Binarne opcije

Marjan123

Zelenc'
13. apr 2014
8
0
1
Torej očitno noben zintereseran
smile-1.gif
Hvala lepa za vaš čas!

Nasvidenje :D
 

perofero

Pripravnik
27. feb 2013
405
0
16
Marjan123 imam en predlog. Glede na to, da ti gre napovedovanje prihodnosti za naslednjih nekaj minut dobro od rok, predlagam, da lepo tukaj vsake nanizaš seznam svojih nakupov in potem še prodaje čez x minut. Samo copy/paste iz brokerja. Kaj praviš? Najboljši način, da nas utišaš.
 

uncle_sam

broker
25. sep 2007
3.051
1.460
113
39
Citat:
Uporabnik Marjan123 pravi:
Zlovdaj si metatrader 4 in začni analizerat graf oz. brat kot knjigo. Price action, S/R linije, trend linije, RSI, stochastic, CCI, ADX, Bands, emas, candle paterni, fibonacci R,E,Arcs, upliv novic, elliott wave struktura, fibonacci projekcije, times squares, Zig zag, Struktura grafa, Pivot linije, m pivot linije in izračun le teh, primerjanje in analiza večih timeframov, medsebojni odnos parov med sabo (correlation analiza) , vaja, vaja, eksperimentiranje, vaja vaja, trdo delo, ne pa tukile bit pesimisti in pluvat neki...In me je sram da ste tok neodrasli in res nesramni, brez potrebe (ne gre to tebi uncle_sam) In še bi ti lahko našteval...

Imamo tudi forum in fb, vendar je vse v povojih ker se probamo kar se le da osredotočit na trženje samo...
Dodaj na skype : marjane1337 če te res stvari zanimajo.

LP

Ja...teh tehničnih stvari je malo morje...

Ampak...kot sem že večkrat napisal...kako veš, da nekdo na drugi strani sveta ne računa ravno s tem, da boš ti gledal te indikatorje in se zanašal na njih...in se bo zelo potrudil, da bodo zadeve tekle ravno v kontra smeri?
 

Marjan123

Zelenc'
13. apr 2014
8
0
1
Ker market spoštuje določene vrednosti in območja kot so fibonaccijeve in s/r linije, to je price action, to je bistvo. Mogoče lahko razbrskaš kaj so fibonaccijeva stevila v naravi, golden ratio, verjetno si ze slisal kaj o tem...... Seveda tudi gre kdaj kontra oz. se ne obrne vendar do sedaj kaže dobro. v Aprilu imam 84% procent zmag. V trejdih natančno 85 zmag : 16zgubljenih. Tako da nekaj je na temu. Ravno v skupini preučujemo in izpopolnjujemo strategije za čim boljše rezultate. Za enkrat smo vsi na demo, in tudi bom še kakšne par mesecov. Želim biti 100% prepričan vase in predvsem čustveni del pri trženju trpi. Tako, da bo potem štart tapravi. In ta soba ki jo imamo mi ni service room, ni nobenih ponudb ali linkov ali tako kot ste nekateri pravli ampak gre za sodelovanje. Izgubil sem že nekaj denarja na binarnih opcijah v letu 2013 vendar nism obupu in zdj se stvari obračajo na bolše.

In kot si rekel da na drugi strani nekdo računa ravno o tem da bo šlo kontra to je čisto zgrešeno...stvar sploh ne gre tako. V trgovanju so kupci in prodajalci. Če večina kupuje, gre graf gor, če večina prodaja gre graf dol, če graf miruje je neutralno oz. enakovredno...

LP
 

uncle_sam

broker
25. sep 2007
3.051
1.460
113
39
Vidis...si napisal da market pac spostuje te zadeve...zakaj?
Ali jih ali pa ne...predvsem odvisno kako se odlocijo veliko vecji od tebe ali mene...

Ravno zaradi tega sem se oddaljil od dnevnega trgovanja...ne moras vedeti kje bo indeks cez 10 minut...preprosto prevec vplivov je...moje mnenje je da je lazje napovedati kje bo dolocena delnica cez leto ali dve (se tukaj je napol sloganje) ampak vseeno vecja verjetnost za uspeh kot pa pri prej omenjenem.
 

