Top shit Android telefon za poslovno rabo?

sumica

Fizikalc
10. sep 2007
1.277
38
48
Sem zadovoljen uporabnik Samsung Note 2 na drugi bateriji in z novim polnilcem (prejšnji je počasi izdihnil). Mobilnik se največ uporablja za:
- maile z vsaj dveh računov. Pisanje, branje, skratka vse.
- klicanje
- smsi
- testiranje inhouse aplikacij, zajemanje screenshotov itd.
- internet
- navigacija
- uporaba xx drugih aplikacij, budilka, youtube, občasno kakšen špil.

Zelo sem se navadil na stylus, še posebej za zajemanje screenshotov in obdelavo in občasne zapiske. Vsekakor želim veeelliiik zaslon, a bi hkrati rad malo manjše ohišje kot ga ima Note2. Sicer velikost kot taka ni ovira, dokler je okvirno v teh dimnezijah kot sedaj.

Ne predstavljam si iti s Samsunga, saj sem ga zelo navajen, vendar bo mogoče potrebno.

Iščem torej nov telefon za vse zgoraj našteto. Nekako se mi zdi neumno čakat na Note5, ki bo star ko bo prišel k nam, če sploh. Za vse ostalo se seveda poslovim od Stylusa - bom preživel. S6 Edge+ ima zaobljene robove in dvomim v njihovo uporabnost. Drugega Samsung nima. Kam še pogledati? Kdo danes dela vrhunske poslovne telefone, ki konkurirajo Note5 in podobnim?
 

Piccadilly

Fizikalc
22. dec 2009
1.697
67
48
Huawei Mate 8 bo predstavljen v kratkem. Morda se splaca pocakati. Ogromna baterija, ni stylusa, 4gb rama amapk malo slabša resolucija zaslona.

Jaz sem tudi na N2 in gledam kaj bi vzel v kratkem.
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Imam Note 4 in mi je žal, da sem svojega Note 2 prodal, saj nisem nič pridobil. V zgornji prsni žep gre težje, saj ima bolj ostre vogale. Kar sem pridobil je fast charging. Zadnjič sem gledal Lg G2, G3 in G4, vendar zaradi zaslona ne bi menjal, saj ga ni čez Amoled. Če sedaj recimo izgubim Nota 4, bi resno razmislil o vrnitvi na Note 2. Pri Note 3 mi okvir ni všeč.
 
5. avg 2011
1.041
186
63
Okolica Ormoža
Ni mi jasno, zakaj pri nas postaja tako popularna uporaba besedne zveze "top shit"? zakaj moramo z "drekom" poudariti, da je nekaj dobro. Kaj se v slovenskem jeziku več ne najde besede, ki bi bila dovolj "kul" za opis nečesa zares dobrega?
 

SeriousSam

Pripravnik
2. jun 2009
839
3
18
Ker "kul" je seveda pristna slovenska beseda
hysterical-1.gif
 

jernejd

Majstr
2. sep 2007
1.283
125
63
Citat:
Uporabnik THEDuke pravi:
Citat:
Uporabnik jernejd pravi:
Citat:
Uporabnik THEDuke pravi:
Blackberry passport
smile-1.gif
ni android ampak dela tk ko more.

BB Priv. Ko pride.

Jernej


Ka pa vem........ it's android.

Saj je Sony z3c tudi, pa dela BP, kar se tiče androida. Mehansko se mi je pa že drugič odlepil zaslon levo zgoraj in mora spet na servis
wink-1.gif
.

Jernej
 

model1a

Fizikalc
14. dec 2008
1.193
41
48
Vzemi Note 5 ko pride k nam oz. počakaj do spetembra, ko boda dali note 6 vn... Takega debaklja si najbrž ne bodo ponovno privoščili. Sploh če ti note 2 dobro dela. Sam mam Note 4 pa ga ne zamenjam... Stylus je itak klasa zase, šteka nič, "prežveči" vse akr na njemu zaženem... Zame je to vrhunski telefon, pa še "poceni" je, glede na druge.. 480 EUR te pride nov pri Mobitelu. Je pa tako... kar je danes v samem vrhu bo v pol leta že kar dosti pod vrhom... Za resno delo je pa najbrž že note 2 ali 3 dovolj, 4 pa sigurno
smile-1.gif
 

Primzi

Fizikalc
1. sep 2007
1.026
92
48
Svetujem ti DOOGEE ja

cepraj je kitajcek je zelo dober za tako uporabo. Predvsem je pa izjemno poceni, GPS je nesramno hiter v primerjavi s Samsungi,

Dobis prakticno zelo veliko za ustrezno malo denarja: 2GB / 16GB Android 5.1 / 5.0 inch HD Screen / MTK6735 64bit Quad Core / GPS / OTG / OTA / Hotknot / Bluetooth 4.0. Zadeva deluje brez problema ze pol leta in je vmes letela po asfaltu in padala po luzah.

Gearbest DOOGEE Y100 Pro 4G LTE Phablet
 

NoteThis

Fizikalc
25. sep 2013
510
172
43
Citat:
Uporabnik THEDuke pravi:
Blackberry passport
smile-1.gif
ni android ampak dela tk ko more.

Glede na moje izkušnje ne drži. Obstaja celo tema na Crackberry forumih ''Who has NO PROBLEM with their Passport?''
Vglavnem moj je končal kot budilka/mp3 predvajalnik brez mobilnih signalov in brez možnosti popravila.