25 psov vs kolesar

kloshar

Ciganæe
26. jul 2007
5.998
0
36
Katera pasma ti deluje to? Meni potegnejo na karelijske medvedarje (Karelian Bear Dog), so pa nekateri črno-beli, drugi pa belo-črni.
cool-1.gif
To zagotovo niso kr neki psi, ampak jih tipi vzrejajo .. že to, ko reče, da naj se vozi kje drugje kaže, da mu psi nekaj pomenijo. Je pa res, da bi bil en ornk plot tu čisto na mestu.
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Citat:
Uporabnik kloshar pravi:
Katera pasma ti deluje to? Meni potegnejo na karelijske medvedarje (Karelian Bear Dog), so pa nekateri črno-beli, drugi pa belo-črni.
cool-1.gif
To zagotovo niso kr neki psi, ampak jih tipi vzrejajo .. že to, ko reče, da naj se vozi kje drugje kaže, da mu psi nekaj pomenijo. Je pa res, da bi bil en ornk plot tu čisto na mestu.

ta izjava predvsem kaže, da gre za arogantnega lastnika psov, ki bi ga morali kaznovati, recomo v obliki odškodnine ovna vodnika in 10 ovac kolesarju
 

Shaban

Fizikalc
14. apr 2010
1.001
1
36
Citat:
Uporabnik patriot pravi:
Po pički bi moral dobiti lastnik psov.
Tako je!

Zadnjič opzorim eno "damo" z spuščenim rotvajlerjem da ga zveže pa mi prbije: On ne bo nč naredu, je prjazn.
Pa ji jst odg: On mogoče je, sam jst nism ko srečam neodgovorno-brihtne lastnike
evil.gif
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Citat:
Uporabnik Shaban pravi:
Citat:
Uporabnik patriot pravi:
Po pički bi moral dobiti lastnik psov.
Tako je!

Zadnjič opzorim eno "damo" z spuščenim rotvajlerjem da ga zveže pa mi prbije: On ne bo nč naredu, je prjazn.
Pa ji jst odg: On mogoče je, sam jst nism ko srečam neodgovorno-brihtne lastnike
evil.gif

a se je zašvicala ful?
 

lafarge

Pripravnik
12. jun 2013
569
0
16
Tole je bla zajebana situacija. Vsak bi se usral, če bi naletel na kej takšnega. Men se je zdel model na posnetku še dosti priseben, ker paničen beg bi mel po moje katastrofalne posledice...
 

Robert

Majstr
21. jul 2007
2.637
449
83
Tolmin
Citat:
Uporabnik keber pravi:
Pes pa že po defaultu takoj zalaja, ko vidi neznanca, pa če je ovčar ali pa salonska podgana, pardon, čivava.

Točno tako in bog ne daj, da takrat še zakričiš na njega
tongue-1.gif

Vsak dan se srečujem z popolnoma nepoznanimi psi in vsakemu gospodarju rečem, da naj ga spusti do mene.
Malo grči, povoha in potem je mir. Nekateri te nakoncu sploh ne pustijo iz hiše
cool-1.gif

Je pa res, da je gospodar tam.
Edinkrat, ko sem fejst tiščal rit skupaj je bilo pa srečanje z dobermanom, ki sem jih prej videl samo v filmih.
Na koncu se je spoprijateljil z šumečo vrečko vezic, ki jo je tako zvesto čuval, da sem mu jo na koncu kar podaril
cool-1.gif


Monterji, serviserji in poštarji imamo kar precej zanimivih srečanj z psi
evil.gif
 

Abraham

Fizikalc
16. feb 2011
5.436
2
36
63
vsak bi se usral, razen našega Klošarja. On je, poleg tega, da je strokovnjak za ure, strokovnjak tudi za pse in njihovo psihologijo. On bi se v tej situaciji dol vsedu in s psi eno gospodarsko vrgu o ekonomskem stanju v Grčiji, pa kakšno je kaj življenje na kmetih, pa po kolk so psice, pa take fore. Na konc bi skupno še enega spušili in se prijateljsko razšli.
tongue-1.gif
 
22. jul 2007
12.847
1.327
113
123
Sodelavec bil letos z motorjem po Grčiji in je imel oziroma njegova punca bližnje srečanje s pasjimi zobi-vgriz v nogo in to na motorju, bilo je več psov kateri so ga napadli, povedal je še da je teh potepuških psov bilo letos neverjetno veliko.
Verjetno se tudi štirinožnim prijateljem pozna pasje grško življenje-lakota press.
tongue-1.gif
 

wildude

Fizikalc
24. jun 2008
1.556
28
48
Citat:
Uporabnik Ytbnd pravi:
keber
Zrelo za prijavo na 113, napadalen pes na javni površini brez lastnika nima kaj početi.
Psi niso bili napadalni, temveč teritorialni.