Gonja proti sodnemu izvršitelju

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Citat:
Uporabnik shift pravi:
Ti pa si počen. Preberi moj post na prvi strani o hojsu pa potem trobentaj o zarotah. Govoril si o izvrsiteljih, da so rablji in podobno...
Drugič poplacaj dolg pa se ti ne bo potrebno bosti z njimi

Sreš. In ješ govna (drek).

NIKOMUR nisem dolžan niti 10 centov. Imam pa pravico pisati o slovenskih barabah, kriminalcih, o ljudeh, ki mislijo, da se jih vsi bojijo (dokler taki ne dobijo kroglo med oči).

O ljudeh, ki mislijo, da imajo neko "avtoriteto", ker so si to avtoriteto "kupili".
In ki DEBELO kasirajo na račun te svoje, sicer popolnoma namišljene "avtoritete".

Mimogrede, le katera kur.čeva zbornica je temu neuravnovešenemu liku dala licenco?


V resnici pa so taki DUŠEVNI BOLNIKI, ki jim v Avstriji ali na Norveškem zaradi NJIHOVE NEOBZIRNOSTI v postopkih izterjave niti slučajno ne bi dovolili, da imajo firmo za izterjavo. Tam namreč obstajajo za "podjetnike" za opravljanje neke dejavnosti TUDI kriteriji duševnega zdravja. Pri nas pač ne.
bonk.gif


Namreč, take bi v omenjenih državah poslali na nekajtedensko opazovanje teamu psihologov, ali celo psihiatrov....
 
Nazadnje urejeno:

shift

Guru
20. jul 2007
9.782
2.073
113
za šankom
vidiš kako lepo skakčeš ko te nekdo obtoži nečesar kar nisi-ko si obtožil mene da sem na hojsovi plačilni listi

izvršitelja se ne rabiš bat,pač poplačaš dolg in ga ne bo k tebi več če se je že oglasil,sicer pa pred obisokm le tega dobiš kar nekaj opozoril da poplačaš dolg,nazadnje tudi obvestilo o izvršbi in zadevo pred samo izvršbo še vedno lahko rešiš da ti ne pridejo potrkati na vrata,večina od njih ti ne bo grozila z fizično silo ali ustrahovala-pustmo kle hojsa on je poseben tip,izvršitelji so lahko uslužbenci sodišča ali pa delajo po naroku sodišča,torej nekdo ki je bil kaznovan ne more biti izvršitelj,še vedno ne vidim zakaj bi izvršitelji bili kriminalci ali barabe,prej se mi zdijo kriminalci tisti karteri ne poplačajos vojih zakonitih dolgov,je pa res ja da je med izvršiteljem in sumljivimi tipi ki pridejo terjat svoje precej velika razlika
 

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Citat:
Uporabnik stieber pravi:
Vsak je smrten, tudi jaz.

Uuuuuuuuu (Ališič), si me pa presenetil. Ker do zdaj si se obnašal in se frajaril, kot da si nesmrten.
bonk.gif


in če se boš na spletu še naprej toliko angažiral, kot si se do sedaj, če boš še naprej trolal in nabijal, kot dosedaj, te bo - kap.
Prej kot mene - starčka...
evil.gif
 
Nazadnje urejeno:

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Citat:
Uporabnik shift pravi:
...pustmo kle hojsa on je poseben tip..

Pustmo kle tistega, ki ga je Hojs podkupil, da ima med izvršitelji poseben status posebnega tipa.

Recept za take "hojse": Zapret mesec dni brez hrane, mu dvigat nohte, pa bo vse priznal. Komu je plačal, koliko...
Da je lahko "poseben tip". Ostali izvršitelji - baje niso.

Še boš smešil še naprej z izdvajanjem ene barabe? In opravičevanjem negovih rabot?
Ali pa boš končno utihnil, uporabnik spleta BREZ ARGUMENTOV?

Delat pejd, hudiča! Ura je 13.37. Te plačujemo za kavsanje po tipkovnici med delovnim časom?
Jaz pa sem v penziji, da ne bo dvomov.
evil.gif
 
Nazadnje urejeno:

shift

Guru
20. jul 2007
9.782
2.073
113
za šankom
Citat:
Uporabnik johannes pravi:
Citat:
Uporabnik shift pravi:
...pustmo kle hojsa on je poseben tip..

