Črtomir Janša - epilog

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Citat:
Uporabnik jonny77 pravi:
Res je zadnji čas, da se določi nek minimalni IQ, da je osebek lahko volilni upravičenec.

pa te bo izguba volilne pravice prizadela?
confused-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Premierjeva soproga je odgovorila tudi na vprašanje, povezano z njenim "razkošnim življenjem" in dejala, da "take pritiske in zavist lahko prenašava izključno zaradi medsebojnega zaupanja in poštenosti ter transparentnosti najinega življenja. Ljudje, ki opravljamo poklic, ki zahteva celega človeka, veliko osebnega odrekanja in zelo trdo delo za povprečno plačilo, ne živimo za denar ," je dejala in poudarila, da je "za naju razkošno življenje izključno življenje v medsebojnem zaupanju in ljubezni, kar je daleč od blišča in bahavosti."

hysterical-1.gif
 

Kasius

Hugo Boss Opanæiæ
15. dec 2007
4.061
0
36
Pri tvoji
Citat:
Uporabnik jest5 pravi:
Citat:
Uporabnik Kasius pravi:
Če so si bili sposobni izmišljati tisto o otroku, so si mimogrede očitno izmislili tudi vse o orožju itd..
Tako ja. Če se Pepca nekaj zmisli o nekom, potem je zihr tudi to, kar je povedal Francl laž
hysterical-1.gif

Jah, naj si Janševi kritiki nehajo izmišljati stvari o njem, če hočejo, da jih bomo jemali resno. Tako pa tip res izpade mučenik, ki mu kar naprej nekaj podtikajo.
 

007

Pripravnik
4. sep 2009
707
0
16

Nice, srečen sem, da je otrok živ in zdrav, brez težav ipd, kot se je insinuiralo. kdor je otroka izrabljal za propagando in kontrapropagando, je za moje pojme podgana podgan, zato je pomembno, da se te nesnage, ki živi v nevem katerem času, odrešimo. Janša si je s svojimi metodami in dejanji ustvaril nemalo sovražnikov, ki so očitno sposobni it zelo daleč, kot on sam. Če kaj je to trenutek, da se eni in drugi spokajo iz slovenske politike, da se naredi prostor sposobnim in domoljubnim (ne oblastoljubnim in ne denaroljubnim) ljudem!
 

Mamca

Carica
12. avg 2009
2.404
116
63
Sori, sam bolj ko gledam tole slikico, bolj se mi zdi "umetelna"........tko kot tiste božične. Tisto plavo ozadje, pa te poze, pa ti obrazi, kot bi bili gor nalimani.....
OK, sem že tiho.
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.276
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Citat:
Uporabnik KillaKHAN pravi:
In to napišeta dve osebi, ki sta te podlosti verjetno celo verjela
wink-1.gif

Če ciljaš name sem enkrat napisal, da otrok ne bi smeli vlačiti po medijih in da je to privat zadeva, pa če je res ali ni res.
 

007

Pripravnik
4. sep 2009
707
0
16
Citat:
Uporabnik Mamca pravi:
Sori, sam bolj ko gledam tole slikico, bolj se mi zdi "umetelna"........tko kot tiste božične. Tisto plavo ozadje, pa te poze, pa ti obrazi, kot bi bili gor nalimani.....
OK, sem že tiho.

Hm...ta slika je zaenkrat najbolj trd dokaz, da je s sinom JJ vse ok. V kolikor imaš ti bolj zanesljive dokaze, kot to, da se ti nekaj zdi, na dan z njimi...
 

HEPAN

Majstr
5. sep 2007
2.888
155
63
Citat:
Uporabnik 007 pravi:
Citat:
Uporabnik Mamca pravi:
Sori, sam bolj ko gledam tole slikico, bolj se mi zdi "umetelna"........tko kot tiste božične. Tisto plavo ozadje, pa te poze, pa ti obrazi, kot bi bili gor nalimani.....
OK, sem že tiho.



Hm...ta slika je zaenkrat najbolj trd dokaz, da je s sinom JJ vse ok. V kolikor imaš ti bolj zanesljive dokaze, kot to, da se ti nekaj zdi, na dan z njimi...

s te profilne slike se nekak ne vidi dosti...in koliko sem videl so vse iz profila...tak, da ce bi hotli res zamasit gobce vsem potem naj nardijo eno sliko do spredaj brez kap in tega...pa bomo videli...

sploh pa iz slike ne mores ravno dusevnega zdravja razbrat ne......cisto se strinjam z mamco...umetelne in kupljene slike
 

vaginko

Fizikalc
2. sep 2007
10.864
33
48
gelde slik sem že malo prej pisal..
sam bolj ko t sliko gledam. Ko se z glavo dotakneš veje s snegom ta potem pade iz vej iz teh vej pa nekak noč (gledam mamino sliko in se je "zaletela" v vejo s snegom)
evil.gif
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.611
245
113
Citat:
Uporabnik vaginko pravi:
gelde slik sem že malo prej pisal..
sam bolj ko t sliko gledam. Ko se z glavo dotakneš veje s snegom ta potem pade iz vej iz teh vej pa nekak noč (gledam mamino sliko in se je "zaletela" v vejo s snegom)
evil.gif

ok no, sej vsi vemo, da vse tole pač zrežirano. Sej se res ne spodobi, da bi objavljali uradne slike premierjeve družine slikane mimogrede z gsm-jem... pač, važno je, da je z mulcem vse ok, za fotra pa itak vemo kakšen je... temu pa ne more nobena fotka kontrirat.
 

jonny77

Guru
16. sep 2007
10.752
2.357
113
Pomurje
Citat:
Uporabnik stieber pravi:
Citat:
Uporabnik jonny77 pravi:
in ti si moderator?

Lepa slika ni kaj! Na fotra pa glih ne sliči.

važn da baje nekdo drug na kardinala, kenede

Gladko mi je vseeeno kdo je komu podoben. Na srečo je Črto podoben mami in bo čez čas lahko mirno menjal priimek in lepo živel naprej. To mu tudi svetujem.

Drugače pa eni potegnejo na dedke in babice, drugi na sosede eni celo na poštarje. S tem nimam težav, pa čeprav je moj sin bolj podoben mojemu bratu kot meni
evil.gif


Kaj pa tvoji potomci? Aja ti še imaš tvoje v gumi in WC papirju, če se ne motim
grims-1.gif
 

tis

Fizikalc
25. jul 2007
5.423
0
36
A ti se sramuješ svojega očeta in njegovega priimka, pa misliš, da bi se ga morali tudi ostali?
 

Podobne teme

I
Odgovori
3
Ogledi
4.573