iGO Primo, Nextgen - [Android OS]

krava

Majstr
5. sep 2007
3.591
289
83
www.kacnje.eu
Saj drugače sem kar dobro poučen o Primotu
evil.gif
vseeno pa moram v naslednjih dneh kolegu na SGS 3 naložiti to navigacijo. Ker bom imel precej malo časa, tudi mene zanima, kateri paket deluje brez težav z resolucijo.
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Meni ta paket deluje že kar neki časa brez problema,seveda moraš pa karte, poi, dem in 3d stavbe še potem sam dodat,to pa verjetno znaš saj je bilo o tem že veliko napisanega.


Edit:Odstranjen link
10.gif
 
Nazadnje uredil moderator:

preddy4

Zelenc'
18. jun 2009
12
0
1
Zivjo.
Na Samsung tablco sem instaleral Primota ,vse dela zelo dobro,tudi tmc.
problem imam z GjAk skinom .nekaj casa mi je deloval.Ko sem pa pobrisal Save mapo ga ne pokaze vec.
sem vse se enkrat potem spet nalozil... pa nic.
Nimam sys datoteke razen v dat.dat..
mi lahko kdo pomaga?
preddy
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Citat:
Uporabnik Oktopusy pravi:
Meni ta paket deluje že kar neki časa brez problema,seveda moraš pa karte, poi, dem in 3d stavbe še potem sam dodat,to pa verjetno znaš saj je bilo o tem že veliko napisanega.


Edit:Odstranjen link
10.gif
Zakaj pa to
10.gif
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
@Oktopusy

Cenimo tvojo pripravljenost za pomoč vendar so pravila na Alterju napisan kot so in se jih morava z Janchem držati.
Z vsako vašo pomočjo drugemu uporabniku razbremenite najudva z Janchem,ki tudi nisva vseveda ampak se trudiva po najboljših močeh.
Ker se z Janchem ne moreva vsakemu posebej zahvalit bom izkoristil ta post in se v imenu obeh zahvalil vsem,ki delite znanje in izkušnje z ostalimi uporabniki in ste jim pripravljeni priskočit na pomoč,ko jo rabijo.
HVALA.
 

zebec

Zelenc'
21. avg 2012
3
0
1
IGO iGO Primo 2.0 (9.6.5.211211) na HTC ONE X

Oj,

Dogaja se mi, da me vsakih par sekund nekje drugje navigira, skratka nekaj "bluzi". Podobno kot pri Garminu ko na novo preračunava pri izpadu satelitov.
Zakaj so izpadi?

Hvala, lp, Branko
 

kaka

Pripravnik
26. apr 2008
76
0
6
Jaz imam enak telefon, pa mi normalno deluje..
Mogoče je problem ker imaš to verzijo 9.6.5.211211, jaz imam 9.6.7.235654..
Najbolje je , da ti svetujeta vzok težav Popotnik in Janch..meni sta pomagala..

l.p
 

cordo

Pripravnik
21. maj 2008
52
0
6
Citat:
Uporabnik Mirko pravi:
Na Galaxy Note kaže v ozadju en kvadrat, kje bi lahko bil problem?

Mirko če si rešil s popravkom, javi (enak problem imam).
Hvala Jančku.
smile-1.gif
 

izyveliki

Zelenc'
1. jul 2012
15
0
1
Citat:
Uporabnik Janch pravi:
V neoptimizirani verziji, nikjer drugje
smile-1.gif
Sem ti poslal na ZS pa preveri če bo bolje..

Js mam tud ta "problemček". Janch, prosim za ZS.Takoj sprobam in javim, če bo boljš. Hvala
pozdrav.gif
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
No včeraj sem spet malo bolj v praksi preizkusil zadevo,vse lepo in prav,deluje brez problema edino kar me moti so premajhni kvadratki,ikone zgoraj desno in spodaj desno zato kot sem že enkrat povedal pa da ne bo spet kakšne zamere povem samo moje mnenje,se mi zdi zadeva skoraj neuporabna(ne samo iGo)na telefonih z manjšo resolucijo in pa temu posledično glasnost vodenja je prepotiha,avtoradio mora bit ugasnjen če ne se je ne sliši,res da sem že mal v letih in bolj slabo slišim samo vseen bi bilo dobro če bi bila recimo ta možnost kot je pri Navigonu-Bluetooth preko avtoradia-zvočnikov.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Glasnost vodenja se nastavi posebej in tako na namenskih napravah kot na iPhone je več kot preveč glasna. Menjaj raje telefon če ne da dovolj glasa od sebe.