Črtomir Janša - epilog

asteliks

Fizikalc
5. mar 2013
1.441
93
48
Citat:
Uporabnik patriot pravi:
In sinu.

No, saj jaz se tudi ne bi hotel slikat zraven takega fotra.

Je narejena kaka cerkvena analiza, če je cerkveni zakon z novo partnerko sploh veljaven, če imaš od prej pankrte? Oz. če ga lahko sploh skleneš in daš krstit nove otroke?

Lahko. Samo da je številka dosti velika
evil.gif
 

disc

Majstr
4. feb 2011
2.347
457
83
Mater,da nekateri niste normalni. Ok,razumem da vam Janša ni kul, ampak da pa tleh še njegovga otroka zraven dajete je pa mal mimo. A je on kriv,da ima tazga fotra? Pa koga briga pr kolk je fotra star? Tud jaz poznam nekaj parov,ki sta dokaj pozno postala starša.
Pa nočem izpadit,kot da branim JJ. Sam glede na to,da sem tudi jaz foter mi gre na živce da se nekdo na otroka spravlja. Če ma kdo kaj proti meni,naj to men pove, ne pa mojga otroka zraven tlačit. In mislim,da vsak starš podobno razmišlja!
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.339
5.371
113
Pri tej sliki in komentarji okoli nje je najbolj zaskrbljujoče, da je nekaterim med vami, ki ste že očetje, čudno, da se otrok k fotru stisne.
 

sass

Guru
1. sep 2007
5.103
742
113
Citat:
Uporabnik Jabe pravi:
Pri tej sliki in komentarji okoli nje je najbolj zaskrbljujoče, da je nekaterim med vami, ki ste že očetje, čudno, da se otrok k fotru stisne.
to je tudi meni padlo na pamet..
 

disc

Majstr
4. feb 2011
2.347
457
83
Kaj naj bi bilo tukaj čudnega?
Tudi moj (sicer nekaj mlajši), se drži mene ali moje, če sva kje v gužvi in je polno nepoznanih ljudi. Vsaj dokler se malo ne privadi.
 

membrain

Majstr
4. jun 2014
2.863
283
83
Citat:
Uporabnik disc pravi:
Mater,da nekateri niste normalni. Ok,razumem da vam Janša ni kul, ampak da pa tleh še njegovga otroka zraven dajete je pa mal mimo.
Pomoje je tisto zgodbico iz začetka lansiral kar Janša sam, ker je vedel da se bodo govorice razširile in jo bodo nasprotniki pograbili, potem bo pa z lahkoto dokazal da so lažnjivci, da uporabljajo podmukle in nesramne metode proti njemu..... in izpadel zmagovalec.
 

capl

sranjeslojaš
2. feb 2009
8.604
53
48
na podnu
Citat:
Pa koga briga pr kolk je fotra star
A ti mi prepoveduješ osebno mnenje? si za enoumje?
jezen.gif

Meni osebno je bedno, da si star tepec otroke umišljuje in to imam pravico izrazit
Vedno znova in znova se kaže neoliberalistična dvoličnost, meni vsakodnevno govorijo da sem morilec, samo zato, ker sem zgleden komunistek, jst pa ne smem rečt, da je nagraužno videt starca v vlogi ,,mladega,, očeta.
 

Podobne teme

I
Odgovori
3
Ogledi
4.556