Kam na prvi zmenek?

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.623
412
83
glede na vse alterjevske nasvete, bi morala tri dni prej priti, ne pa da je sploh ni bilo
hysterical-1.gif

PS. Kaj boš zdaj?? Zahtevaj povrnitev stroškov.... frizer, striženje gor -dol, skrbi, zabit čas na alterju in prebiranje nasvetov..... itd itd
 
Nazadnje urejeno:

casio

Pripravnik
19. nov 2014
529
15
18
Zakaj bi zahteval povrnitev stroškov? Nasveti mi bodo drugič prav prišli oz. nekomu drugemu, ki je izgubljen :D
 

Vegeta

Pripravnik
12. maj 2014
43
0
6
Citat:
Uporabnik casio pravi:
Zakaj bi zahteval povrnitev stroškov? Nasveti mi bodo drugič prav prišli oz. nekomu drugemu, ki je izgubljen :D

Tok izgubljenega pa že dooolg ne
evil.gif


Dobr da ti je textala sporočilo da se ti ni zgodl kokr enmu prjatlu k je bil zmenjen z bejbo pa ga je zadno minuto skenslala, a pred tem je nek gel vsrku vase pa se mu je dvignu do amena in si ga je kr 4x na roke metu...
hysterical-1.gif
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.342
1.203
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Citat:
Uporabnik Vegeta pravi:
Citat:
Uporabnik casio pravi:
Zakaj bi zahteval povrnitev stroškov? Nasveti mi bodo drugič prav prišli oz. nekomu drugemu, ki je izgubljen :D

Tok izgubljenega pa že dooolg ne
evil.gif


Dobr da ti je textala sporočilo da se ti ni zgodl kokr enmu prjatlu k je bil zmenjen z bejbo pa ga je zadno minuto skenslala, a pred tem je nek gel vsrku vase pa se mu je dvignu do amena in si ga je kr 4x na roke metu...
hysterical-1.gif
Aha, gel je vsrku vase.
smirk-1.gif
Kakšen gel? Da ti lasje stojijo?
 

casio

Pripravnik
19. nov 2014
529
15
18
Zmenek se je zgodil :D Nalašč nisem povedal, da se je prestavil na včeraj hehe

Smeha polno, punca ful dobrega srca, lepa za znoret itd. sami + skratka
smile-1.gif
Zgodilo se je v Ljubljani in je trajal vsega skupaj 3 ure, ker se ni nobenemu od naju mudilo domov. Je bil pa šok bolj proti koncu, ko mi je rekla, da je ravno končala 3 letno zvezo in noče začeti novo, dobivava se pa še zmeraj lahko in naj ji ne zamerim saj nisem prvi, ki mu je to rekla :/ Živa jeba torej. Kakšen nasvet?
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.743
2.552
113
Citat:
Uporabnik casio pravi:
Zmenek se je zgodil :D Nalašč nisem povedal, da se je prestavil na včeraj hehe

Smeha polno, punca ful dobrega srca, lepa za znoret itd. sami + skratka
smile-1.gif
Zgodilo se je v Ljubljani in je trajal vsega skupaj 3 ure, ker se ni nobenemu od naju mudilo domov. Je bil pa šok bolj proti koncu, ko mi je rekla, da je ravno končala 3 letno zvezo in noče začeti novo, dobivava se pa še zmeraj lahko in naj ji ne zamerim saj nisem prvi, ki mu je to rekla :/ Živa jeba torej. Kakšen nasvet?

Vljudno ti je povedela "i don't want anything of you in me".
tongue-1.gif
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.738
6.659
113
Citat:
Uporabnik alkoholik pravi:
ma ona rabi enga da jo posluša vozi na kavice itd za ostale zadeve, pa ti nisi pravi.

To je edini pravi odgovor! Ne '' brukaj '' se in jo ne kliči več.
 

yahel

Fizikalc
23. jan 2013
3.537
61
48
Citat:
Uporabnik casio pravi:
Je bil pa šok bolj proti koncu, ko mi je rekla, da je ravno končala 3 letno zvezo in noče začeti novo, dobivava se pa še zmeraj lahko in naj ji ne zamerim saj nisem prvi, ki mu je to rekla :/ Živa jeba torej. Kakšen nasvet?

Brez zamere ampak pravemu tipu tega ne bo rekla ampak mu bo nastavila rit. Tale bo imela še ene 3-4 vmesne tipe preden bo šla spet na naslednjo resno vezo.

Ampak ti se boš dobival z njo kljub vsemu, luškano se bosta pogovarjala, smejala, imela res super, ti boš v devetih nebesih... ampak na koncu boš ugotovil da si bil --->





Škoda da tut ti nisi rekel, da nočeš resne veze. Tko bi mogoče vsaj podrl vraga.
 

B81

22. jul 2007
34.958
9.248
113
Jeba. Ne dobesedno.

Zgleda da ti je všeč,ampak bi šel še enkrat ven z njo če sta se fajn imela in da ne hodiš samo s kolegi ven, potem pa ne več...če bo še kaj hotela, bo poklicala.
 

bugmenot3

Pripravnik
21. mar 2014
862
-3
16
"Friend-zone" je zelo dobra rešitev za ljudi brez prijateljev - sploh za take kot je avtor, ki na internetu išče nasvete za svoje zmenke ob pojasnitvi, da to "ni troll tema." Zdaj bo vsaj lahko o tem vprašal nekoga v realnem življenju, kar je očitno zelo velik napredek.