EVJ KABELSKI TV

darkstar66

Guru
1. apr 2013
1.178
689
113
Citat:
Uporabnik kroja pravi:
Vsaj nekaj se dogaja. Meni se zdi da mi je sedaj telemach po novem ojačal pipico za isto ceno za 1mbit download. Če me spomin ne vara je bilo pri meni 2mbit ko je bil EVJ, zjej je pa 3mbit/s A je to ze od tuša tko?

Je ze kar nekaj casa tako. Se to je malo ce primerjas z ostalimi ...
 

Tony_Clifton

Fizikalc
18. okt 2014
1.635
1
36
Citat:
Uporabnik KillaKHAN pravi:
Da te opalijo spet za vsak televizor zraven.
Še vedno ne vem, kaj ima dekoder s tem, da imajo revščino v HD ponudbi. Kolikokrat me bo kdo "opalil" se bom že sam odločil.
 

bondno1

Pripravnik
25. maj 2011
87
0
6
Citat:
Uporabnik Tony_Clifton pravi:
Citat:
Uporabnik KillaKHAN pravi:
Da te opalijo spet za vsak televizor zraven.
Še vedno ne vem, kaj ima dekoder s tem, da imajo revščino v HD ponudbi. Kolikokrat me bo kdo "opalil" se bom že sam odločil.

.. tudi jaz ne zastopim.
Zaradi mene če imajo 100 paketov, za vsak program svojega.
Zbereš si kar ti pač ustreza in to tudi plačuješ.

Ne morajo pa trditi da za nekaj ni zanimanja, če tega ne ponujajo.
 

Ravny

Pripravnik
23. avg 2007
664
2
18
Zadnje čase imam stalno teževe z hitrostjo interneta, zanima me ali so te podatki od RF parametrov od kabeljskega modema OK ali je slab nivo signala ?

 
Nazadnje urejeno:

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.353
679
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik bondno1 pravi:
Citat:
Uporabnik Tony_Clifton pravi:
Citat:
Uporabnik KillaKHAN pravi:
Da te opalijo spet za vsak televizor zraven.
Še vedno ne vem, kaj ima dekoder s tem, da imajo revščino v HD ponudbi. Kolikokrat me bo kdo "opalil" se bom že sam odločil.

.. tudi jaz ne zastopim.
Zaradi mene če imajo 100 paketov, za vsak program svojega.
Zbereš si kar ti pač ustreza in to tudi plačuješ.

Ne morajo pa trditi da za nekaj ni zanimanja, če tega ne ponujajo.

Ampak to lahko nardijo le, ce imas dodaten dekoder... v vsakem TVju moras imeti conax modul in kartico... In seveda za vsak TV dodatno placevati...
 

bondno1

Pripravnik
25. maj 2011
87
0
6
Citat:
Uporabnik Jest pravi:
Citat:
Uporabnik bondno1 pravi:
Citat:
Uporabnik Tony_Clifton pravi:
Citat:
Uporabnik KillaKHAN pravi:
Da te opalijo spet za vsak televizor zraven.
Še vedno ne vem, kaj ima dekoder s tem, da imajo revščino v HD ponudbi. Kolikokrat me bo kdo "opalil" se bom že sam odločil.

.. tudi jaz ne zastopim.
Zaradi mene če imajo 100 paketov, za vsak program svojega.
Zbereš si kar ti pač ustreza in to tudi plačuješ.

Ne morajo pa trditi da za nekaj ni zanimanja, če tega ne ponujajo.

Ampak to lahko nardijo le, ce imas dodaten dekoder... v vsakem TVju moras imeti conax modul in kartico... In seveda za vsak TV dodatno placevati...

Maš prav.
Lahko jih pa nategneš in kupiš Conax card splitter LINK
Obstajajo tudi wireless LINK
 

Tony_Clifton

Fizikalc
18. okt 2014
1.635
1
36
Citat:
Uporabnik Ravny pravi:
Zadnje čase imam stalno teževe z hitrostjo interneta, zanima me ali so te podatki od RF parametrov od kabeljskega modema OK ali je slab nivo signala ?
...

Meni se zadnje čase spet(!) dogaja, da je internet izjemno nestabilen. Pred časom se je to dokaj redno dogajalo ob neljah, potem je bil nekaj časa mir. Klici niso nič pomagali, pri njih je vedno kazalo, da je vse OK.
Zadnje čase se zopet dogaja. Že prejšnjo nedeljo se je zatikalo, včeraj in danes je pa sploh sranje - del, ne dela.

Kar mi mrežna diagnostika v najboljšem primeru javi "DNS server don't responding" ali nekaj podobnega. DNS nastavitve v routerju sem preveril in so točno take, kot jih zahteva EVJ.
 
Nazadnje urejeno:

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.353
679
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik bondno1 pravi:

Maš prav.
Lahko jih pa nategneš in kupiš Conax card splitter LINK
Obstajajo tudi wireless LINK

Vseeno moras imeti verjetno vsaj en dekoder ... in sele potem lahko uporabis splitter
smile-1.gif
 

bondno1

Pripravnik
25. maj 2011
87
0
6
Citat:
Uporabnik Jest pravi:
Citat:
Uporabnik bondno1 pravi:

Maš prav.
Lahko jih pa nategneš in kupiš Conax card splitter LINK
Obstajajo tudi wireless LINK

Vseeno moras imeti verjetno vsaj en dekoder ... in sele potem lahko uporabis splitter
smile-1.gif

Ja ja, logično.
En dekoder, toliko da dobi kodo za dostop do kanalov. Potem pa to kodo kopira do ostalih televizorjev.
Baje (jaz ne uporabljam) deluje brezhibno. Tudi če 2 TV ja na 1x prestavljata kanale.

Tako da če imaš UTP zvezan do vseh TV, je to najcenejša varianta za dostop do zaklenjenih kanalov.
Drugače pa stane: Conax modul: 40€ (1x znesek), + vsaka dodatna kartica cca 3, 4€/mesec. (in ne 7€)
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.401
484
83
::1/128
"Dekoder" še vedno rabi vsak TV, samo do iste kartice, kjer so ključi, dejansko dostopajo vsi moduli preko omrežja. Razen, če imaš TV, ki se ga da jailbreakat in naložit softwareski dekoder (softcam), oziroma STB kamor, se da naložit softcam.
 

bondno1

Pripravnik
25. maj 2011
87
0
6
Citat:
Uporabnik bondno1 pravi:
Dobrodošli v letu 1995
uf-1.gif


link na video

ps: to je dejansko iz jan.2016

Da povzamem kaj bo v 2016
Q1 (prva četrtina leta): ŠK golf tv
Q2: OD - video na zahtevo
Q2: višje hitrosti interneta, ista cena. max 50Mb/s
Q4: hitrost do 100Mb/s
...več HD programov
 

kroja

Pripravnik
4. nov 2008
282
0
16
sej niso resni... naj dajo v osnovno shemo navadne digitalne discovery, national, animal, travel itd... da bomo lahko vsaj programe dal v spomin v urnik, kdaj je kaksna oddaja in bo vsaj slika gledljiva. Ne pa analogne.