Kam na prvi zmenek?

ThaShizznitt

Fizikalc
13. jan 2008
4.781
4
38
Mogu bi rect, da ti tut nisi za resno, da sta loh sam fuckfriends....pa bi namakal. Yeah well....
evil.gif
 

bugmenot3

Pripravnik
21. mar 2014
862
-3
16
Citat:
Uporabnik ThaShizznitt pravi:
Mogu bi rect, da ti tut nisi za resno, da sta loh sam fuckfriends....pa bi namakal. Yeah well....
evil.gif
Brez friend-zone ne moreta biti fuck-friends. Vem, da osnovna logika in Alter nimata dosti skupnega, ampak takšne stvari so jasne tudi slepim.

Če pa želiš reči kaj o meni pa naj te potolažim - vse kar si lahko predstavljaš najslabšega o meni je res, ne glede na temo.
priden.gif
 

SeriousSam

Pripravnik
2. jun 2009
839
3
18
Citat:
Uporabnik bugmenot3 pravi:
Citat:
Uporabnik ThaShizznitt pravi:
Mogu bi rect, da ti tut nisi za resno, da sta loh sam fuckfriends....pa bi namakal. Yeah well....
evil.gif
Brez friend-zone ne moreta biti fuck-friends. Vem, da osnovna logika in Alter nimata dosti skupnega, ampak takšne stvari so jasne tudi slepim.

Če pa želiš reči kaj o meni pa naj te potolažim - vse kar si lahko predstavljaš najslabšega o meni je res, ne glede na temo.
priden.gif
Pravzaprav je ravno obratno: ko sta hkrati FZ&FF - potem sta par.
 

ginek

Fizikalc
21. sep 2007
545
54
28
Se strinjam z ostalimi kolegi, ne računaj več na karkoli. Odje.bi jo 100% kot ženski subjekt, če pa hočeš imet za prijateljico pa tvoja izbira.

Ampak tudi slednjega ne priporočam, kot prvo; če že zdaj misliš, da bi jo... boš tudi naprej stalno enako mislil. Lukenj je na svetu toliko, da se drek dela iz njih, ne vem zakaj bi sploh kaj ekstra plesal okoli njih. Moški, ki napišejo babi nazaj na FB, "hvala za prijateljstvo" so najbolj patetični za videt.

Kot drugo, za moške je bolj prava družba, moška družba. Že iz skupnih interesov in načina razmišljanja.
Ne rečem, da ni izjem na te stereotipe. So.
 

ThaShizznitt

Fizikalc
13. jan 2008
4.781
4
38
Citat:
Uporabnik bugmenot3 pravi:
Citat:
Uporabnik ThaShizznitt pravi:
Mogu bi rect, da ti tut nisi za resno, da sta loh sam fuckfriends....pa bi namakal. Yeah well....
evil.gif
Brez friend-zone ne moreta biti fuck-friends. Vem, da osnovna logika in Alter nimata dosti skupnega, ampak takšne stvari so jasne tudi slepim.

Če pa želiš reči kaj o meni pa naj te potolažim - vse kar si lahko predstavljaš najslabšega o meni je res, ne glede na temo.
priden.gif

Ne sekirej se.....na splosno pisem in nisem tebi odgovarjal, ceprav tako pise.....
priden.gif
 

Abraham

Fizikalc
16. feb 2011
5.436
2
36
63
A bejž?
A ne bi raje najprej v kino, pa pol, mogoče, še na pijačko?
Ker po kaki pijački (dveh, ko prva že zapaše), treh (ker ena ni nobena, drugo smo spregledali), štirih.... je mogoče za kino že prepozno, ker so film ukradli (junfr pa prav tako odšel neznano kam?).
 

yahel

Fizikalc
23. jan 2013
3.537
61
48
lahko jo pa malo prestraši s tole spletno stranjo http://www.lessthanone.com/


meni je za Ljubljano in okolico izračunalo, da imam 49 soul mate-ičk
smile-1.gif
nekam mal se mi zdi, mal me je zaskrbel. Mogoče bo njo tudi in bo spustila kriterije.

