iGO Primo, Nextgen - [Android OS]

cordo

Pripravnik
21. maj 2008
52
0
6
@Mirko
Ko je pa sama navigacijska stran med vožnjo odprta, pa ni sence zadaj ali pač?
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.356
688
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
na voljo GjAk v0.8 Pack (480x800,800x480)

DL:
http://www.ziddu.com/download/20171648/GjAk_v0.8_Pack_Titanic_Dankt.rar.html

capture1-1.jpg




Počasi se skin približuje nivoju kot je na verziji za wince. Lepo.
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Citat:
Uporabnik McGiver pravi:
Glasnost vodenja se nastavi posebej in tako na namenskih napravah kot na iPhone je več kot preveč glasna. Menjaj raje telefon če ne da dovolj glasa od sebe.
Sem vedel da se bo našel nek pametnjakovič,ki bo začel nekaj pametovat(pa vedno eni in isti)
bonk.gif
(ki ga tudi že imam,no ja sinu sem ga kupil),toda tu je govora o Android napravah,če še nisi videl naslova,
kar se pa nastavitev glasnosti tiče pa sigurno nebi komentiral če nebi imel tako kot na telefonu kot tudi v navigaciji vse nastavljeno do konca.
rolleyes-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Pametuješ ti. Že ene par postov! Nikakor ti ne vsiljujem iPhone, v bistvu mi je povsem vseeno kak telefon imaš, ampak še enkrat: če ti je zvok pretih je nekaj narobe s tvojimi nastavitvami, napravo ali pa imaš radio nenormalno glasno. Vse ostalo je nabijanje v prazno.
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
nabijanje v prazno.
Jaz povem samo svoje mnenje zato pa je forum,potem je ves forum nabijanje v prazno,posebej pa tvoji komentarji.
Saj ni problem grem lahko nabijat kam drugam,če te moti.
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.356
688
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
jaz sem pred trenutnim SG Ace imel SG Mini, pa lahko rečem, da je bila zadeva uporabna tako iz vidika velikosti ikon, kot tudi glasnosti. Je pa vseeno res, da s tako "opremo" osebno nebi šel na daljšo mednarodno turo. Za ta namen je še vedno bolje imet konkretno 5' napravo na šipi.
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.401
484
83
::1/128
Meni pa iGO Primo na SGS3 deluje bolje kot prej na iP4, kar je nekako logično, glede na to, da ima precej več procesorske moči. Uporabljam pa navigacijo na telefonu praktično za vse vožnje, tudi daljše mednarodne, nekako ne vidim potrebe po nameski navigaciji. Zadostuje 720p 4.8" zaslon na telefonu, ki se nahaja v docku, priključen na napajanje in preko BT streama musko+navigacijo na avtoradio (roko na srce, tudi 3.5" zaslon na iP4 mi je bil dovolj za navigacijo, ravno tako me je vedno pripeljal na cilj
cool-1.gif
).
Glavna prednost navigacije ne telefonu pa se mi zdi ravno to, da je vedno pri roki, tudi ko sem nekje peš ali pa nisem v svojem avtu. Telefon je praktično vedno zraven, potegneš iz žepa, lokacijo ima praktično v trenutku in me že pelje na željeno lokacijo.
 

bor

Pripravnik
1. dec 2007
106
0
16
Citat:
Uporabnik XSIDE pravi:
Meni pa iGO Primo na SGS3 deluje bolje kot prej na iP4, kar je nekako logično, glede na to, da ima precej več procesorske moči. Uporabljam pa navigacijo na telefonu praktično za vse vožnje, tudi daljše mednarodne, nekako ne vidim potrebe po nameski navigaciji. Zadostuje 720p 4.8" zaslon na telefonu, ki se nahaja v docku, priključen na napajanje in preko BT streama musko+navigacijo na avtoradio (roko na srce, tudi 3.5" zaslon na iP4 mi je bil dovolj za navigacijo, ravno tako me je vedno pripeljal na cilj
cool-1.gif
).
Glavna prednost navigacije ne telefonu pa se mi zdi ravno to, da je vedno pri roki, tudi ko sem nekje peš ali pa nisem v svojem avtu. Telefon je praktično vedno zraven, potegneš iz žepa, lokacijo ima praktično v trenutku in me že pelje na željeno lokacijo.



