mobisvet

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

MadMitch

Fizikalc
29. sep 2008
6.163
0
36
Citat:
Uporabnik mobisvet pravi:

Ga.Katja Cvet, ker niste kupili aparat direktno od nas pa nas vseeno blatite po forumih pričakujte v prihodnjih dneh zasebno tožbo za obrekovanje in blatenje našega imena ,ter izpad dohodka ,lep pozdrav "cigani iz MOBISVETA"

:

Tale je zmagovita:
Izpad dohodka.
hysterical-1.gif
 

Panki

Zelenc'
21. maj 2008
8
0
1
MB
Mislim da bo treba zamenjati moderatorje foruma. Beseda "cigani" je žaljivka in je na forumu že 8 dni!
 
Nazadnje uredil moderator:

Cawo

Fizikalc
Osebje foruma
25. jul 2007
2.862
12
38
Tako SSKJ::
Cigan - ána m (a á), pripadnik iz Indije priseljenega ljudstva, navadno brez stalnega bivališča: pravili so, da Cigani kradejo otroke; ogrski Cigani; tolpa Ciganov; črn kot Cigan; laže kot Cigan

Hkrati pa prepovedati jed ciganski golaž in branje prenekaterih knjig.

Dajte no ...
 
Nazadnje uredil moderator:

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.342
676
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik Panki pravi:
Mislim da bo treba zamenjati moderatorje foruma. Beseda "cigani" je žaljivka in je na forumu že 8 dni!

Cigan zaljivka???? Od kdaj pa??? Odvisno sicer v kaksnem konekstu je napisano... vendar pa sama beseda cigan nikakor ni zaljivka...

Je ciganski golaz ali ciganski zrezek (zrezek po cigansko) potem nekaj zaljivega?
bonk.gif
 
Nazadnje uredil moderator:

Panki

Zelenc'
21. maj 2008
8
0
1
MB
Kaj ko je napisala "mobisvet cigani" je mislila na golaž ali na zrezek?
 
Nazadnje uredil moderator:

dobovsek

Fizikalc
27. nov 2008
1.121
1
36
dej ne smeti teme in se pospravi dol, če nimaš kaj pametnega povedat
 
Nazadnje uredil moderator:

Panki

Zelenc'
21. maj 2008
8
0
1
MB
dobovsek: samo sem prosil za obrazložitev in ne spam-am na forumu, ampak ti smetiš forum, saj TEBE nihče ni nič vprašal!
 
Nazadnje uredil moderator:

MadMitch

Fizikalc
29. sep 2008
6.163
0
36
Citat:
Uporabnik Panki pravi:
Mislim da bo treba zamenjati moderatorje foruma. Beseda "cigani" je žaljivka in je na forumu že 8 dni!
V tej besedni zvezi bi bili verjetno cigani lahko tisti, ki bi bili užaljeni.
smirk-1.gif
 
Nazadnje uredil moderator:

Panki

Zelenc'
21. maj 2008
8
0
1
MB
Kaj če kdo komu reče "cigan" , je to pohvala? Ne bi rekel.
 
Nazadnje uredil moderator:

Panki

Zelenc'
21. maj 2008
8
0
1
MB
dobovsek kdo si te ti da boš meni pravil naj spi. .zdim? Malo kulture prosim vsaj na forumu, če že nisi tako vzgojen.
 
Nazadnje uredil moderator:

Panki

Zelenc'
21. maj 2008
8
0
1
MB
Glej če se misliš kregat, pa se skregaj z nekom drugim, ker se meni ne da spuščat na tvoj nivo.
 