Pustmo kle tistega, ki ga je Hojs podkupil, da ima med izvršitelji poseben status posebnega tipa.

Recept za take "hojse": Zapret mesec dni brez hrane, mu dvigat nohte, pa bo vse priznal. Komu je plačal, koliko...
Da je lahko "poseben tip". Ostali izvršitelji - baje niso.

Še boš smešil še naprej z izdvajanjem ene barabe? In opravičevanjem negovih rabot?
Ali pa boš končno utihnil, uporabnik spleta BREZ ARGUMENTOV?

Delat pejd, hudiča! Ura je 13.37. Te plačujemo za kavsanje po tipkovnici?
Jaz pa sem v penziji, da ne bo dvomov.
evil.gif

se mi zdi da ti tudi potrebuješ neko poseben tretma,ti bi folk zapiral,pa dvigoval nohte-se ti to zdi normalno
confused-1.gif

ti me ne plačuješ nič tako da tišinia o tem kaj kdaj jaz počenem

se umikam iz teme ravno zaradi taki dementnih budal kot si ti
 

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Jaz budala? Ker povem, kako je glede Hojsa?

Prav. Potem pa si ti [cenzura], [cenzura] in [cenzura]. In da ne pozabim - tipični slovencelj...

Papa iz teme!
 
Nazadnje urejeno:

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Citat:
Uporabnik shift pravi:
ti bi folk zapiral,pa dvigoval nohte-se ti to zdi normalno
confused-1.gif

Ja, zdi se mi normalno. Če želimo dobiti nazaj v državo 20 ali 30 odnešenih miljard. Dolarjev, ali evrov, pravzaprav vseeno...
 

tomi

Guru
1. sep 2007
18.028
9.193
113
40
MB
ej samo eno vprašanje mam za tebe, ki zagovarjaš "humano izterjavo" pa obtožuješ da se rubi ljudem na minimalcu ki nimajo kaj dat v usta

a jaz kot upnik, ki mi niso plačali storitev pa nerabim jest? pa moji otroci?

zdaj ker je nekdo drug zaglavil pa nima kaj za jest, naj še pa jaz crknem zato ?

svašta ...
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.833
371
83
Citat:
Uporabnik johannes pravi:
Še en Hojsov "odvetnik".

Ni čudno, pri nekaj sto tisoč evrov letno mu ni problema plačati dvema, ali trem kljukcem 100 evrov mesečno, da pišeta o njem pozitivno.
Pišeta o osebi, proti kateri so CELO ustanovili društvo, ki združuje take, ki so doživeli z njegove strani izjemno verbalno nasilje, ter grožnje, ki so šle čez vsako še sprejemljivo mejo.

Ampak taki kljukci, kot ste nekateri, ste za 100 evrov pripravljeni zagovarjati celo kakšnega morilca, ne samo nasilneža.
Sicer pa naj vas bo v rit sram, da se pustite podkupiti za 100 evrov...

Da bom dokazoval podkupovanje? Ne, ne bom. Lahko pa upravičeno domnevam. Saj se pol Slovenije podkupuje, a ne?

Pa da ne bi nekdo z skoraj najslabšim možnim imidžem v Sloveniji ne bi podkupoval, da si malce popravi "sliko"?

Ja seveda no, jaz sem npr na alterju že leta in ves ta čas mi izvršitelj daje mesečno plačo, da tukaj pisarim in čakam, če bo kdo kaj rekel čez njega.

Plačujte svoje dolgove, pa ga ne boste videli. Kaj vam ni jasno?

Če pa dela kaj nezakonitega, ga pa prijavite policiji.
 

