mobisvet

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.164
2.256
113
Pokliči Aleša in mu povej
hysterical-1.gif
 

urby20

Majstr
14. jul 2010
3.031
316
83
Goriska
Skratka, jaz tudi nimam kaj preveč dobrega za reči glede mobisveta, gospod Aleš je po telefonu zelo zelo arogantna oseba, tako, da me to odvrača od tega, da bi še kdaj kaj kupil pri njih...
 

xcape

Pripravnik
14. feb 2009
320
0
16
Superca majo rešeno z garancijo, pokličem in vprašam kako lahko k njim pošljem paket v popravilo pa mi punca na drugi strani gladko reče preko pošte. Nesem na pošto pa pravijo, da nima pogodbe. Kličem nazaj na Mobisvet, kaj nimate pogodbe? Ne gospod, za tistih 1,5 eur pa ne boste nič bolj bogati, ko boste plačali poštnino. Torej za kaj hudiča pa mi jo vi ne plačate, saj vam to ni strošek in ne boste nič bolj bogati. Torej plačam poštnino in sedaj čakam, da vidim kaj bodo naumili. Kakorkoli naši pooblaščeni servisi so kar se tega tiče lepo porihtani.
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.671
1.587
113
ti je 1,5 eura vredno da se ukvarjaš z nesposbnimi bedaki iz teleraya? tam servisirajo samo na 2 načina: sw updata, ne naredijo nič in rečejo da so naredili
 

Panki

Zelenc'
21. maj 2008
8
0
1
MB
mihapodb: Kot prvo si ti poslal na servis samo baterijo (za N900 če se ne motim). Kako naj mi vemo če je ta baterija sploh naša? Zahteval si nov aparat, a si na servis poslal le baterijo???

xcape: poštnine vam nismo dolžni mi plačati. Če ti to ni prav, potem mi ni jasno zakaj si kupil telefon pri nas, ker je bil cenejši od drugih za samo 1,5 evra? Mislim da je cena bila minimum 10EUR cenejša od drugih prodajalcev.

Aparate pošiljamo na servis v tujino, saj se tam bolj posvetijo telefonu, kot pri nas.
 

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.506
289
83
Sam vseeno kdor je pameten bo kupil telefon s Slovensko garancijo..in ne s tujo pa če tut je pri vas telefon za 20€ cenejši...
wink-1.gif
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.164
2.256
113
Citat:
Uporabnik Jest pravi:
V bistvu je tako, da je tudi strosek psoiljanja na strani proizvajalca oz. prodajalca, ce gre za okvaro v okviru garancije...

Tako pravi ZVPot v 19. clenu ...
grims-1.gif

Daj ne ga jezit no, vidiš da je človek že po defaultu živčen, srečo imate samo da sedaj najbrž komunicirate z njegovim pomočnikom
evil.gif
 

Smrkc

Fizikalc
24. feb 2009
3.152
22
38
37
Citat:
Uporabnik Panki pravi:
mihapodb: Kot prvo si ti poslal na servis samo baterijo (za N900 če se ne motim). Kako naj mi vemo če je ta baterija sploh naša? Zahteval si nov aparat, a si na servis poslal le baterijo???

kako veste, da je baterija vaša, tudi če jo pošljem skupaj z aparatom?
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.164
2.256
113
Citat:
Uporabnik Smrkc pravi:
Citat:
Uporabnik Panki pravi:
mihapodb: Kot prvo si ti poslal na servis samo baterijo (za N900 če se ne motim). Kako naj mi vemo če je ta baterija sploh naša? Zahteval si nov aparat, a si na servis poslal le baterijo???

kako veste, da je baterija vaša, tudi če jo pošljem skupaj z aparatom?

Skrivne kode na bateriji ki sovpadajo s skrivnimi kodami na aparatu, ugibam?
grims-1.gif
 

Narodnjak

Majstr
20. jul 2007
10.254
269
83
38
Ljubljana
Citat:
Uporabnik AvtoFun pravi:
Citat:
Uporabnik Smrkc pravi:
Citat:
Uporabnik Panki pravi:
mihapodb: Kot prvo si ti poslal na servis samo baterijo (za N900 če se ne motim). Kako naj mi vemo če je ta baterija sploh naša? Zahteval si nov aparat, a si na servis poslal le baterijo???

kako veste, da je baterija vaša, tudi če jo pošljem skupaj z aparatom?

