17. Ljubljanski maraton

irCAR81

Fizikalc
19. mar 2008
1.698
62
48
Citat:
Uporabnik Ledenko pravi:
No, kakšni so rezultati? Po/Nad/Pod pričakovanji? :D
Cilj na 10k 45, odteku 2 min hitreje. Sam je pa res problem k hoces z avtom iz Lj. Razumem stieberja zdej. Mam nasvet: treba se je vsaj na 21k prjavt pa ne prehitr tect in k si fertik so ceste odprte. Reseno.
 

LeQuack

Guru
26. avg 2007
6.878
3.403
113
40
Lj
Glede na to da je zmagovalec tekel 1:10 ali malo pod je 1:26 odličen čas, vsaj meni se zdi.
 

ishtar007

Majstr
31. avg 2007
1.354
212
63
Za alteraše je vse nad 1:20 kavčar... edino, če so standardi kaj padli zadnje čase.
smile-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik ishtar007 pravi:
Za alteraše je vse nad 1:20 kavčar... edino, če so standardi kaj padli zadnje čase.
smile-1.gif

Če se malo pohecam, danes sem šel s pesom 9km sprehoda v 1:40
evil.gif
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.709
3.590
113
Citat:
Uporabnik irCAR81 pravi:
Citat:
Uporabnik Ledenko pravi:
No, kakšni so rezultati? Po/Nad/Pod pričakovanji? :D
Cilj na 10k 45, odteku 2 min hitreje. Sam je pa res problem k hoces z avtom iz Lj. Razumem stieberja zdej. Mam nasvet: treba se je vsaj na 21k prjavt pa ne prehitr tect in k si fertik so ceste odprte. Reseno.

V lj in nazaj sem se pripeljal kot vsako drugo nedelho. Parkiral na placljivem praznem parkiriscu streljal od tivolija kjer je folk zivcen cakal 1h za noter in ven. Nameril sem 3.04 (3.05 bruto ), tempo od prvega do zadnjega km enak. Navijaci pa nori, na cajte so mi sle kar kocine gor.
 

irCAR81

Fizikalc
19. mar 2008
1.698
62
48
Citat:
Uporabnik ishtar007 pravi:
21km, čas 1:26. Glede na trenutno pripravljenost sem z rezultatom zadovoljen.
To je odlično. Še mal bi pofiniširal pa bi ta prvo žensko prehitu.
smile-1.gif
 

Nenasiten

Fizikalc
16. sep 2011
845
70
28
super cajt, drgač bi pa lahka parkiral na tržnci. čestitke tut drugim, k so karkol pretekl
cheer.gif

in eno posebno spoštovane do gospe z res velik kilami, k je pretekla desetko mal pred metlo. zato je kul, da so take prireditve, ljudje pokažejo vso voljo in željo, da neki dosežejo.
zmaga.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik Nenasiten pravi:
super cajt, drgač bi pa lahka parkiral na tržnci. čestitke tut drugim, k so karkol pretekl
cheer.gif

in eno posebno spoštovane do gospe z res velik kilami, k je pretekla desetko mal pred metlo. zato je kul, da so take prireditve, ljudje pokažejo vso voljo in željo, da neki dosežejo.
zmaga.gif

Danes pa sedi v čakalnici v breme zdravstvene blagajne
priden.gif
+ bolniška v breme delodajalca
 

XXXL

Guru
9. sep 2007
7.338
764
113
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Citat:
Uporabnik Nenasiten pravi:
super cajt, drgač bi pa lahka parkiral na tržnci. čestitke tut drugim, k so karkol pretekl
cheer.gif

in eno posebno spoštovane do gospe z res velik kilami, k je pretekla desetko mal pred metlo. zato je kul, da so take prireditve, ljudje pokažejo vso voljo in željo, da neki dosežejo.
zmaga.gif

Danes pa sedi v čakalnici v breme zdravstvene blagajne
priden.gif
+ bolniška v breme delodajalca
Sej ni tvoja mama... ali pač?
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Tudi ti jo plačaš, ker se ji je fajn zdelo tekat po asfaltu pa sklepu niso držali in še kaj.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.661
8.960
113
Citat:
Uporabnik stieber pravi:
Citat:
Uporabnik upiwaly pravi:
ksz

Se mi zdi, da so tule gor in na teh maratonih tekači, ki tečejo predvsem za druge, ne zase.
V tem kontekstu bi rekel, da to ni odvisnost od teka, ampak od potrditve drugih, kako oh in sploh so super in zdravo živijo in se gibljejo.

