Bar 2015

Ledenko

Guru
18. jul 2011
2.477
863
113
Očitno sem se motil, da bo ta BAR eno veliko sranje (podobno kot Kmetija). Ampak je zanimivo gledat te izpade, ki jih imajo.
Prejšnji teden tista izpoved Maruše, ta teden Miloš, kdo bo naslednji? :D

Telefončki so pa tud šli pa-pa.
 

natko45

Fizikalc
1. nov 2010
1.017
3
38
Ma meni se zdi, da je ta Miloš res en šupak, da se takole obnaša do ženske. Katastrofa. Mislim, saj bi ji lahko iste stvari tudi na drgačen način povedal, pa bi blo ok, ampak to je šlo malo predaleč.
 

THEDuke

Fizikalc
4. maj 2014
1.215
12
38
Dark Chest of Wonders
Citat:
Uporabnik natko45 pravi:
Ma meni se zdi, da je ta Miloš res en šupak, da se takole obnaša do ženske. Katastrofa. Mislim, saj bi ji lahko iste stvari tudi na drgačen način povedal, pa bi blo ok, ampak to je šlo malo predaleč.

tudi zraven sedeči moški so šupki, doben mu ni reku naj se mal umiri.
 

tomi

Guru
1. sep 2007
18.026
9.186
113
40
MB
ko je ljubljanski čefur fotomodel najžešči momak, te veš kje smo
aplauz.gif
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.666
6.614
113
Še varnostniki niso več, kar so bili? Tam se ene par fantekov repenči pa nikoga ne odnesejo ven in obdelajo?
 

mistique

Guru
16. jun 2009
13.187
982
113
Emona / Carnium
Izpad nad ono prekmurko je bil pretiran, čeprav jo je zelo dobro "naštudiral". Modelu je vse jasno, samo še kako uro psihoterapije več. Če maš fcuked up life (kot naj bi ga imel on), se za terapijo splača pognati vse prihranke + vzeti kredit.
Meni je bil všeč, ker je bil brutalno iskren. Samo rijeliti šov publika ni med bolj pronicljivo...je bolj, na prvo žogo.

Evo, ga fbcitiram:
Citat:
Nesposobna natakarica, omejen clovek, pomanjkanje samokritike, ne ceni pomoci, zanicuje predano znanje, ne uposteva navodil, manipulira s seksualnostjo, po vrh vsega igra zrtev in nosi masko nezne deklice. Vse to je nasa barovka Suzana in z moje strani je odpeto svoje. Draga publika zeleli ste show in show imate. Tole je vse skupaj ena bolanija bolana celo za moje standarde. In znam bit kr bolan osebek, mogoce celo bolj kot znam bit dober. Tema v meni je mocna a jo brzdam. Potreben je max pritisk in tak clovek, ki izvablja najslabse iz cloveka, da odreagiram tako kot sem danes in ti pogoji so tu vec kot plodni. Ce razumete razumete, ce pac ne pa tudi prav. Ne skrivam kdo in kaksen sem in ne igram se igric. Vse je tu na pladnju in ni mi zal niti malo. Res je da se to ne spodobi a vi tudi ne serjete z kamero nad glavo in ucite osnove gostinjstva in olike clovestva osebe, ki se na koncu poserje na vas. Ce sem dovolj dober za enega najboljsih managerjev v sloveniji potem mi je malo mar kaj si mislijo perverznjaki brez trohe pameti v glavi. Jaz grem naprej v svojem stilu in bom iz sebe iztiskal se naprej 110% in svical kri za tim in Bar tako kot sem to pocel do sedaj. Tisti, ki so si zeleli prifukati nek uspeh v zivljenju pa zame ne obstajajo vec in vsi, ki tega ne razumejo so vec kot ocitno omejeni tudi sami in mi njihovo mnenje ni vazno. Se manj pa njihov evro za telefonski klic. Lep pozdrav, Milos. (masko sem pustil doma)

 

Ledenko

Guru
18. jul 2011
2.477
863
113
Kolikor sem videl, je bil samo en varnostnik? Torej drugega kot to, da se vmes postavi, ne vidim.

Unim se pa na čelu prebere, da so ga prišli provocirat, ker so vedeli, da ga lahko (da je "ranljiv").
Pomoje je naredu pametno, da je šel ven, ker bi se enak večer verjetno (najmanj) do sobote še vsaj enkrat ponovil.
 
Nazadnje urejeno:

JakeOnBreak

Majstr
18. jun 2012
730
296
63
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
Še varnostniki niso več, kar so bili? Tam se ene par fantekov repenči pa nikoga ne odnesejo ven in obdelajo?

Ne smejo takoj že vsega v kali zatret. Bi preveč rejting padu
wink-1.gif
 

B81

22. jul 2007
34.698
9.075
113
KSZ

IMO je lokacija Bara totalno zgrešena. Prostor je premajhen da bi lahko delali nek dober profit, utesnjena dvigala čisto mimo, verjetno je večina gostov povabljencev...
Prvi Bar v As-u je bil še nekam najboljši.