vendar govorim na podlagi vsakodnevnih izkušenj. Veliko strank, ki so naredile prehod se vrača nazaj, zato me zaenkrat za tržni delež M@ sploh ne skrbi. Kvaliteta in zanesljivost nekaterim pomeni več kot prihranek parih €. Res sem kot M@ posrednik mogoče malo pristranski, vendar nisem nikoli skrival za koga delam - za razliko od nekaterih...