Skrivne kode na bateriji ki sovpadajo s skrivnimi kodami na aparatu, ugibam?
grims-1.gif

ne vidijo, samo na uradnem servisu vidijo od kje baterija ipd...
 

amacar

Majstr
29. apr 2010
4.122
451
83
Citat:
Uporabnik Jest pravi:
V bistvu je tako, da je tudi strosek psoiljanja na strani proizvajalca oz. prodajalca, ce gre za okvaro v okviru garancije...

Tako pravi ZVPot v 19. clenu ...
grims-1.gif

Zakaj sm pa js plačal poštnino ,ko so mi iphona poslali s servisa EPL?
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.342
676
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Mogoce zato, ker si ti iPhone kupil v tujini... in veljajo garancijski pogoji tiste drzave, kjer si ga kupil.... EPL in Pro Servis delata samo uslugo in posredujeta telefon do proizvajalcevega pooblascenega servisa. Tega stroska pa tebi ni bilo treba placat...
grims-1.gif


Sicer pa sem samo napisal, kaj pise v zakonu o varstvu potrosnikov ...
smile-1.gif
 

xcape

Pripravnik
14. feb 2009
320
0
16
Citat:
Uporabnik Panki pravi:
xcape: poštnine vam nismo dolžni mi plačati. Če ti to ni prav, potem mi ni jasno zakaj si kupil telefon pri nas, ker je bil cenejši od drugih za samo 1,5 evra? Mislim da je cena bila minimum 10EUR cenejša od drugih prodajalcev.

1,5 poštnina kot je bilo omenjeno po telefonu, taka poštnina je bila pred 4 leti? Kje vi živite, preko katere pošte pa vi pošiljate? LAhko je stranki povedat, da poštnina stane 1,5 v resnici pa dobrih 5 eur. Sej tudi če sem prišparal 10 eur pri nakupu novega bom pa sedaj plačal še 10 za poštnino. Kje piše,da se ne bo vrnil na servis? Pa strankam povejte, ko pošiljajo pakete k vam naj napišpe vrednost paketa, da ne bo kdo ostal brez telefona. Živemu človeku se lahko vse zgodi.
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.671
1.587
113
Citat:
Uporabnik Deky_ pravi:
Sam vseeno kdor je pameten bo kupil telefon s Slovensko garancijo..in ne s tujo pa če tut je pri vas telefon za 20€ cenejši...
wink-1.gif

o čem ti to klobasaš? garancija je garancija, kje pa tel. popravljajo pa I don't give a fok. veš kolko stvari se pošilja v tujino na popravilo, pa ti tega sploh ne veš? in zakaj bi te to pravzaprav sploh moglo zanimat? imaš 45 dni in vmes ti je lahko vseeno, pa če je tel v burkini faso
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.342
676
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Preko tujine se da dobit tudi v nekaj dneh... Upam,d a bodo teh 45 dni skrajsali, kot je ze bil predlog... Ker je tak dolg rok za resitev garancijskega porpavila cisto navadna potuha prodajalcev...
 

mihapodb

Pripravnik
3. nov 2008
249
0
16
Citat:
Uporabnik Panki pravi:
mihapodb: Kot prvo si ti poslal na servis samo baterijo (za N900 če se ne motim). Kako naj mi vemo če je ta baterija sploh naša? Zahteval si nov aparat, a si na servis poslal le baterijo???

Kot je že nekdo rekel, kako bi pa potem vedeli, da je moja ali ne? Moj IMEI imate, če bi potrebovali še kako kodo s telefona, sem jo bil pripravljen takoj sporočiti in poslikati telefon.

Da ne omenjam, da sem se Z VAMI vnaprej dogovoril, da lahko pošljem brez problema samo baterijo.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.