blog ex specialca

I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:

"Janša naročil prisluškovanje"
Mitja Kunstelj je na svojem blogu Mikstone namreč zapisal, da je "Janša med drugim naročil prisluškovanje in vdor v zasebno korespondenco Janeza Drnovška, potem ko se je slednji umaknil na Zaplano in tam umrl".

Zadeva je resna. Ampak Ivan se je kasneje tudi sam ujel, ko sta z Ivom "kramljala" ob morju.
evil.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Ja tisto, potem pa sta se raje poravnala, kot pa da bi se res šlo poslušat kramljanje.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Če ne bom dal linka od Financ itak ne boš verjel.

http://www.finance.si/file.php?id=21941

Zdaj pa na čitanje.

Ivan večinoma vlaga tožbe, da zlorablja pravni sistem, da se kaže kot žrtev in borec za pravico, ko pa ima dovolj kamer in pisanja pa se na hitro poravna ali umakne tožbo (zadeva Miheljak).

p.s.
V poravnavi so ugotovi, da gre za I(J)J
hysterical-1.gif
 

Evrofil

Dopisnik z Bruslja
18. jan 2008
4.522
1
36
Ja, itak.

Avtor: Tom Clancy. Prvi del Jacka Ryana - tam ko se z IRA zaplete...
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Iz enga drugega foruma:

Uporabnik mikstone je napisal:
Knjiga je zdavnaj natisnjena. Zaradi viharja okoli nje, zagroženih ovadb in tožb sem moral dopolnit izdajo z nekaj pravnimi odstavki, ki me bodo eventualno reševali na sodišču. Popravljeno izdajo bi moral dobiti prejšnji teden, nisem jo še prejel.
 

masevc

Guru
2. sep 2007
3.437
859
113
cel zapis

Citat:
Evo tole je Mikstone zapisal danes na policijskem forumu:
Zaslužite si pošten odgovor. Na NPU so od mene hoteli, da podam kazensko ovadbo zoper JJ , Krkoviča in ostale. Blog razumejo kot prijavo, kar je navadno sranje.
Nikogar ne bom ovajal! Če je ovadba pogoj, da premaknejo riti, potem lahko še naprej sedijo na Dimičevi.
Vse gradivo sem bil pripravljen izročiti, če jaz ne bom preganjan.
Prijazno so pokimali in me nategnili z odgovorom! Samo vrhovno DT mi lahko podeli ta status! Njihove odgovore sem posredoval na DT in tam so mi povedali, da mi samo oni lahko eventuelno podelijo status ", nikakor pa NPU ali Policija. Odvetnik mi je odsvetoval nadaljne kontakte z NPU, dokler DT ne pove svoje, bom preganjan ali ne? Čeprav ni do danes odgovora sem vseeno kontaktiral NPU (Kočana in kolega) če se lahko off the record srečamo, da se pogovorimo v drugi smeri. Pripravljen sem bil povedati kje so nastavljeni mikrofončki, ker odstranjevali jih nismo. Niti odgovora nisem dobil!

V časopisu pa berem, kar ste prebrali vi! Da nisem več prišel in bla bla bla. Laži so to! Ker odvetnik pozna vso kronologijo kontaktov z NPU, razmišljam da tožim tega gospoda Fanka?

Knjiga je zdavnaj natisnjena. Zaradi viharja okoli nje, zagroženih ovadb in tožb sem moral dopolnit izdajo z nekaj pravnimi odstavki, ki me bodo eventualno reševali na sodišču. Popravljeno izdajo bi moral dobiti prejšnji teden, nisem jo še prejel.

Spremljajte dogajanje naprej in razmišljajte z svojo glavo, kmalu bodo vse maske padle.

pripravlja se predvolilni teren
smirk-1.gif
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.273
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Mislim, da je nekaj resnice v njegovem pisanju o udeležencih..., ne bom povedal zakaj tako mislim, ampak sem praktično 100%. In zaradi istih razlogov verjamem, da so ga pritisnili zaradi izdaje knjige.