Asistenca Plus Triglav ??

mercedes

Majstr
16. dec 2014
2.404
146
63
Pozdrav ,

Amzs asistenco smo predelali...
Sedaj me pa zanima konkreten podatek , ki ga vsaj jaz nikjer na spletni strani triglava ne zasledim.

Tudi v pogojih za ** Triglav asistenco plus **vsaj jaz nisem opazil določenega podatka.

In namreč, koliko dogodkov letno pokriva asistenca. ??
konkretno , kolikokrat na leto ti pridejo na cesto menjat gumo ,priključit kable na akumulator..., koliko vlek letno...?

Če kdo ve, ali še bolje če prilepi link do teh podatkov...

Hvala,lp
 

asteliks

Fizikalc
5. mar 2013
1.441
93
48
sprasujem se.gif
 

Garfildd

Guru
24. jul 2007
5.804
4.301
113
Citat:
Uporabnik Garfildd pravi:
Tudi AMZS ni dobrodelna ustanova in zato imaš kar eno zelo konkretno in bistveno omejitev; 1x avto vleka ob okvari vozila
in prednost, da je vezana na uporabnika in ne na vozilo.


V katerem primeru se odločiti za AMZS ali za zavarovalnico:

npr: če voziš več različnih vozil (lahko svojih ali drugih in nimajo asistence) potem AMZS asistenca

npr: več vozil in več voznikov (če si želijo imeti pomoč na cesti) potem asistenca pri zavarovalnici

Pri zavarovalnicah je prednost, da ni omejitev kolikokrat* lahko koristiš avto vleko , je pa res omejena na vozilo
in če izbereš asistenco ki je cenovno v rangu 40€ imaš pri vseh približno enaka kritja, v glavnem več kot dovolj.

*edino Generali ima pri cenejših omejitev 3x letno
 

mercedes

Majstr
16. dec 2014
2.404
146
63
Ampak kje v pogojih je zapisano da recimo ni določeno število vlek ??

Jaz ne najdem nobenega podatka v pogojih. Kar tako neomejeno pa verjetno tudi ni ?
Načeloma si vleke itak nihče ne želi,in tudi osebno je že par let nisem potreboval.
Ampak dobro je pa vedeti kaj sploh imaš plačano.

Pa koliko je terenskih intervencij. To se pa lahko hitro pripeti. Gumidefekt, izpraznjen akumulator........itd

lp
 
Nazadnje urejeno:

Garfildd

Guru
24. jul 2007
5.804
4.301
113
Če ne piše da je omejeno, potem ni omejeno, lahko piše da je omejeno do zavarovalne vsote, vendar tega še nisem zasledil.

Edino omejitev, kar vem da je omejeno je pri Generali, kjer v splošnih pogojih/tabeli na zadnji strani, piše da je omejeno glede
na paket asistence, ki ga ima stranka... 3x/5x/neomejeno

Še enkrat, razen Generali, pri drugih nisem opazil omejitve glede števila eksistenčnih primerov, kar je prednost pred AMZS,
ki ti nudi 3 primere, vendar ne enake; 1x okvara, 1x prometna nesreča, 1x zmanjkanje goriva.... ima pa druge prednosti.

Generali SP asistenca
 

B81

22. jul 2007
34.489
8.958
113
3glav asist. + je menda do 1500 € letno. Navadna pa 500 € (dovolj za vleko iz Hrvaške, mi je povedal).
 

mercedes

Majstr
16. dec 2014
2.404
146
63
Uraden odgovor na moje vprašanje s strani Triglava :

"Spoštovani,
število intervencij asistenčnih primerov v naših pogojih ni več omejeno, kar štejemo za veliko konkurenčno prednost.
"
lp
 

Palcek

Fizikalc
15. dec 2007
664
81
28
to da ni omejitve je res, vprašanje ki ap mene zanima je pa, ali je vleka od kraja kjer je okvara do servisa ali je lahko recimo domov v slovenijo recimo ce si nekje v grčiji
smile-1.gif


pa ce kdo ve - koliko je razlika v ceni med plus in confort ?
 
Nazadnje urejeno:

Palcek

Fizikalc
15. dec 2007
664
81
28
aha isto kot pri AS potem, ko tahudo (maxi + ) ne mores ce nimas full kaska, gledam zato ker na AS imam polico, pa ce primerjam AS maxi in 3glav plus, mislim - po mojem laičnem branju splošnih pogojev, da se mi bolj splača 3glav plus (ob dejstvu da lahko vzamem kot samostojen produkt ceprav je polica drugje pri drugi zavarovalnici)
 

mlacar

Pripravnik
29. avg 2007
439
5
18
Zdravo,

do kam te odpelje Triglav asistenca, do nabljižjega servisa ali na željen naslov?
 

krentip

Pripravnik
26. dec 2010
440
0
16
Osnovna asistenca Triglav me je odpeljala na želen naslov. Šlo pa je za cca 150 km.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.550
8.903
113
Asistenca plus od triglava: Avto crkne na LJ obvoznici, privlečem se do izvoza. Klic je bil ob 6:20. Ob 6.55 je bil z avtovleko tam, razložil nadomestni avto se opravičil, ker je pozen, rekel guspod kam peljem, dva podpisa sem dal, vzel klljuče in se odpeljal v službo. Pol ure kasneje me kliče mehanik, da je avto pri njem na dvorišču. Čez 4 dni v nedeljo pokličem, da bi rad vrnil nadomestni avto. Čez pol ure pokoiče...guspod, bova naložila, dvakrat podpišem in to je blo to. Brez tega se nikol več ne vozim okol.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.550
8.903
113
Ja, sam včeraj sem klical kako je če mi odnese avto s prikolco zapeto, pa mi ni znal noben odgovort, tko da....upam, da mi ne bo treba sprobat.
 

Garfildd

Guru
24. jul 2007
5.804
4.301
113
Citat:
Uporabnik kalbo pravi:
Ja, sam včeraj sem klical kako je če mi odnese avto s prikolco zapeto, pa mi ni znal noben odgovort, tko da....upam, da mi ne bo treba sprobat.

Tvoje vprašanje je nejasno, " kako je če mi odnese avto s prikolco zapeto" kdo, kaj kako, zakaj, kam?!?
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.405
9.155
113
Tisti ki prekomerno izkorišča (kaj to pomeni je ohlapen pojem) zavoravlniške produkte ima itak znakce poleg v bazi. In take osebke se več ne zavaruje.