Pa pejte laufat sami v hosto, mimogrede še na vsak km naredite 15 vzgibov na veji in o tem ne razlagajte drugim.
99% takozvanih tekačev obeša slike po FB in se hvalijo: "evo me, danes po šihtu šel tečt in sem uspel 20km prelaufat v toliko in toliko minutah". jeeeeeeeeee.
Pa kaj bi radi? Da ti vsi FB pacienti čestitajo kako si oh in sploh? Hočeš virtualne lajke, ker si prebogi, da bi bil sam s sabo zadovoljen?
Dobro, da nimam FB, take stvari vidim, ko kdo javno objavlja, ali mi pa kakšen kolega pokaže.
Da ne bo kdo zameril. To sem napisal za tiste, ki spadajo v to skupino.

Na teh eventih je 1% resnih tekačev, raje manj.
Tukaj je slika obrnjena. Zakaj ne greste probat tegale

Aja, ker se ne govori tolko o tem?

Word up! In zaradi teh nastopaæev nas potem zapirajo kot v geto...no tudi v temi na 24ur o maratonu komentarji niso naklonjeni temu 'tekašskemu preseravanju' veæine udeležencev...prireditve, ki promovira šport, ki sploh ni posebej zdrav (maraton)

Pa kje je ta tvoj TI geto. Včeraj sem brez težav manevriral po skoraj celotni LJ, sam mal naokol je vlo treba it. Če si bedak pač ne gre a ne?
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Citat:
Uporabnik kalbo pravi:
Citat:
Uporabnik stieber pravi:
Citat:
Uporabnik upiwaly pravi:
ksz

Se mi zdi, da so tule gor in na teh maratonih tekači, ki tečejo predvsem za druge, ne zase.
V tem kontekstu bi rekel, da to ni odvisnost od teka, ampak od potrditve drugih, kako oh in sploh so super in zdravo živijo in se gibljejo.

Pa pejte laufat sami v hosto, mimogrede še na vsak km naredite 15 vzgibov na veji in o tem ne razlagajte drugim.
99% takozvanih tekačev obeša slike po FB in se hvalijo: "evo me, danes po šihtu šel tečt in sem uspel 20km prelaufat v toliko in toliko minutah". jeeeeeeeeee.
Pa kaj bi radi? Da ti vsi FB pacienti čestitajo kako si oh in sploh? Hočeš virtualne lajke, ker si prebogi, da bi bil sam s sabo zadovoljen?
Dobro, da nimam FB, take stvari vidim, ko kdo javno objavlja, ali mi pa kakšen kolega pokaže.
Da ne bo kdo zameril. To sem napisal za tiste, ki spadajo v to skupino.

Na teh eventih je 1% resnih tekačev, raje manj.
Tukaj je slika obrnjena. Zakaj ne greste probat tegale

Aja, ker se ne govori tolko o tem?

Word up! In zaradi teh nastopaæev nas potem zapirajo kot v geto...no tudi v temi na 24ur o maratonu komentarji niso naklonjeni temu 'tekašskemu preseravanju' veæine udeležencev...prireditve, ki promovira šport, ki sploh ni posebej zdrav (maraton)

Pa kje je ta tvoj TI geto. Včeraj sem brez težav manevriral po skoraj celotni LJ, sam mal naokol je vlo treba it. Če si bedak pač ne gre a ne?

Bedak si kar sam, če bi malo bolj pozorno bral to temo, bi ti točno pisalo, kje se ni dalo z avtom ven. Tudi 'predstavnik' organizatorja, neki Tomas, je moral priznati, da je res temu tako.

Je bilo pa tudi letos zanimivo...aktivni udeleženec nekega tekmovanja (uradna zadeva, niti slučajno kakšno rekreativno tekmovanje) je moral vstati in se odpeljati na svojo tekmo precej prej, kot bi bilo sicer treba. Kar pomeni, da se na raæun tekačev dela škoda drugim športom (če imaš kraten počitek in še moraš potem 0glumit gljivo0 na lokaciji, verjetno ne vpliva pozitivno na tvoj rezultat). Big deal.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.661
8.960
113
Ja vidim, da si eden izmed ASov. OK, ti dam prav, živiš v getu in nekaj reševalnih psov je onemogočenih. Takim, kot si ti itak ni pomoči.