Grafično oblikovanje

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.609
257
113
Citat:
Uporabnik sad pravi:
Citat:
Uporabnik msenjur pravi:
kzs...

uf, kera tema! ni videti konca....

Moje mnenje je tako. Če stranka želi samo nek logo na hitro, ga lahko vsak naredi. Obiščeš par web pageov, zmečeš skupaj in to je to. To te stane 20-30€. Pač ena ura dela.
Ko pa pride stranka, k hoče dober logo, pa o ceni sploh ne bo spraševala, ker ve, da pod 400€ ne bo dobila kvalitetnega izdelka. In res je, da ne rabijo vsi takega logotipa. In tud Sad ima očitno že napol izdelan logo, ker ve, da so 3 črke in krog. to je treba zdej samo še izpilit. Enim mizarjem, malarjem, vodovodarjem je pa čist vseeno kakšen je logo. Važno, da pove, da se ukvarja z lesom, barvo ali vodo in to je to. Tak se ti bo samo nasmejal, ko mu boš omenil 400€ za logo.

Pač treba je poznat potrebe stranke preden se sploh začneš menit za ceno.

In zakaj so vsi oblikovalci dragi?? zato, ker imajo ideje, mi jih pa nimamo.
Odlično povedano. Če se gre seveda za ideje, kako ustvarit uporaben in skladen s CGP in potrebami logotip potem je cena seveda neomejena. Sam govorim o točni ideji kako naj zadeva izgleda, rabim zgolj samo še nekoga, da mi zadevo spravi v grafično obliko. Saj bi se šel sam zajeb... samo ni časa. Kot si omenil, verjetno gre za slabo urco dela, ker barve in vse imam že dodelano. No, morda se lahko še kaj spremeni, ampak ni nujno.

ja pa dej pol pošlji, kar imaš pripravljeno, pa bomo videli, kaj se da narest. če je treba sam postavit, zame to ni problem!
 

mick222

Zelenc'
20. dec 2013
24
0
1
Za oblikovanje brošur, vizitk, letakov, CGPja itd se lahko povežete z oblikovalko Tjašo Kastelic na tjasa.vrtiljak.net Njeni izdelki se mi zdijo zelo prečiščeni, jasno oblikovani, cene pa ima zelo ugodne.
Lp
 

tesfalar

Fizikalc
1. nov 2008
1.112
66
48
A bejž, bejž....
hysterical-1.gif

Šel si se prijavit in odgovorit na več kot dve leti staro temo samo zato ker je Tjaša tak fejst, a ne?
 

mick222

Zelenc'
20. dec 2013
24
0
1
V našem podjetju smo sodelovali z njo in je bilo vse super. Res pa je, da je tema že stara
smile-1.gif
Mogoče jo bo pa vseeno prebral nekdo, ki bi ga to zanimalo. Če pa ne, pa tudi ni nobene škode, a ne.