EVJ KABELSKI TV

sylver

Fizikalc
21. okt 2008
3.338
27
48
Izola, Ljubljana
Ne. Sem vseeno ostal na EVJ zaradi dobrega interneta.

Sem bral razne forume od T2 uporabnikov in velika večina ima težave z internetom kljub temu, da živijo 300m od centrale.

Pravilno in stabilno delovanje interneta mi veliko pomeni
smile-1.gif


Vmes so še vse kanale dali v digitalno shemo in je to bil še dodaten razlog, da sem ostal. Sedaj pa vidim, da počasi izboljšujejo svojo ponudbo.

Cenjene stranke obveščamo, da bomo s 1.6.2014 dvignili hitrost internetne povezave na vseh paketih kabelskega interneta in EVJ trojčka. Sprememba se nanaša na obstoječe in nove naročnike.

PDF
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Jaz sem že pred pol leta sklenil da grem drugam, pa mi je Telekom rekel, da nimajo proste parice, T2 pravi, da jim kaže, da je fraj, ampak da morajo dat poizvedbo, ampak da naj najprej vzamem 4 mbit/0,5 mbit internet
bonk.gif
in če bo možno upgrejdam, da ne bom vezan za visoko linijo, ki je oni potem morda ne bodo morali zagotovit...

Jebenih 200 metrov od Ljubljane in 500 metrov od konca optičnega kabla ne morem v letu 2014 dobit spodobnega interneta in TVja.

Nemški programi (Sat1, Kabel 1, Pro 7, RTL) spet ne delajo, na dežurni liniji več čakam kot pa govorim z "podporo".
 

Ravny

Pripravnik
23. avg 2007
664
2
18
Ravno preveril pri meni delujejo !

Edino MiniMax je pa v nemščini
confused-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

bondno1

Pripravnik
25. maj 2011
87
0
6
EVJ je vrgel BBC Knowlage v plačljivo shemo.

Hvala! Še dobor da je spletna stran postavljena v namene da se obvešča uporabnike o spremembah. Pri EVJ jim tega ni potrebno delati. Programska shema pa je naložena za mesec maj. Danes je avgust!
... no tako se dela če si monopolist na trgu za določeno območje. Upam da čimprej buti propadejo in/ali jim v firmo prikoraka tržna inšpekcija.
 

miki133

Pripravnik
19. nov 2008
80
40
18
Že ob uvedbi je bilo sporočeno, da je v razširjeni programski shemi,
nekaj časa je bilo odprto iz promocijskih razlogov ...

Obvestilo o posodobitvi programske sheme

Vse naročnike kabelskega sistema EVJ Elektroprom obveščamo, da smo dne 13.5. 2014 v RAZŠIRJENI PAKET digitalne televizije umestili nov program BBC KNOWLEDGE. Tako priljubljena oddaja TOP GEAR prihaja tudi na vaše TV zaslone. BBC Entertainment se iz programske sheme umakne.

http://www.elektroprom.si/obvestilo-kks

LP Miro
 

bondno1

Pripravnik
25. maj 2011
87
0
6
Aha... še dobro da sem jasnoviden da lahko predvidevam poteze EVJ in sem vedel da imajo promo obdobje.
Kakorkoli, ne gre za ta primer neposredno. Pač opozarjam na manjko PR službe pri EVJ. Imamo FB, Tweeter, webpage,... 5 min vzame nekomu da odda informacijo. Smo leta 2014 in ne 1995.
 

spenstar

Fizikalc
2. sep 2007
964
116
43
Zakaj ne gres na SIOL? To sem jest naredil, sicer me je premamila ponudba novega Sonya po obrokih, ne toliko da bi bil nezadovoljen z EVJ, no, Box, twin televizija, pa mi ni zal.
 

bondno1

Pripravnik
25. maj 2011
87
0
6
Citat:
Uporabnik Ravny pravi:
A se že kaj ve kdaj bodo dali v shemo HD programe od proplus-a
confused-1.gif

Verjetno ne kmalu ker pro-plus izsiljuje kabeljse operaterje. Proplus je mel še do pred kratkem monopol v SLO in je lahko pogojeval. Če hošete pop kino, morate vzeti še,... ipd.
Še dobro da je prišel Planet TV in naredil mir, ter postavil proplus na trdna tla.
Sedaj so pa pred bankrotom, ker ne znajo delat racionalno z denarjem. Program je pa po pravici rečeno z en k****rac. Stari realty-showi ter prastari filmi. 90% produkcijske ekipe ter kadra pa je iz Pro-plusa odšlo na planet TV. Zaradi plač in možnosti prosperiranja lastne karjere.

Tole je citiran odgovor EVJ-ja o HD pro plusa:
Citat:
Za popove programe se v Zvezi kabeslkih operaterjev še pogajajo s Pop tv, saj seveda ponovno izsiljuje s ceno. Če bo dosežen pameten dogovor, vključimo tudi hd-je. Vse že veste , kaže pa precej slabo….
 

Mobisux

Pripravnik
18. avg 2007
456
0
16
Stari, če je to vse res je EVJ vizionar. A me lahko priklopijo v Kranju, grem k njim ...
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Citat:
Uporabnik spenstar pravi:
Zakaj ne gres na SIOL? To sem jest naredil, sicer me je premamila ponudba novega Sonya po obrokih, ne toliko da bi bil nezadovoljen z EVJ, no, Box, twin televizija, pa mi ni zal.

Ker ni prostih paric
cry12bpy.gif
 

bondno1

Pripravnik
25. maj 2011
87
0
6
A kdo ve kaj se dogaja kaj z EVJ programsko shemo.
Bomo mogoče videli kaj ProPlus v HD? Ali bodo prej izzumili 5K?
Pa mogoče kakšni drugi programi.

Na spletni strani je programska shema iz Septembra 2014. Zelo veliko se dogaja (sarkazem)!
 

Ravny

Pripravnik
23. avg 2007
664
2
18
To se tudi jaz sprašujem kdaj bo proplus v HD. BBC Knowledge pa tudi že ne dela nekaj časa.......