Kaj je to folk prizadet

kravakonj

Fizikalc
30. okt 2012
5.215
0
36
Citat:
Uporabnik Jabe pravi:
Človek ki postavi za prvo bariero takole "mino" je po moje ravno tak cepec, kot vsi štirikolesovozači, motoristi ipd, ki harajo vsepovsod.
No, ravno isti cepec ni: prva skupina ne pozna pojma zasebna lastnina, druga skupina pa želi nekoga ubiti. There's a difference.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.364
5.401
113
Citat:
Uporabnik geronimo pravi:
Citat:
Uporabnik kalbo pravi:
V takšnem primeru se zavrti številko angelov v modrem, lastnika zemljišča pa toži za bogato odškodnino.

Torej napnem zajlo na tuji zemlji, se zagonim notri s 4kolesnikom in stožim lastnika?

Verjamem, da ja. Če se samo spomnim kako se je en vzreditelj psov moral zagovarjati, ker mu je en [cenzura] preplezal vse ograje in zignoriral vsa opozorila in šel direktno proti tropu psov, da ga je ja en šavsnil. Šel seveda s tem namenom in da bi potem lahko kaj iztožil...
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.324
659
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Glej, res moraš biti sick bastard, da nekomu podtakneš tako smrtno nevarno zanko. Bi lahko mirno živel s tem, da je zaradi tvoje zajle, ki si jo tja postavil z namenom, nekemu 16 letniku odbilo bučo? Ne verjamem, pa tudi če je na tvoji zemlji..To je dejansko možno samo pri kakem zapitem pohorcu, lokalnemu šerifu brez kančka vesti in možganov.
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.255
5.820
113
Kaj pa če napišeš opozorilo "Ni prehoda, smrtno nevarno!" in nastaviš past?

Ne dvomim, da se ne bo kak bebec nabodel, ampak kdo je potem kriv?
 

cvinga

Fizikalc
10. feb 2014
1.830
1
36
Ne mi s tem zajlami nabijat lepo vsa prosim saj so kmetije ograjene če imajo prosto pašo. In zdaj bom jaz kriv ker se bo en bumbar z 4kolesnikom zakantal v žice ?
 

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
tisti, ki je nastavil past
še tolk bolj, ker se je glede na opozorilo očitno zavedal, da je smrtno nevarno
 

titov

Fizikalc
12. jun 2008
7.544
1
38
Tako?

Minsko%20polje%20pozor.jpg
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.223
4.703
113
Citat:
Uporabnik Janch pravi:Glej, res moraš biti sick bastard, da nekomu podtakneš tako smrtno nevarno zanko. Bi lahko mirno živel s tem, da je zaradi tvoje zajle, ki si jo tja postavil z namenom, nekemu 16 letniku odbilo bučo?
Kolikor jaz vidim, policija in ostali pristojni organi na to prav nič ne odreagirajo. Imamo zakonodajo, ki določa območje ceste (mogoče se imenuje drugače). V tem območju vidiš marsikaj. Živa meja takorekoč na cestišču je vsakdanja folklora. Namerno nastavljeni kamni na bankini na ovinkih prav tako. Tu in tam se pristojni zganejo le v primeru kmetov, ki orjejo preblizu ceste. Nisem še slišal za primer, da bi reagirali v ostali primerih, ki so bistveno bolj nevarni, čeprav jih dnevno GLEDAJO. Sploh kamenje je nevarno za skuterje in mehanske poškodbe gum (tudi tovornjakov).
No policija se ve, kdaj bo odreagirala. Ko bodo imeli tako imenovano AKCIJO.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.609
257
113
kzs...

kako pa sploh deluje tale "past" v prvem postu? A to ven skoči al kako?
 

B81

22. jul 2007
34.520
8.963
113
In kaj to na sliki sploh je??

"Bodice" zgledajo visoke vsaj 30 cm, a to je bilo skrito med listjem ali kako?
Prava "winter is coming" scena....
 

