Amazon Fire TV Stick

MoonRacer

Pripravnik
5. mar 2023
109
10
18
Kupil sem Amazonov Fire TV Stick 4K. Sedaj bi rad namestil gor EON aplikacijo. Na APK Pure so dve aplikacije. Pri eni napiše da ni za to napravo, slika je raztegnejena. Pri drugi pa zahteva kodo preko računalnika ali mobilne naprave in jo tudi ni možno aktivirat.
Kako namestit oziroma kje dobit delujočo aplikacijo brez namestitve preko usb ključka. Se pravi, da bi jo namestil preko downloaderja. Vem da obstaja taka aplikacija toda trenutno še nimam huba, da bi priklopil gor usb ključek in preko njega naložil to aplikacijo zato me zanima, če je možno dobit to aplikacijo kje drugje oziroma jo naložit preko downloaderja.
 

MoonRacer

Pripravnik
5. mar 2023
109
10
18
Kodo za aktivacijo boš rabil v vsakem primeru. Kodo imaš v mojtelemach.
Ne razumeš. To si ti mal pomešal vse skup.
Kodo prikaže že na začetku in TO kodo potem vneseš v moj telemach. Toda to je za aktivacijo Android TV aplikacijo. Tu pa potrebuješ mobilno aplikacijo in še ta mora bit prilagojena. Tu se aktiviraš preko uporabniškega imena oziroma maila in gesla. Jaz to aplikacijo imam toda je ne morem spravit na stick, ker nimam huba, da bi naložil preko usb ključka.

Tisti, ki vedo kaj govorim jim ni treba razlagat.
Določene aplikacije kot je recimo HBO sem lahko naložil preko downloaderja tu pa ne dobim povezave do te aplikacije. Kot rečeno na apkpure pa te aplikacije ni. Za kakšne druge pa ne vem.

CLIO15
Ja, se da spravit gor. Saj ko dobim hub ne bo problema toda sprašujem, če kdo ve kako jo spravit gor tudi brez tega, da ne čakam sedaj teden dni na ta hub.
 
22. jul 2007
12.799
1.313
113
123
Za sideloadanje sicer ne na Fire sticku uporabljam jaz X-plore, kateri ima opcijo web storage v povezavi z Google drive ali Dropbox, tako da si na računalnik potegnem aplikacijo in jo naložim na gdrive ali dropbox in na napravi odprem in naložim program.
 
  • Všeč mi je
Reactions: CLIO15 in MoonRacer

damirj

Guru
9. maj 2012
4.836
2.089
113
Wireless File Manager dela samo to:

Vklopiš in štartaš, napiše ti naslov, ki ga moraš vtipkat na drugi napravi v web browser, uplodaš file in na koncu ga na Android TV napravi zaženeš (moraš še vklopit nameščanje Appov iz WFM). Aja, ne vem za FireTV, ampak ta WFM App je tudi na Android TV storeu, tako da se ni treba z USB ključki matrat za ga namestit.