edit: sem malo spremenil parametre in mi je izračunalo 16
shocked-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

yahel

Fizikalc
23. jan 2013
3.537
61
48
narobe si razlagaš... manj kot ena bejba je primerna zate. Ubistvu je sploh ni
smile-1.gif


To niso %, to je število ljudi.
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.743
2.552
113
Se vem, 40% babe sem v lj napraskal.... torej rit in joški :p


V minhnu pa kr 2,7
cheer.gif
 
Nazadnje urejeno:

bugmenot3

Pripravnik
21. mar 2014
862
-3
16
Citat:
Uporabnik SeriousSam pravi:
Citat:
Uporabnik bugmenot3 pravi:
Brez friend-zone ne moreta biti fuck-friends. Vem, da osnovna logika in Alter nimata dosti skupnega, ampak takšne stvari so jasne tudi slepim.
Pravzaprav je ravno obratno
Ne, v korektnih primerih ni obratno. Če je obratno, potem govorimo o posilstvu, po katerem pa se o prijateljstvu lahko le še sanja.
 

Nenasiten

Fizikalc
16. sep 2011
845
70
28
Majstr, če boš bejbi že na prvem zmenku sugeriral neko resno zvezo, kake otroke in bognedej izrekel "Ljubim te", pol si ga najebal in zvil na all-talk-no-sex področje. Naložu bi ji podobno zgodbo, zdej si itak zajebu. Boš pa pr naslednji vedu a je tko
aplauz.gif
 

bugmenot3

Pripravnik
21. mar 2014
862
-3
16
Citat:
Uporabnik Nenasiten pravi:
bognedej izrekel "Ljubim te"
Ja, ne se pretvarjat. Pri koncu prvega zmenka ji reci: "Ljubim svojega mačka, tebe pa hočem poonegavit." Njen odgovor ti bo takoj povedal pri čem si.
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
Citat:
Uporabnik bugmenot3 pravi:
Citat:
Uporabnik Nenasiten pravi:
bognedej izrekel "Ljubim te"
Ja, ne se pretvarjat. Pri koncu prvega zmenka ji reci: "Ljubim svojega mačka, tebe pa hočem poonegavit." Njen odgovor ti bo takoj povedal pri čem si.
kaj če reče 100€ za pol ure je dobro al slabo?
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.743
2.552
113
Citat:
Uporabnik skala pravi:
Citat:
Uporabnik bugmenot3 pravi:
Citat:
Uporabnik Nenasiten pravi:
bognedej izrekel "Ljubim te"
Ja, ne se pretvarjat. Pri koncu prvega zmenka ji reci: "Ljubim svojega mačka, tebe pa hočem poonegavit." Njen odgovor ti bo takoj povedal pri čem si.
kaj če reče 100€ za pol ure je dobro al slabo?

Samo, če je vključen tudi analc.
tongue-1.gif
 

midi

Pripravnik
4. maj 2010
185
6
18
jst sm bejbi s katero sva šmirala reku d nočm met nbene zveze..ona je tt to rekla...čez dva dni sva že skakala drug po drugm...sam morš ji dt vedt d ti ni mar za njo...pa vendar jo tko na kufe peleš..pa pol sama hoče več...no trajalu je 3 mesce pol je pa najdla naslednjega kni hotla met veze...men je blo kul njej tutna kufetke pa še zdj hodva k sva ratala orenk frenda
wink-1.gif
 

yahel

Fizikalc
23. jan 2013
3.537
61
48
Citat:
Uporabnik midi pravi:
jst sm bejbi s katero sva šmirala reku d nočm met nbene zveze..ona je tt to rekla...čez dva dni sva že skakala drug po drugm...sam morš ji dt vedt d ti ni mar za njo...pa vendar jo tko na kufe peleš..pa pol sama hoče več...no trajalu je 3 mesce pol je pa najdla naslednjega kni hotla met veze...men je blo kul njej tutna kufetke pa še zdj hodva k sva ratala orenk frenda
wink-1.gif

ta tvoja je ziher iz alterja
confused-1.gif