Črtomir Janša - epilog

I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik 8888 pravi:
Se vidi da si še sam, politika ali vera ne moreta razdreti ljubezni.

Jap, že simpatična soseda lahko "uredi" zadevo.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Na pasjih orgijah je bila kompletna koalicija.
grin1.gif
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Citat:
Uporabnik turbobitch pravi:
Kdor želi nekemu otroku bolezen je moten človek. Levi, desni ali vesoljc.

Takrat v Grčiji je bila v igri Urška, ne otrok.

Torej je to potrdilo, da je Brezmadežni moten.
cool-1.gif
 

cerko

Pripravnik
9. maj 2012
278
0
16
Citat:
Uporabnik kravakonj pravi:
... kaj če bi namesto tovrstnih smeti raje gledali, kakšne zakone sprejema parlament?

aplauz.gif


Novi davki - kisilo življenje si ne bomo več mogli poceni posladkati : http://www.slovenskenovice.si/novice/slovenija/sreca-ze-obdavcena-zdaj-bo-obdavcena-se-pot-do-nje ....
Krepitev represivnih organov in sodišč: gradijo se palače za sodstvo: http://www.rtvslo.si/slovenija/strankarska-varcevalna-vnema-popusca/301268...

Vsi pa se ukvarjajo kako so levi in desni komentirali in kaj niso. Te medijske objave so samo za odvrnitev ljudi od aktualnih dogajanj. Dajte psu kost za glodat pa bo šlo vse lepo skozi. Vsi pri koritu bodo imeli koristi, le državljani se bomo morali spet čemu odpovedat. Še malo pa nihče, razen registriranih članov strank, ne bo imel volilne pravice.
 

retro

Fizikalc
18. dec 2011
6.284
23
38
Murska republika
Nekateri se tukaj obnašate kot da nebi imeli trohice dostojanstva ne do otrok, družine in posameznika.
Zakaj je potreba razglabljati o neki družini pa čeprav družini politika 'Morda samo zato ker smo slovenci navajeni obirati vsako ponujeno kost nekoč so to delo imele æenske po jutranji maši danes imamo moški po spletu.
Kakorkoli mi ni po volji politik Janša in doloæene stvari ki se dogajajo okrog njega se vseeno distanciram od tako nevmesnih debat in razglabjanj o družini tega človeka in tudi drugih družin ki so izpostavljene zaradi svojih družinskih članov.
Otrok je bogatstvo ,veselje in odgovornost za vsako družino tudi Janševo prav tako so sami odgovorni za svojega otroka ki mu sigurno želijo vse najboljše predvsem pa zdravja in ne medijske izpostavljenosti.
 
Nazadnje urejeno:
I

Izbrisan uporabnik #488

Otroci so bili tudi na protestih in dobili za nagrado etiketo Zombiji.
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.050
5.743
113
blizu močvirne prestolnice
Kakšne floskule? Kar rečem potem mislim tudi resno, razen, če dam kakšne smeškote zraven. Ljubezen preseže vse, in za mene niso slabiči tisti, kater se gre oženiti zaradi ljubezni, temveč tisti zaradi ljubega miru. Če imate nekateri toliko problemov s svojo preteklostjo, da potem delate po nareku okolice je vaš problem, ne moj.
Dobro da nimam takih problemov in zaradi okolice ne skrivam da sem Slovenec in kristjan oziroma bolje rečeno pripadnik RKC!
 

retro

Fizikalc
18. dec 2011
6.284
23
38
Murska republika
Tako bom povedal;na vas mladih je bodočnost, in trdno verjamem da boste naredili to državo zopet srečno in brezskrbno, v take kot so Janša in drugi ki se že leta motajo v politiki ker drugo NE VEJO DELAT, nikoli nisem verjel, trdno pa verjamem da je rod vas mladih sposobnih ljudi to zmožen postaviti na nove temelje, v vas gre verjeti in za te vrednote in cilje je vsaka borba pa čeprav z zombijami na čelu vedno bolj tudi v nas starejših neka pot k boljšemu in lepšemu v naši ljubi domovini.
Naj se vaši cilji k boljšemu stanju v državi uresničijo osebno sem pristaš vsakih mirnih in demokratičnih sprememb.
roza.gif
 
Nazadnje urejeno:

Thrivial

Majstr
19. avg 2007
3.746
255
83
Citat:
Uporabnik 007 pravi:
kdor je otroka izrabljal za propagando in kontrapropagando, je za moje pojme podgana podgan, zato je pomembno, da se te nesnage, ki živi v nevem katerem času, odrešimo.