Marjan123

Zelenc'
13. apr 2014
8
0
1
Saj spoštuje, in tudi mi spoštujemo, torej sledimo pravilom. Spoštuje pa zato ker so to neke zakonitosti in pravila kot so povsod v življenju... Saj ne pravim da lahko veš vsakik 10 minut za naprej kje bo oz. v katero smer bo šu nek asset.. Takih signalov je na dnevnem trgovanju približno 1 - 20 zelo dobrih. V povprečju se jih ujame do 10 max. Saj veš vsi se razlikujemo. Če daš 2 ljudem isto strategijo, en se lahko preživlja z njo drugi pa vse zgubi in obuboža....
Glede delnic in investiranja v to žal še nimam toliko izkušenj tako da to prepuščam tebi.

LP
smile-1.gif
 

Marjan123

Zelenc'
13. apr 2014
8
0
1
Uporabljam demo račun, ki ne beleži win/lose oziroma zogodovine, pač nima te opcije in to me jezi.....http://www.binaryoptionsdemo.com/ Pišem si statistiko vsak dan ko tržim. Imam nekaj screenov ko sem slikal trejde ob koncu, vendar se po logoutu izbrisejo. Sploh pa nevem zakaj bi se dokazoval, saj vam nič ne prodajam ali prepričujem, samo ponudil sem možnost za skupino, da se učimo.. ubistvu delam uslugo tem ljudem v skupini in jim razlagam stvari če sm natančen, ki je zastonj. Ni razloga zakaj bi vam lagal. Sploh nevem kaj se tako čudite in ne vrjamete saj je vse samo na internetu in youtubu :D
Tole je beleženje : http://gyazo.com/968f4daf6a07d59375190698ead54689 na desni je še kalkulatorček. Imamo tudi svoj nov forum, sam mislim da tukile ne bom limal linka ker je preveč brezobriznih ljudi, ki se očitno ne znajo obvladat.

Aja, prosil, dokazoval, vas priprečeval ne bom od tega posta nič več
smile-1.gif
Ponudu sem vam možnost, razložu sm za kaj gre, če še vedno tupite svoje in ne vrjamete vaš problem. Pa bodite omejeni in izpustite šanse ki niso glih vsak dan na voljo.

To je moj zadnji post na tem forumu, če koga res interesira stvar je vabljen. Bolj ko ste pripravljeni delat in se učit in probavat, bl se nam da ukvarjat z vami. Če boste pa prišli samo po strategijo, ki sem jo že našteval zgoraj pa žal to ni skupina za vas.. Iščemo prijatelske vezi, resne ljudi, ki so se prpavleni učit in delat. Mislim pa da sm prvi k je dejansko naredu TRADING room ne pa neki service pa linke pa signale pa lažne fake stvari...

Hvala lepa in lep pozdrav
smile-1.gif

Srečno trgovanje
wink-1.gif
 

uncle_sam

broker
25. sep 2007
3.051
1.460
113
39
No..jaz ti zelim veliko uspeha in donosov...prevsem na pravem in ne demo racunu.
 

Bucko

Fizikalc
28. avg 2007
1.717
39
48
ksz

Še en, ki bi rad odkril toplo vodo ...

Strategije, fiboti, ... vse kar si napisal ... to je samo pesek v oči oz. hrana za reveže.
Pravil ni oz. se jih trg ne drži. Za nazaj lahko na grafu projeciraš katerokoli strategijo, pa te bo v naslednjem trejdu zapeljlala ravno kontra od tvojih pričakovanj.

Pazi edino, da se ne boš preveč opekel.

Javi se čez par mesecev (ali pa 1 leto), s statementi s pozitivnimi mesečnimi donosi.
 

Katunga

Fizikalc
1. sep 2007
1.068
0
36
Koper
to je kot uni ki ima žogico pod škatlico šibic. Dokler ugibaš brez denarja skoraj vsako zmagaš. Ko daš enkrat denar na mizo, pušiš ko turčin. verižno.
crazy1.gif