Binarne opcije

Evrofil

Dopisnik z Bruslja
18. jan 2008
4.522
1
36
But of course! Priporocal bo pa se, da se uporablja samo njegova stran, kjer se moras samo z tem urljem vpisat, pa se sest pripeljat, potem bo pa 120% vecji return!
 

Marjan123

Zelenc'
13. apr 2014
8
0
1
Tukaj Marjan, verjetno sem dobil ban zaradi takega posta vendar naj vam povem da se nas je nabralo 9 in imamo klice vsak dan ob 19.00 preko skypa in se ogromno naučimo
smile-1.gif
Nobenih linkov ne nič preko mene, vendar sam osebno priporočam stockpair zaradih dobrih in točnih iztekov. Cilj je predvsem izobraževanje in deljenje mnenj. Iščemo pa resne ljudi, ki so prpravleni vlagat energijo in čas in so željni trženja. Nismo service room ampak trading room. In smo osredotočeni na trženje ne pa na kakršne koli storitve. Vem da je ogromno scama na internetu vendar tuki se vam ponuja priloznost, da se naredi skupinica resnih ljudi. Ciljamo tudi na piknik konec poletja in kaksna taka stvar. Včeraj sem naredil FB stran https://www.facebook.com/pages/Akademija-investiranja/392304410911241?fref=ts

Skype : marjane1337

Samo resni in z intereserani! Tisti ki misli da bo dobil čudežno strategijo oz. indikator ga ne bo ker ga ni in noben nima. Se nam je pa win ratio vsem občutno dvignil odkar smo skupaj
wink-1.gif


Dodajte na skype : marjane1337
LP
 

Marjan123

Zelenc'
13. apr 2014
8
0
1
Kakor vidim je nivo zelo nizek na temle forumu
smile-1.gif

Ko pride človek do vas in vam ponudi skupino oz. možnost, da se kaj naučite in ratate bolj uspešni v trgovanju vi pa takole hmmm
smile-1.gif

Srečno
smile-1.gif


Aja pa logika je tudi bolj skopa tu. Prvo se smejete in pljuvate a probal ni še noben priti v skupinico
smile-1.gif
Jaz ne mislim!


LP Marjan
 

kravakonj

Fizikalc
30. okt 2012
5.215
0
36
Citat:
Uporabnik Marjan123 pravi:
Samo resni in z intereserani! Tisti ki misli da bo dobil čudežno strategijo oz. indikator ga ne bo ker ga ni in noben nima. Se nam je pa win ratio vsem občutno dvignil odkar smo skupaj
wink-1.gif
Še enkrat, da se ne bo kakšna naivna duša nategnila: binarne opcije so hazardiranje ne investiranje. Nemogoče je napovedati, kako se bo delnica gibala v naslednjih 10 minutah. Poleg tega gre za povsem neregulirano dejavnost.
http://www.forbes.com/sites/investor/2010/07/27/dont-gamble-on-binary-options/2/
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.691
3.576
113
Daj za trenutek stopi z lune in si predstavljaj kako zgleda ko ti, sam presvetli marjan123 iz svojih višav ob pol dveh ponoči brskaš po usedlini alter gnojnice.

Kako se strokovno temu reče?
 

pipo

Majstr
19. mar 2008
866
328
63
Citat:
Uporabnik kravakonj pravi:
Še enkrat, da se ne bo kakšna naivna duša nategnila: binarne opcije so hazardiranje ne investiranje. Nemogoče je napovedati, kako se bo delnica gibala v naslednjih 10 minutah

koga srbijo prsti po takšnem gemblanju, lahko poizkuša na športni stavni borzi. Niso delnice, trend pa je kljub temu treba zadet. Pa nateg ni.
 

Evrofil

Dopisnik z Bruslja
18. jan 2008
4.522
1
36
Citat:
Uporabnik jello pravi:
Daj za trenutek stopi z lune in si predstavljaj kako zgleda ko ti, sam presvetli marjan123 iz svojih višav ob pol dveh ponoči brskaš po usedlini alter gnojnice.

Kako se strokovno temu reče?

Cerebralna paraliza.

lemmon-clip-wolf-wall-street-01262014-211911.jpg
 

mr_

Guru
20. sep 2007
8.948
2.414
113
ksz
Ne razumem ravno dobro, zakaj vsi tej uspesni super duper 'traderji' cutijo potrebo to neizmerno znanje, kako uspeti, deliti z nami nevednezi... Tolk dobrega nam zelijo?
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.089
3.574
113
Marlbor
Če bi jaz imel njihovo znanje in sposobnosti, bi ga patentiral in prepovedal kopiranje s strani drugih osebkov.
 

Marjan123

Zelenc'
13. apr 2014
8
0
1
Nihce ni rekel da sem dober! Smo pa skupina ljudi, z istim interesom in se učimo. Nobenih prodajanj ali ponujanj brokerjev ali podobno. Oprosti vendar če trdiš da se v naslednjih 10 minutah ne da napovedat in če misliš da je to gamble se močno motiš
smile-1.gif
Potem je tvoje znanje zelo šibko in ti ne priporočam trženja.

In nevem če se kdo spomni tega, da več glav več ve... TO je edini cilj te skupine
smile-1.gif
Prosil resnicno nebom nobenga, ker ocitno na tem forumu ni vreden noben te skupine! Žal!
Srečno!
 

uncle_sam

broker
25. sep 2007
3.051
1.460
113
39
Citat:
Uporabnik Marjan123 pravi:
Oprosti vendar če trdiš da se v naslednjih 10 minutah ne da napovedat in če misliš da je to gamble se močno motiš
smile-1.gif
Potem je tvoje znanje zelo šibko in ti ne priporočam trženja.

Iskreno me zanima, kako in s čim lahko napoveš naslednjih 10 minut na borzi?
 

Marjan123

Zelenc'
13. apr 2014
8
0
1
Zlovdaj si metatrader 4 in začni analizerat graf oz. brat kot knjigo. Price action, S/R linije, trend linije, RSI, stochastic, CCI, ADX, Bands, emas, candle paterni, fibonacci R,E,Arcs, upliv novic, elliott wave struktura, fibonacci projekcije, times squares, Zig zag, Struktura grafa, Pivot linije, m pivot linije in izračun le teh, primerjanje in analiza večih timeframov, medsebojni odnos parov med sabo (correlation analiza) , vaja, vaja, eksperimentiranje, vaja vaja, trdo delo, ne pa tukile bit pesimisti in pluvat neki...In me je sram da ste tok neodrasli in res nesramni, brez potrebe (ne gre to tebi uncle_sam) In še bi ti lahko našteval...

Imamo tudi forum in fb, vendar je vse v povojih ker se probamo kar se le da osredotočit na trženje samo...
Dodaj na skype : marjane1337 če te res stvari zanimajo.

LP
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.725
6.327
113
Mene je pa sram da imas ti volilno pravico in lahko soodlocas o zivljenju v nasi drzavi.

Now get the f.uck out of here.