Dobrodelna akcija Alter.si

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Rekl smo da medijev nebi tlačil v to zadevo ampak jst sem definitivno za! Drgač ap ALPINA ma neki diskont štacuno sem slišu pa kkšn Turboschuh pa da kupmo ene 2 para gojzerjov kot se zagre...
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.373
5.886
113
pri taščici
Kaki deset let stari planika ali alpina čevlji (čeprav nekoliko prešvicani) bodo veliko boljši kot pa sodobni turboschuh kitajski čevlji).
Verjemi da taki ljudje niso tako "občutljivi" na švic
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Tvoj predlog je super ampak na žalost pridejo v poštev samo gojzarji.

Oče ni umrl amak je prodal zemljo in bajto (na prvi sliki na sux-u se vidi delček strehe "nove" hiše) in je poba zdaj kao podnajemnik.

Novemu lastniku pa ne bi bilo po godu če bi kdo šaril okol....
 

tis

Fizikalc
25. jul 2007
5.423
0
36
No ja... v to zgodbo vleči medije se mi ne zdi pametno. Ne za ta ne za ostale primere.
 

skorpy

organizatorka
18. jul 2007
7.801
0
36
40
tako je, v nobenga. že na začetku smo rekl, da bo to naše delo, naša organizacija in nikakor se ne bomo šli ničesar v tem smislu, da bi klical medije, da bi bli zravn naših akcij.

Marsikdo od teh družin ne želi biti javno izpostavljen, mi jim to omogočamo, a vseeno dobijo našo pomoč.
 

noker

Pacijent leta 2016
19. sep 2007
4.499
0
36
Se pridružujem Škorpy !

Pa tole: denar še vedno čaka na varnem (pri meni
cheer.gif
), tko da, ko boste šli, mi povejte, komu naj ga prenakažem (ali osebno dam) .Kot sem že omenil, trenutno nimam časa, pa zato ne bi biloprav, da se zaradi tega vse upočasni in/ali začasno ustavi.

lp
 

noker

Pacijent leta 2016
19. sep 2007
4.499
0
36
OSVEŽENO !!! Z novimi donatorji, seveda

__________________________________________

Napisani ste po NAKLJUČNEM vrstim redom, tako kot ste napisani na mojem listu papirja. Naj poudarim še enkrat, niste vpisani po zneskih, temveč naključno !!

WESTIE
+ direktor gdč. Westie
SKORPY
PNG
GRISBI
FLOKI
CHAO REN
GRETZKY
TURBOBITCH
GRUBE386
NOBODY
FRANCI
TIS
GS 1422
TINEKR
MALA_PUNCKA
STEVE
PATRIOT
KARANTANKA
SONICK
TENFOREST
DrM007
MTEY
CHIMAY
FUTURISTIC
SANCO
NOKER
+ moj prijatelj, ki pa ga (še) ni na alterju.
GROBO
RAINBOW
TORQUE
PISATELJ
DKIVI
GATTO
MIMMY
MATIX
KOZAREC
GAS
VAGINKO

p.s.
če kdo opazi kako nepravilnost (napačne osebe itd.), naj me prosim o tem obvesti. Vse morebitne napake so nastale zgolj zaradi moje nepazljivosti, zato se vam že vnaprej opravičujem za morebitne nenamerne nepravilnosti . Hvala !

LP
 

noker

Pacijent leta 2016
19. sep 2007
4.499
0
36
Vsega skupaj smo do 9.9.2008 zbrali že 1105 EUR
cheer.gif
, od tega je bilo doslej za dve akciji porabljenih 385 EUR .
Ostanek je torej (ali drugače povedano: razpolagamo s še) 720 EUR

lp
 
Nazadnje urejeno:

skorpy

organizatorka
18. jul 2007
7.801
0
36
40
No, da malo obudim temo.

Naslednji petek 19. septembra (popoldne) gremo h gospodu, ki ga je predlagal patrioti.

Če ima kdorkoli doma kaj odveč, se lahko pridruži in prinese. Načeloma pa velja, da bo nakup hrane in kakšnih lekadolov siguren, potem pa morda še kakšni čevlji, nogavice, oddeja....

Za gospoda pridejo v poštev čevlji št 42., srajce in puloverji velikost 40, hlače 42, vsekakor ne bo nič narobe, če bo kakšna številka večja, mislim, da bo vse uporabno. Interesantne so tudi oddeje, posteljnina,...
 
Nazadnje urejeno:

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.373
5.886
113
pri taščici
hlače 42? Si ti pisala ženske cifre? Predvidevam da bo prava cifra okrog 52.

Samo eno vprašanje: CSD, RK, Karitas pozna njegove razmere? Se bojim da je preveč "izoliran" od okolice in njegova "beda" sploh ne pride v "javnost" oziroma do oseb odgovornih za pomoč.
 

skorpy

organizatorka
18. jul 2007
7.801
0
36
40
Napisala sem tako kot je sporočil patrioti, glede omenjenih organizacij, pa ti bo bolj pomagal ravno on. Sam veš, veliko ljudi sploh noče take javne pomoči in so o svojem stanju raje tiho.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.