Dobrodelna akcija Alter.si

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

noker

Pacijent leta 2016
19. sep 2007
4.499
0
36
Dajta no, prijatelja, prosim vaju !

GS, seveda velja, vsi, prav VSI so v igri, tudi Prekmurci ... če imaš idejo, kar z njo na plan, res ....
cheer.gif


Gretzky: keep going on !
cheer.gif
 

dkivi

Pripravnik
4. jan 2008
835
0
16
ljubljana
hm kaj pa če bi se kdo,ki je z območij,ki so bila prizadeta v neurjih malo pozanimal bodisi za kako družino ali starejše,ki potrebujejo pomoč
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
Citat:
Uporabnik gs1422 pravi:
Prvič, zadnjič in nikoli več!
Če je s tem mišljena grožnja, potem ti priporočam, da se ohladiš.
Drugače sem s svojim postom hotel povedati, da lahko uporabniki, ki v svojem lokalnem okolju zaznajo ljudi, ki bi bili Alter pomoči potrebni to sporočijo in se jim pomaga. S tem, da je veliko samo pametnih, nisem mislil samo tebe ampak še prenekaterega izmed ostalih, ki radi dajejo napotke, ko pa je treba narediti kaj konkretnega, se pa skrijejo.
 

kozarec

ALTERKA 08
29. jul 2007
4.802
0
36
na šihtu
Gretzky,
saj veš, kako reči stojijo.

Ko bo imel kakšno ime, ve kje se lahko oglasi.

Nima smisla izgubljati energije za take reči.
("grow up" vsaj ti, če že on ne more.press)
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Ko vidim da vam je zmanjkalo idej koga obdarit....

Če se kdo spomne moje teme sodobni Bedanc na sux-u.

No, tale poba je ostal sam, oče se je odselil. Živi od socialne in od tistega kar mu kdo da ko hodi okoli pomagat. Doma je bogu izza rame, na šiht ne hodi ker nima izpita, kaj šele avta, peš bi pa hodil uro in pol do avtobusa. Izobrazbe nima nobene, naredil je posebno šolo. Za oblečt mu največkrat podarimo mi ali pa kdo ki ga pozna.

No, zdaj pa k bistvu: spomnil sem se, ko je pozimi občudoval moje čevlje za v sneg. Za poleti sem mu ene dal jaz zdaj pa se bliža zima in bo spet hodil naokoli v "bata" škornjih. V bistvu so lahko rabljeni če se komu kje valjajo. Ima št. 42, pa tudi 43 bi bili dobri....

No, tole je B....i v vsakdanji "uniformi:

GKqWhYvURnJnHJgN.v.jpg


Takole je pa bil vesel, ko smo mu za rojstni dan kupili TV-prej je imel nekega čist majhnega črno-belega:

keJEeaHhlkFXe1rT.v.jpg
 

gs1422

ekonomist
13. okt 2007
1.158
0
36
43
Dobova
Grožnja? Ti res rabiš podnapise za vsak moj post? Še enkrat ponavljam zgornjo misel "Prvič, zadnjič in nikoli več!" in se umikam iz te debate. Svoj prav pa le vsili in uveljavi. A ne meni.
 

westie

Fizikalc
3. jun 2008
1.753
0
36
112
če si že bil tam, veš, kaj vse bi še potreboval ... on bi lahko bil naš naslednji obdarovanec
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
V bistvu je vse O.K., ampak do njega ne moreš prit drugače kot s traktorjem ali kako Nivo.

Še šmensi fensi terenci odpovedo.
hysterical-1.gif


Pa tudi ne verjamem da bo kak alterjevec pripravljen rinit v naše hribe.

No, edino derALTE je bil enkrat v bližini.

Drugače pa-čevljev vem da bi bil vesel pa mogoče kake špecerije. Slednjo mu večkrat kupi tudi tašča ko ve da mu je zmanjkalo denarja.

Pa ga ne pusti v gostilni da ne bo kdo mislil.
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Saj imam dva.
grin1.gif


Pa golf II z zimskimi gumami tudi dela čudeže.
hysterical-1.gif


Saj ni blema-lahko pride k nam, pa tudi z mercedesom se da pripeljati slab kilometer do njega.

Pa ne vem če bi nežna ženska dušica prenesla pogled na vse tisto.
evil.gif


Tule je link do moje "fotoreportaže pred dvema letoma.
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.938
3.056
113
ravno berem danasnje novice ena dva reveza v svetem juriju ob scavnici zivita z 277? na mesec placat pa morata 890? poloznic kot zapuscine njunega sina... se opr za napake pisam na PDA
 

ChaoRen

Fizikalc
21. jul 2007
5.409
0
36
124
Je lahko naslednji obdarovanec Janez Janša? Da bo lahko tožil Fince, ker grdo govorijo o njem.
 

kozarec

ALTERKA 08
29. jul 2007
4.802
0
36
na šihtu
Lahko se mu zapelje par žaklov krompirja, če bo to kaj pomagalo.
In spotoma dostavi kakšen deodorant še Pahorju.
Če se bodo ženske v spodnjem predalčku uspele kdaj zmenit, kateri je najboljši.
grin1.gif


Keša se pa ne daje...
ne-ne-1.gif


(Prosim, ne vleči politike v to temo. Hvala.
roza.gif
)
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.481
5.948
113
pri taščici
@patriot: evo da še jaz kako bleknem tule. predlagam da človeka dostojno vsaj oblečemo in obujemo. (ker tega vem da se vsaj večini vala po omarah "za izvoz"
Ne vem sicer ali imam doma kaj za njega primernega (pač moji zadnji čevlji so narejeni po meri) obleke pa bolj ali manj ponosim vse (na kmetiji bp vse lahko ponosiš do kraja) sem pa imel do nedavnega neke alpinine gojzarje. Če so še(nekoč sem neki podobni osebi v naši okolici že predajal stvari ki jih ne rabim več in takrat so lahko šli ti čevlji mogoče k njemu), jih z veseljem predam....

se pravi čevlji 42/43, kakšna velikost obleke bi mu prišla prav?
Vidim da je na suxu moja objav zadnja!
Sem iskal po arhivu rtv da bi našel prispevek Marjana Jermana v TLP - Nedeljsko oko pa nekako ne najdem v arhivu. Oddaja je morala biti posneta pred 16.5.06-
SIcer pa še en predlog: A se lahko zapelješ do njega poslikaš trenutno stanje, ga povprašaš kaj rabi. Potem pa naredimo neko akcijo. Zberemo stvari ki jih rabi, in mu v čimvečjem številu zapeljemo k njemu. Zakaj v čimvečjem številu?.ZAto ker smo še mladi in mislim da bi mu lahko kako stvar okrog hiše tisti dan popoldan lahko pomagali urediti oziroma popraviti. Najbrž ne bi imel nič proti, če bi mu kaj popravili, .....alterjevke pa bi poskrbele da ne bi bil(i) lačni (piknik varianta ali kak golaž)-

Če bo moj predlog dobil podporo, pa dajmo še kak medij "obvestit" o nameravani aktivnosti....
Upam, da človek res ni nek pijanec in lenoba in da si res težko sam pomaga.edit:
(sem si ogledal vse fotke na suxu). Po sliki sodeč ni videti nek kronik (sin, oče itak praviš da je pokojni)
 
Nazadnje urejeno:
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.