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Citat:
Uporabnik tomi pravi:
ej samo eno vprašanje mam za tebe, ki zagovarjaš "humano izterjavo" pa obtožuješ da se rubi ljudem na minimalcu ki nimajo kaj dat v usta
a jaz kot upnik, ki mi niso plačali storitev pa nerabim jest? pa moji otroci?
zdaj ker je nekdo drug zaglavil pa nima kaj za jest, naj še pa jaz crknem zato ?
Humana izterjava je zame:

- da ne vpiješ na dolžnika in mu ne groziš z nevem čem (pri temn pa vse izmišljeno...)
- da mu ne lažeš. češ "te bomo zjebali", "boš že videl", itd.
- da mu s svojim nastopom ne sprožiš infarkt ali kap
- da ne izigravaš do zob oboroženega specialca in nekega vsemogočnega frajerja, če to nisi

Ampak za kretene hojsovega tipa je tak pristop znanstvena fantastika.

Naj gre s svojim načinom raje izigravat šerifa v Libanon!
 

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Citat:
Uporabnik Numy pravi:
Če pa dela kaj nezakonitega, ga pa prijavite policiji.

Hojs dela sicer zakonite stvari (izterjuje), protokol postopka pa seveda ni čisto jasno predpisan.

Besede, ki jih uporablja, seveda tudi ne. Zato lahko grozi. Policaj, ki je zraven, pa je itak državni hlapec in mu drži štih, namesto, da bi Hojsa opozarjal na KULTURNO komunikacijo.

Oseba, ki je dolžnik, pa zagotovo takrat ni v stanju, da bi "zbiral dokaze" proti Hojsu. Poleg tega kot dolžnik zelo verjetno nima denarja za odvetnika. In to Hojs dobro ve in to izkorišča.

Kakorkoli, upam, da ga čimprej kdo "odstrani". Da se zadeve uredijo na ta način.
Sodno dokazovanje Hojsevega docela neprimernega načina bi trajalo, to vsi vemo, vsaj 10 let.


2198178-P1010432_crop__resize.jpg
 

Priponke

  • 2198178-P1010432_crop__resize.jpg
    2198178-P1010432_crop__resize.jpg
    145,6 KB · Ogledi: 198
Nazadnje urejeno:

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Lahko napišeš, kaj sodi zraven k postopku? Uradno!

Sodi mogoče:

Če te takrat ne bo doma, ti bomo vlomili?
Dretje na dolžnika?
Grožnje pred rubežem, nalepljene na vrata: "Če ne plačaš, ti bomo izpraznili stanovanje*'
Mora biti dolžnik med postopkom na kolenih?
Ali se mora nagniti naprej in sleči hlače, pa kdor ga pohebe, ga pohebe?

In kje je v tem primeru povsod delujoči/vplivajoči Matjaž Hanžek in njegov gobec, poln človekovih pravic? A zdaj so pa pravice naenkrat izginile?

Navedi torej postopek, ali pa bodi tiho!!!
 
Nazadnje urejeno:

ferdo

Guru
3. sep 2007
10.035
3.781
113
Ljubljana
hmpg.net
Citat:
Uporabnik johannes pravi:
Policaj, ki je zraven, pa je itak državni hlapec in mu drži štih, namesto, da bi Hojsa opozarjal na KULTURNO komunikacijo.
Oseba, ki je dolžnik, pa zagotovo takrat ni v stanju, da bi "zbiral dokaze" proti Hojsu. Poleg tega kot dolžnik zelo verjetno nima denarja za odvetnika. In to Hojs dobro ve in to izkorišča.
Oseba ki je dolžnik je zagotovo:
- kulturno komunicirala, ko si je izposojala denar
- nehala komunicirati z upnikom, ali pa z njim nekulturno komunicirala, da je upnik ponorel in šel na sodišče, kjer je dobil možnost izterjave.

Tako da nehaj pljuvati po zadnjem, skrajnem koraku.
Povsem se strinjam, da bi izterjevalci morali upoštevati pravice dolžnikov, vendar samo to in nič več. In če jih kdo krši, naj se ga ovadi in obtoži.

Pluvanje po Interntu pa ni rešitev.
 

matofill

Guru
18. sep 2008
3.674
734
113
Ma tile izterjevalci prokleto dobro poznajo večino dolžnikov in vedo, kdo res nima in pa kdo samo "nima" , in tem zadnjim res delajo cirkuse, onim prvim pa ne, se kulturno pogovorijo, vem iz izkušenj, ko sem nekoga pomagal reševati........ in pa tudi, ko sem sam imel izvržbo na eno lopovko, samo so mi že oni povedali, da bom samo denar stran metal ....., ker nič ni več za pobrati.
 