Se popolnoma strinjam.Kje so že časi ko sem šel prvič na potepanje po italiji s telefonom Nokia N70 in tom tomom-garmin niti ni še delal na teh telefonih,našel mi je vse cilje in me tudi domov pripeljal brez problema
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Saj pravim tudi meni vse ostalo deluje kot mora,zaslon je večji kot pri nuviju 1390 ki sem ga prodal ker imam tu vse v enem,tudi ostale funkcije so mi boljše in karte bolj natančne,sta samo te dve malenkosti ki me motita če bi se še to dalo prilagodit bi bilo odlično.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Citat:
Uporabnik zebec pravi:
IGO iGO Primo 2.0 (9.6.5.211211) na HTC ONE X

Oj,

Dogaja se mi, da me vsakih par sekund nekje drugje navigira, skratka nekaj "bluzi". Podobno kot pri Garminu ko na novo preračunava pri izpadu satelitov.
Zakaj so izpadi?

Hvala, lp, Branko

Izklopi zeleno pot in ti ne bo več toliko preračunavalo.
 

izyveliki

Zelenc'
1. jul 2012
15
0
1
Citat:
Uporabnik McGiver pravi:
Glasnost vodenja se nastavi posebej in tako na namenskih napravah kot na iPhone je več kot preveč glasna. Menjaj raje telefon če ne da dovolj glasa od sebe.

McGiver, moram ti povedat, da sem mel naloženo prvo verzijo Prima, ki še ni ustrezala moji resoluciji (1200x800) in je bil zvok res pre tih. Sedaj, ko imam novo verzijo s pravo resolucijo je tudi zvok vredu. Upravičeno mislim, da ni problem v napravi ampak v softwaru.
 

izyveliki

Zelenc'
1. jul 2012
15
0
1
Janch, popotnik! Hvala za zs. Sprobal vse varjante, a štirikotnikova senca v vseh ostaja a tako, kot že napisano samo v začetnem meniju in v bistvu ni fejsz moteče. Med navigacijo pa sence ni. Hvala obema za zs. Popotnik, v varjanti za tablice pa gumbe poreže in ni uporabna žal
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Z enim uporabnikom smo to že rešili vendar se nikakor ne morem spomnit z kom in tudi pozabil sem ali smo zamenjali data.zip ali branding.
Ok sem že našel ta data.zip ki odstrani to kocko,če bi kdo probal naj mi pošlje ZS.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Predvideval sem, da ima hobotnica vsaj pravo verzijo SW, ker to bi bilo prvo kar bi jaz zamenjal če bi me kaj jezalo. Torej k potencialnim napakam nepravega SW pripišemo še pretih zvok?
 

kazamir

Zelenc'
24. avg 2012
4
0
1
oj, imam težavo z nalaganjem iGo na svoj gsm in če ima kdo kakršnokoli idejo, prosim za pomoč.

telefon je samsung GT-I5510 (galaxy 551 pri simobilu)

1. ima kdo na tem telefonu naložen iGO, ali če pač ne gre, katero drugo navigacijo?
2. v spec piše, da naj bi imel telefon resolucijo 240x400, pa ti skini ne delajo, niti 240x320. Po inštalaciji javi napako, da skin ne ustreza resoluciji 240x381. Od kod razlika od 381 do 400?
3. ali se fajli v mapo iGo prenesejo zazipani ali odzipani?
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.356
688
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
1. Sem ti zbrisal temo, ki si jo odprl, saj ne rabiš dveh tem za isto vprašanje!
2. Kaj sploh želiš naložit, malo bolj specifičen bodi pri svojem vprašanju..iGO Primo? iGO MyWay?
3. Kateri fajli? Eni morajo biti zazipani (data.zip, branding.zip, vsi lang fajli in prav tako vsi voice fajli)