Nenasiten

Fizikalc
16. sep 2011
845
70
28
ma veš kaj, s temi vapo šerifi so zmeri težave...jokajo ker jim kdo taca po gozdu, pol pa žled poskrbi za vse skupi
redface-1.gif
 

cvinga

Fizikalc
10. feb 2014
1.830
1
36
Potem se strinjaš da jst pridem v tvoje stanovanje in ti vse razbrcam kar imaš?

Če se pa potem ne boš strinjal te pa lahko tožim za mastne denarje, mogoče ti lahko naredim suho masažo...

Torej si za ?
 

Ateis

Guru
13. sep 2007
2.206
679
113
ko je pa takmu butlu sin zapeljal v namerno izkopan jarek in končal z hudo poškodbo rame in glave, se pa lastnik hitro zamisli, da mogoče pa le ni bilo vredno. a bo mali tožil neumnega fotra?

lp
 

kravakonj

Fizikalc
30. okt 2012
5.215
0
36
Itak je 90 odstotkov možnosti, da bo na bodice zapeljal sam oz. nekdo od bližnjih. Kot tisti idioti v ZDA, ki stražijo pred vrati s shotgunom, na koncu pa odpihnejo glavo ženi.
 

cvinga

Fizikalc
10. feb 2014
1.830
1
36
Če bi vsak po svojem hodil ne bi bilo teh problemov . In vrjamem da imajo lastniki posestev na obrobju mesta velike probleme ko se mu priderejo meščani na njegovo posestev torpedirat saj mislijo da je vse njihovo. Pač ne gre tako.
 

igi

Guru
13. okt 2007
5.383
1.008
113
Celje
Obišči stran
Citat:
Uporabnik kalbo pravi:
V takšnem primeru se zavrti številko angelov v modrem, lastnika zemljišča pa toži za bogato odškodnino.

v hiši imam dva psa. Načeloma miroljubna
evil.gif
okoli hiše ograja.

Če prideš čez ograjo in ne bo nikogar doma, sem skoraj prepričan, da policije ne boš uspel poklicati
redface-1.gif


Me bodo tožili tvoji bližnji?
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
Citat:
Uporabnik Jabe pravi:
Res je žal tako, da eni ne šmirglajo pet posto in mislijo, da jim je vse dovoljeno. Njim in njihovim pesom. Res je pa tudi, da če je bila to edina meja, pa tudi ni za nikamor. 90% normalnega folka se ustavi pred tablo, da ne rečem že bi bil samo štrik napet kot ena bariera - ograja. Če pa rine dalje, naj se pa nasadi... Je pa tudi neokusno, da ni nikjer nobenega opozorila, sploh pa na kraju kot je zgoraj na sliki, ko človek malo pohajkuje pa bi mogoče toliko s ceste stopil da se na tla usede pa sendvič poje - potem se pa na grablje nasadi. To se mi zdi pa tudi ekstremistično... Človek ki postavi za prvo bariero takole "mino" je po moje ravno tak cepec, kot vsi štirikolesovozači, motoristi ipd, ki harajo vsepovsod.
jasno da nekomu ni v interesu slikati opozorila...
 

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
Citat:
Uporabnik Matey pravi:
Kaj je point vsega tega, da se lastniku ne dela potk po zemlji? Tukaj gre za resno namero poškodovanja druge osebe, pa saj nismo več v srednjem veku madona no
bonk.gif


Citat:
Ker sem slabo sherow slike, jih še enkrat posreujem. Prijatelj je na označeni planinski poti na Korado stopil na to oviro. Na srečo jo je odnesel le s preluknjanim podplatom.

10173785_10152333562254455_671818924409804139_n.jpg


10155143_10152333562214455_5886393777584813621_n.jpg
Sicer ne podpiram ravno takihle pasti, če že bi bila mogoče bolj učinkovita kaka smrdljiva bombica, ki bi nepridiprava zasmradila za kak teden ali dva.
Me pa zanima, kater bebo je avtor fotk: pritožuje se nad pastjo, med fotkanjem pa stoji kje že?
bonk.gif