Bar 2015

Jordan

Fizikalc
5. jun 2009
2.839
-9
38
Ljubljana
Izgleda se splača biti ekonomist danes, prideš takoj v reality show
smile-1.gif
 

Tenforest

Guru
3. sep 2007
5.661
501
113
41
povsod malo
Citat:
Uporabnik IbizaDriver pravi:
Sem gledal posnetek prvega dela. Ni nobenih excesov (starejših, homoseksualcev, tujcev itd...), je pa stopnja pozerstva velika. Zna biti zanimivo, še sploh ker so jim prepovedali alkohol, česar se bodo težko držali.

KAJ SO PREPOVEDAL!!!
ALKOHOL
shocked-1.gif

Adijo gledanost
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
res je, in ena se je full zasekirala, kaj zdej to pomen. A da tut pred šihtom ne smejo pit. Pa kaj to pomeni, da morjo bit trezni. A tolk, da normalno dela, al tolk, da še komaj stoji
bonk.gif


Me zanima kak hitro bodo bilderčki postal bajsiki, ker ne bo časa in volje gvihtat, jedel bojo pa po isto al pa še več
grin1.gif
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
Citat:
Uporabnik grenivka pravi:
Če sem prav ujela, so prepovedali alkohol samo na delavnem mestu
tongue-1.gif

Na delovnem mestu ja, sam kje boš pa pil če ne v baru. Spomnimo se prvega bara in kako so se prklapljali tam.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.557
8.910
113
Citat:
Uporabnik Fusion pravi:
res je, in ena se je full zasekirala, kaj zdej to pomen. A da tut pred šihtom ne smejo pit. Pa kaj to pomeni, da morjo bit trezni. A tolk, da normalno dela, al tolk, da še komaj stoji
bonk.gif


Me zanima kak hitro bodo bilderčki postal bajsiki, ker ne bo časa in volje gvihtat, jedel bojo pa po isto al pa še več
grin1.gif

Zanimiv bo videt, kok bojo bilderčki jamral, k bo treba DELAT.
 

Tenforest

Guru
3. sep 2007
5.661
501
113
41
povsod malo
Citat:
Uporabnik IbizaDriver pravi:
Citat:
Uporabnik grenivka pravi:
Če sem prav ujela, so prepovedali alkohol samo na delavnem mestu
tongue-1.gif

Na delovnem mestu ja, sam kje boš pa pil če ne v baru. Spomnimo se prvega bara in kako so se prklapljali tam.

Lej če delaš v baru jasno tudi kakšnega spiješ ne da potem ležiš pod šankom amapk če pade velika runda pa reče pa še enga zase natoč... to je zame tko kot da delaš v Gorenjski pa ne smeš probat čokolade
 

Hondi

Majstr
18. avg 2007
3.371
302
83
Citat:
Uporabnik Jordan pravi:
Izgleda se splača biti ekonomist danes, prideš takoj v reality show
smile-1.gif

za tričetrt je to dejstvo, saj šihta v SLO zanje ni :D
 

kwa1

Fizikalc
12. jul 2013
432
33
28
....zadnji...men se pa zdi, da bo tole najzanimivejši reality v SLO do zdej....
cool-1.gif
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.214
5.596
113
Citat:
Uporabnik kalbo pravi:
Citat:
Uporabnik Fusion pravi:
res je, in ena se je full zasekirala, kaj zdej to pomen. A da tut pred šihtom ne smejo pit. Pa kaj to pomeni, da morjo bit trezni. A tolk, da normalno dela, al tolk, da še komaj stoji
bonk.gif


Me zanima kak hitro bodo bilderčki postal bajsiki, ker ne bo časa in volje gvihtat, jedel bojo pa po isto al pa še več
grin1.gif

Zanimiv bo videt, kok bojo bilderčki jamral, k bo treba DELAT.
Kateri vse so ?
 

B81

22. jul 2007
34.537
8.980
113
Sem si mislil, to bo še zanimivo ko se bodo prvič napili, potem pa pride oni kekec in prepove alkohol
bonk.gif

Tega že zaradi gledanosti ne bi smeli naredit.
 

Ledenko

Guru
18. jul 2011
2.475
862
113
Mene bolj preseneča, da so dobili "službene" telefone.

Vidim pa, da je že cel kup problemov še pred odprtjem, kaj bo šele ko se bar dejansko odpre....
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.469
5.467
113
Sosed barovcev Tomaž Lovše: Stanovalci se pritožujejo

Tekmovalci resničnostnega šova Bar so se že vselili v stanovanje in takoj začeli z divjimi in vročimi zabavami. Alkohol teče v potokih, kot je slišati, pa preostali stanovalci stanovanjskega bloka, kjer je stanovanje barovcev, že negodujejo.

»Dom zapustim zgodaj zjutraj, pridem pa pozno zvečer. Mene ne motijo, ker imam trden spanec, vem pa, da se drugi stanovalci že pritožujejo. Zakaj točno, pa jih morate vprašati,« je bil kratek in jedrnat Tomaž Lovše, bivši generalni direktor Diners Cluba Slovenije in nekdanji predsednik Smučarske zveze Slovenije, ki ima stanovanje v istem bloku kot tekmovalci resničnostnega šova.
 

_BANDIT_

Pripravnik
12. feb 2008
775
22
18
Ksz...
Sami kreteni na kupu. Vsi bi samo modrovali, se afnali, fotkali selfije in cel dan spremljali koliko lajkov ima že kdo od njih...
Za delo pa ni noben. Sploh nič ne zrihtajo, majo full za opraviti sami s sabo ....
Jih gledaš 5 min pa te prime, da bi popizdil, tolk so nesposobni!
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.573
2.421
113
Jst tut gledam že 10 minut...

In enega idiota najbolj skrbi, da ena "začetnica" ne bo nič delala. Na koncu bo sam vedril na kakih čikih.

Kot mi je poznano iz prakse
tongue-1.gif