Deljenje internetne povezave

Bush

Fizikalc
19. okt 2008
1.735
0
36
Heh, to je Alter
wink-1.gif


Mene drugače zanima Saga o Telekomovcu
cheer.gif
 

Bajkman

Majstr
23. jun 2010
3.653
148
63
Citat:
Uporabnik Janez_Krajnski pravi:
Bajkman, to kar pišeš, so pa že trači in ne verjamem, da je ta forum namenjen temu!

Tvoje mnenje. Imaš pravico.
smile-1.gif


Ampak ni trač, je resnica. Žalostno
 
5. avg 2011
1.041
186
63
Okolica Ormoža
Pa tudi, če je resnica, da je človek študiral za duhovnika, ni nujno, da je to žalostno. In seveda najbrž večine ne zanima, kaj je nekdo študiral ali kaj ni študiral. In po mojem prepričanju je ta forum namenjen izmenjavi izkušenj in reševanju TEHNIČNIH problemov, ne pa tračem-tudi če so resnični! Za reševanje psihičnih, osebnostnih, zdravstvenih in ostalih problemov pa so po mojem mnenju primernejši drugi naslovi. Pika.
 

Bush

Fizikalc
19. okt 2008
1.735
0
36
Citat:
Uporabnik Janez_Krajnski pravi:
Pa tudi, če je resnica, da je človek študiral za duhovnika
V ljudski podzavesti je, da naj bi bili duhovniki ljudje z visokimi etičnimi načeli. Zato se jih tudi bolj ostro kritizira, kadar teh standardov ne dosegajo.

Baraba ni mogel biti far, pa sedaj na drugačen način ljudi prisiljuje, naj mečejo v puščico.
 

Bajkman

Majstr
23. jun 2010
3.653
148
63
Citat:
Uporabnik Janez_Krajnski pravi:
Pa tudi, če je resnica, da je človek študiral za duhovnika, ni nujno, da je to žalostno. In seveda najbrž večine ne zanima, kaj je nekdo študiral ali kaj ni študiral. In po mojem prepričanju je ta forum namenjen izmenjavi izkušenj in reševanju TEHNIČNIH problemov, ne pa tračem-tudi če so resnični! Za reševanje psihičnih, osebnostnih, zdravstvenih in ostalih problemov pa so po mojem mnenju primernejši drugi naslovi. Pika.

Če prav razumem, bi rad povedal, da sem kršil pravila foruma? Če jih nisem, potem pač ne razumem tvojega vmešavanja. Nezanimive poste/teme ti ni treba brati.
LP