Asistenca Plus Triglav ??

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.405
9.155
113
Z agentom se se ravno večarj pogovarjal.nisem drezal v detajle. Meni je rekel, glej nimaš znakcov, lahko naredima zelo zelo ugodno zavarovanje. To mi zadostuje. Vsako leto plačam 10% manj zavarovanja kot leto poprej, pa sem že zdavnaj na 50% pri obveznem. Če razumeš kaj hočem povedat. Tako da, nekaj že je na tem. Je sicer rekel, da je še baza goljufivcev bolj v povojih ampak deluje in imajo jo vse zavarovalnice.
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.154
2.335
113
v lokalni ostariji
povsod so strane rangirane.

in nekdo ki ima zavarovan celga hudiča, ne koristi kaska lih nonstop plačuje pa zanj "dobro" ima zagotovo boljšo bonitetno...

a veš, že od pamtiveka imaš "kupončke"
wink-1.gif
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.550
8.903
113
Citat:
Uporabnik Garfildd pravi:
Citat:
Uporabnik kalbo pravi:
Ja, sam včeraj sem klical kako je če mi odnese avto s prikolco zapeto, pa mi ni znal noben odgovort, tko da....upam, da mi ne bo treba sprobat.

Tvoje vprašanje je nejasno, " kako je če mi odnese avto s prikolco zapeto" kdo, kaj kako, zakaj, kam?!?

Odnese avto = se avto pokvari v mojem pogovornem jeziku. In, boš zdaj vedel odgovor? Ker mi tud niso znal povedat, kaj je, če se s prikolco vred s ceste zapeljem, mi zagotovijo avto s kljuko in podobno.
Odgovor na koncu je bil, da se potrudijo, da rešijo tako, da bo OK za mene. Glede na dosedanje izkušnje jim verjamem, upam pa, da ne rabim nikoli sprobat.
 

Garfildd

Guru
24. jul 2007
5.805
4.301
113
Zavarovalnica ne more/sme nobenega zavrniti za zavarovanje avtomobilske odgovornosti (beri obvezno zavarovanj),
premija brez dodatnih popustov in to je to...

Kasko zavarovanje pa lahko zavrne.
 

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
Citat:
Uporabnik kalbo pravi:
Citat:
Uporabnik Garfildd pravi:
Citat:
Uporabnik kalbo pravi:
Ja, sam včeraj sem klical kako je če mi odnese avto s prikolco zapeto, pa mi ni znal noben odgovort, tko da....upam, da mi ne bo treba sprobat.

Tvoje vprašanje je nejasno, " kako je če mi odnese avto s prikolco zapeto" kdo, kaj kako, zakaj, kam?!?

Odnese avto = se avto pokvari v mojem pogovornem jeziku. In, boš zdaj vedel odgovor? Ker mi tud niso znal povedat, kaj je, če se s prikolco vred s ceste zapeljem, mi zagotovijo avto s kljuko in podobno.
Odgovor na koncu je bil, da se potrudijo, da rešijo tako, da bo OK za mene. Glede na dosedanje izkušnje jim verjamem, upam pa, da ne rabim nikoli sprobat.
Kolikor vem je za prikolice na 3. tablico asistenca vključena (zavorovanje se krije s police avtomobila), za prikole s svojo prometno pa ne, je treba posebej zavarovat.
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.089
3.574
113
Marlbor
Avto ti naložijo, prikolico pa pripnejo in odšlepajo zraven avta. To je to ...
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.550
8.903
113
Citat:
Uporabnik Romzi pravi:
Citat:
Uporabnik kalbo pravi:
Citat:
Uporabnik Garfildd pravi:
Citat:
Uporabnik kalbo pravi:
Ja, sam včeraj sem klical kako je če mi odnese avto s prikolco zapeto, pa mi ni znal noben odgovort, tko da....upam, da mi ne bo treba sprobat.

Tvoje vprašanje je nejasno, " kako je če mi odnese avto s prikolco zapeto" kdo, kaj kako, zakaj, kam?!?

Odnese avto = se avto pokvari v mojem pogovornem jeziku. In, boš zdaj vedel odgovor? Ker mi tud niso znal povedat, kaj je, če se s prikolco vred s ceste zapeljem, mi zagotovijo avto s kljuko in podobno.
Odgovor na koncu je bil, da se potrudijo, da rešijo tako, da bo OK za mene. Glede na dosedanje izkušnje jim verjamem, upam pa, da ne rabim nikoli sprobat.
Kolikor vem je za prikolice na 3. tablico asistenca vključena (zavorovanje se krije s police avtomobila), za prikole s svojo prometno pa ne, je treba posebej zavarovat.
Ja, če zruži prikolca. kaj pa če avto. Noben mi ne zna odgovorit. Ko sem klical agenta, da bi rad asistenco še za prikolo je reku, da se ne da, da nadomestne prikole mi pa res ne morjo zagotovit. No grem v ponedeljek še direkt na Triglav, pa da vidmo.
 

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
Se strinjam. Po drugi strani pa: če zruži avto, so v asistenco vključeni tudi potniki, pa prtljaga tudi. Jaz bi prikolo štel v "prtljago", sigurno pa ne škodi, če ob klicu poveš da imaš prikolo s sabo. Hint: jaz s sabo vedno peljem tudi 3. tablico za prikolo, za primer če kaj crkne. Če pogledaš moj avatar, ti je jasno, da bo težko kdo rekel da ni na 3 tablico hehe (lahko bi sicer šel gledat deklaracijsko samo dvomim)
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.550
8.903
113
Ja moja je mal večja, je vidna v avartarju v drugem forumu
smile-1.gif
Ma če bom mel čas jutri skočim preverit na Triglav.