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Citat:
Uporabnik ferdo pravi:
Povsem se strinjam, da bi izterjevalci morali upoštevati pravice dolžnikov, vendar samo to in nič več. In če jih kdo krši, naj se ga ovadi in obtoži.

Še enkrat, ker si očitno spregledal:

Kateri dolžnik je v tisti živčnosti, celo paniki, sposoben "zbirati" dokaze in pripraviti obvadbo izrerjevalca? NITI EDEN!

In prav zato se Hojs obnaša, kot se obnaša. Poleg tega lahko s tistih 250.000 letno Z LAHKOTO poravna 5 odvetnikov, ne samo enega....

Citat:
Pluvanje po Interntu pa ni rešitev.

To drži. Rešitev "problema Hojs" je samo ena: dobro namerjen strel s pištolo.
To je pač moje mnenje. Ker drugače v tej državi de bo šlo.

Drugi boste pa seveda razmišljali po "gandijevsko". Kar dajte... In čakajte, da se bo kaj premaknilo. Pa ne samo v slučaju Hojs...
 
Nazadnje urejeno:

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.719
14.431
113
Madona Johan no, daj prosim že nekaj pretiravat in prikazovat vse dolžnike kot neke uboge ljudi. Eni so res, drugi pa so pač daleč od tega in Hojsovi rubežniki vedo kdo je kdo in postopajo temu primerno. Razne klube proti izvršiteljem pa seveda ustanavljajo in najbolj jokajo točno tisti ki "nimajo" in ne da dejansko nimajo. Vse ti je bilo obrazloženo večkrat in celo na več načinov, ti pa nič in še kar naprej tuliš v luno po svoje. C'mon no, saj imaš point do neke mere ampak v veliki večini primerov ne drži in situacija ni taka kot jo ti slikaš pa če se na glavo postaviš (virtualno).
 

ferdo

Guru
3. sep 2007
10.035
3.781
113
Ljubljana
hmpg.net
Citat:
Uporabnik johannes pravi:
Kateri dolžnik je v tisti živčnosti, celo paniki, sposoben "zbirati" dokaze in pripraviti obvadbo izrerjevalca? NITI EDEN!
To drži. Rešitev "problema Hojs" je samo ena: dobro namerjen strel s pištolo.
Zakaj je dolžnik živčen, ko je treba dolg vrniti, ni pa bil, ko si je izposojal?
Zakaj je dolžnik živčen, ko pride izterjevalec, ni pa bil, ko ga je klical upnik in prosil, da mu vrne, ker njegovi otroci nimajo kaj jesti?
Zakaj je dolžnik živčen, ko je izrabil vse možnosti, da ne bi vrnil svojega dolga, ni pa bil, ko je zavrnil vse ponujene opcije za vračilo?

Po Hojsu - pride Hojs2. Dolgove je pač treba vrniti. Verjetno bodo metode Hojsa2 enake ali še hujše, če boste na izterjevalce streljali.
 

janus

Pripravnik
3. mar 2011
167
0
16
Citat:
Uporabnik johannes pravi:

To drži. Rešitev "problema Hojs" je samo ena: dobro namerjen strel s pištolo.
To je pač moje mnenje. Ker drugače v tej državi de bo šlo.

Drugi boste pa seveda razmišljali po "gandijevsko". Kar dajte... In čakajte, da se bo kaj premaknilo. Pa ne samo v slučaju Hojs...

@moderatorji
tole presega že kaj več kot mejo dobrega okusa...
prosim ukrepajte in odstranite starčka
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.719
14.431
113
Trajni ban zato, ker se ne strinja z večino in "tumpa" po svoje naprej? I don' think so. Opcija pa seveda obstaja, da bo skasiral ban za kak dan ali tri, če ne misli malce lepše komunicirati. Če si star(ejši), še ne pomeni, da lahko žališ kar vsepovprek.