blog ex specialca

I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:

Janez, spomnim se začetka devedesetih, Špela Predan te je dvakrat “razveselila” z novico, da je noseča, pa si jo obakrat poslal na splav.

Res?
evil.gif
 

mikstone

Pripravnik
31. jan 2011
63
0
6
@mojster !!!!!! MOJSTER je zafrustriran vojaček, ki od leta 91 ni napredoval niti do podčastnika. Po plohi žaljivk in laži se je skril v mišjo luknjo, dvakrat me je nategnil za naslov, dvakrat sem ga zaman čakal in iskal, čeprav me je javno vabil, da se srečava.

Iz Morisa je bil odpuščen junija 92, kot neperspektiven in nešolan, OŠ je njegova izobrazba. Zadnjih sedemnajst let dela kot stražar, od tu izvira njegova prikrita mržnja in nevoščljivost.
Danes je star 41 let, ločen , preživnine ne plačuje, odvisen od alkohola, njegova zadnja plačilna lista za mesec marec znaša 728.70 evra, v naslednji reorganizaciji jeseni ga čaka knjižica .

Nekaj bivših sodelavcev sem moral poklicati in se pozanimati, šele po IP-ju sem dokončno vedel, kdo je mojster!!!
Pozabljeno niče! Sam ne bi nikoli pomislil nanj, še spomnil se nisem, da obstaja.

Mojster B, nimam dobrih živcev za sralce tvoje vrste, škoda časa, ki sem ga zapravil zate, uboga para si,
če te pa kdaj srečam, ti bom privoščil vzgojni šamar, potem pa teci na murijo in tam cvili, ne boš ne prvi ne zadnji.
 

lovelove

lovelove
23. jul 2007
2.788
0
36
115
zravn komšije
...govoril z enim od varnostnikov, ki je varoval ni da ni v Slo od osamosvojitve dalje.
Zdaj je "inštruktor".

Rekel je, da je veliko stvari res kar si povedal, marsikaj pa pomešal...

Povedal pa je tudi, da ste morisovci v glavnem šminkirali (naročilnice kjer koli, službeni avti - ker vse kao v 24-urni aktivnosti) in nastopali, da pa dvomi, da bi se v real vojni kaj dobro znašli.


Lp
 

mikstone

Pripravnik
31. jan 2011
63
0
6
Citat:
Uporabnik lovelove pravi:
...govoril z enim od varnostnikov, ki je varoval ni da ni v Slo od osamosvojitve dalje.
Zdaj je "inštruktor".

Rekel je, da je veliko stvari res kar si povedal, marsikaj pa pomešal...

Povedal pa je tudi, da ste morisovci v glavnem šminkirali (naročilnice kjer koli, službeni avti - ker vse kao v 24-urni aktivnosti) in nastopali, da pa dvomi, da bi se v real vojni kaj dobro znašli.


Lp

Potem bo pa že držalo, če neki no name varnostniki tako pravijo!!! Po 20-ih letih inštruktor ???????? Žalostno! Take mamo, a ne!!!

Jaz sem bil pa od osamosvojitve naprej ................, pomešal nisem nič, večina pa nima kaj pomešat, ker se jim nič ne dogaja. Komentirajo življenja DRUGIH, MEDTEM KO SVOJEGA ŽIVLJENJA SPLOH NIMAJO ! Beda in žalost, pa Slovenska nevoščljivost in hinavščina, velikokrat sem ostal brez besed, ko sem bral vaše komentarje, hvala.
Vse bolj spoznavam, da je bila napaka, da sem se oglasil na dveh treh forumih, forumi so poligon za anonimne nezadovoljneže !

vsaka šola nekaj stane, tudi tale !
priden.gif


želim vam prijeten vikend in praznik dela, sicer pa se poslavljam od vas, ne bo me več zaneslo na tovrstne forume
 

mamomu

gps navigator
21. jul 2007
2.493
0
36
53
Varoš!
mojster :
- se laže da maš plačo malo čez 700euro?
- se laže da si star 41?
- se laže da delaš kot stražar?
- se laže da si bil iz morisa odpiščen 92tega?
- ...
 

mojster01

Zelenc'
14. feb 2011
23
0
1
Prisežem na svoje otroke, da čisto nič ni res kar je napisal. Vem za koga me je zamenjal (brata dvojčka).
 

s22b

Fizikalc
1. sep 2007
3.199
0
36
39
Torej ti živiš pri bratu ali pišeš preko bratovega računalnika? Če je seveda vse to res.
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
a si mu dal naslov ali ne
a je naslov blok, hisa..
kako te je nasel


tole s ebere k kriminalka

sam toel z bratom dvojčkom je pa..če ne bi bilo lecha..nateg. tko pa..skor nateg
 

mikstone

Pripravnik
31. jan 2011
63
0
6
Citat:
Uporabnik mojster01 pravi:
Prisežem na svoje otroke, da čisto nič ni res kar je napisal. Vem za koga me je zamenjal (brata dvojčka).

res sta brata dvojčka, ampak si pravi, tvoj brat je pa malo bolj normalen ....levator ...klapEND