Aleš Primc se ne strinja.

msds_s_alea_stritar.jpg
 

capl

sranjeslojaš
2. feb 2009
8.604
53
48
na podnu
Citat:
Uporabnik msenjur pravi:
Citat:
Uporabnik spanspan pravi:
ker če ne verjamem, da so fotografije pristne,

čaki, pa kaj ni pristnega na fotki, da ne verjameš? a mislš, da je v photoshopu sestavljena al kaj?! a sploh veš, kok dela je, če bi hotu tole takole sliko umetno sestavit?
Tudi jst ne verjamem,....sj nisn prizadet, da bom verjel človeku, ki mi 20let laže in zavaja, pa če mi dokaže, ko mu ne morem verjet, da dokazi niso ponarejeni,....logika......pa če mi reče dober dan, bom prižgal luč, ker bom takoj posumil, da je že noč.
Se spomnite Urške v predvolilnem času in njene izjave v smislu :,,raje bi, da ne kandidira, ampak, ker je Janez reku, da bi rad še kaj naredil za ljudi, ga vseeno podpiram,, ........in taki babi bom jst verjel
stupid-1.gif

Mogoče ti pa hoče spanspan to povedat, ampak ga v svoji slepi pokorščini , ne dojameš,
priden.gif
 

capl

sranjeslojaš
2. feb 2009
8.604
53
48
na podnu
Citat:
trdno pa verjamem da je rod vas mladih sposobnih ljudi to zmožen postaviti na nove temelje, v vas gre verjeti in za te vrednote
hysterical-1.gif
pa ki ti živiš, ka res ne veš kaj delajo z denarjem v študentski organizaciji in servisih, kjer se prekaljuje bodoča politična elita?
....na stara leti ti bodo še protezo iz lap ukradli in jo v Afriko prodali
hysterical-1.gif
 

retro

Fizikalc
18. dec 2011
6.284
23
38
Murska republika
Mogoče še očala, .... glej jaz vseno verjamem da se bo spremenilo na bolje, niso mladi tako neumni da ne bi videli kaj se dela v tej državi. IMAJO prav in naj poskrbijo zase in svojo bodočnost, na današnjo mladino gledam z ponosom ker so pričeli z borbo proti tej eliti politikov ki se nikakor nočejo umakniti z svojih prelepih položajev, zato so za mene borci , kaj pa jim drugo še sploh preostane, ' Oropali so jih skoraj za vse kar smo mi starejši v dobri meri imeli, ja nekoč so bili boljši časi.!!!!
 

007

Pripravnik
4. sep 2009
707
0
16
Citat:
Uporabnik Thrivial pravi:
Citat:
Uporabnik 007 pravi:
kdor je otroka izrabljal za propagando in kontrapropagando, je za moje pojme podgana podgan, zato je pomembno, da se te nesnage, ki živi v nevem katerem času, odrešimo.

Aleš Primc se ne strinja.

msds_s_alea_stritar.jpg

Oh njemu bi pa prepovedal kakršnokoli nastopanje v javnosti, razen mogoče v kakšnem cirkusu bi mu pustil norca delat iz sebe v tistem njegovem rumenem puloverju, lol...
 
Nazadnje urejeno:

Car

POSTman
4. avg 2007
8.322
1.187
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Citat:
Uporabnik kravakonj pravi:
@turbobitch

In če je bila v igri Urška, potem je pa vse OK? kaj če bi namesto tovrstnih smeti raje gledali, kakšne zakone sprejema parlament?

Gre za bolno prakso slovenskih 'novinarjev', tako 'levih', kot 'desnih'. Spomnimo se samo 'črnega terenca' iz Oražnove: jajca dam stran, da večina folka na tem forumu meni, da je Senica bil pri Baričeviču v času smrti, najbrž pa je bila tam tudi Kresalova.
Seveda je bla Kresalka tud tam, kdo pa misliš je dildota mel montiranega!
shocked-1.gif
 

NigelM

Pingvin
19. avg 2007
17.286
3
36
ena vas naprej od Jest-a
Citat:
Uporabnik Thrivial pravi:
Citat:
Uporabnik NigelM pravi:
Seveda - upam, da na straw mane tako dosledno opozarjaš tudi ostale uporabnike.

Hm, to je v kontekstu 'uravnoteženega novinarstva', predvidevam?

Za vsak desni fail je treba najti še enega levega, drugače sem nekompetenten.press

tongue-1.gif

Ne, število ni pomembno, šteje da kaj najdeš. Sicer nisi nekompetenten (straw man?), ampak enostranski.

Sicer pa poznaš slovenski pregovor o iveri in brunu.
 

Podobne teme

I
Odgovori
3
Ogledi
4.573