Nazadnje uredil moderator:

mobisvet

Zelenc'
22. jan 2010
21
0
1
Pozdravljena Linarka,mislim da je čas da zadevi pridemo do konca,saj nam s svojimi izjavami in brez dokazov podiš potencialne stranke,IMAMO PONUDBO ZA TEBE,objavi dokaz,naj ljudje ocenijo,če si bila neupravičeno zavrnjena,pravtako te pozivam,da objaviš našo zavrnitev(email,ki smo ti ga poslali,pismo ali kaj drugega,saj stranko katere garancija je zavnjena,vedno pisno obvestimo) kot dokazilo za tvoje trditve,v kolikor se izkaže ,da smo ti neupravičeno zavrnili garancijsko popravilo,ti podarimo NOV enak aparat z doživljensko garancijo, katerega si poslala na servis,na vseh forumih se ti opravičimo in priznamo svojo napako,v kolikor pa se izkaže ,da si nas oškodovala dobrega imena,po krivici blatila in potencialne kupce odvračala od nakupa pri nas,pričakujem opravičilo na vseh forumih po katerih nas blatiš,da odstraniš vse negativne poste,v kolikor se to ne bo zgodilo v 24 urah bom zadevo prvo prijavil na policijo ,da dobijo iz vseh forumov tvoj IP naslov,nato bom vložil zasebno tožbo proti tebi in tvojim objavam na forumih,pravtako ti sporočam da je "cigan" žaljivka za Rome(Prepovedano je spodbujati k narodni, rasni, verski, spolni ali drugi neenakopravnosti, k nasilju in vojni ter izzivati narodno, rasno, versko, spolno ali drugo sovraštvo ali nestrpnost.Prepovedana je razžalitev, obrekovanje, žaljiva obdolžitev in opravljanje.),zato pozivam admina ali moderatorje,da v skladu s pravili foruma opravijo svoje delo,hkrati vam sporočamo ,da mi cenimo vsako vaše mnenje katerega napišete na forumu naj bo pozitivno ali negativno,ampak naj bo resnično,podkrepljeno z dokazom,saj bi potem lahko vsak pisal kar bi želel, slabo ali dobro,žalil in podobno,pravtako lahko piše tudi konkurenca,ki nam želi škodovati.V nobenem primeru ne kršimo zakonov o varovanju podatkov,saj poslujemo od leta 2002 in če boste prelistali forume,sigurno ne boste našli nobenega podatka o bilo katerem kupcu v naši spletni prodajalni.Katja Cvet ni naša stranka.
smile-1.gif


Lep pozdrav v pričakovanju tvojega odgovora
 

Smrkc

Fizikalc
24. feb 2009
3.152
22
38
37
a se lahko nehata pederirat tle, sam smetita temo - odprita si svojo temo!
 
Nazadnje uredil moderator:

undefined

Fizikalc
6. jan 2008
1.220
0
36
Jaz mislim, da morajo tako stranke kakor podjetja postopati strpneje in zadeve reševati na bolj miren in kulturen način.

Sigurno se najde izjemna situacija kakor so bile npr. opisane. Res pa je, da danes človek hoče vse takoj če ne bo prepir.

Človek proba vse (tudi tisto kar ne spada pod garancijo uveljavit).

Prodajalci pa bi morali (če ne zaradi manir pa zaradi uspeha v prihodnosti njihovega poslovanja) spošljivejše ravnati z strankami (ne glede na njihovo problematičnost in konfliktnost). Če prodajalec pokaže toliko zrelosti, da se ne bo za vsako malenkost prepiral, bodite prepričani, da bo tudi stranka drugače postopala.

Veliko podjetji v æasu njihove rasti "rado pozabi", kako je bilo preden so bili uspešni. Kako je bilo, ko so potrebovali vsako stranko (ne glede na velikost nakupa). Spoštovanje in miren pristop!
 

linarka

Zelenc'
8. mar 2011
5
0
1
Pozdrav vsem

Žal nimam dokazov,razen slik telefona pred mojim postopkom.
Nasprotno kot vi,ne želim objavljati e-mail vsebin,kršiti zasebnost,ter ne želim
da me bilo kako povežete ali morebiti tudi tožite,namesto,da se posvetite strankam.
Žal sem bila jaz vaša stranka in imam račun,vaš garancijski list...
Svojega imena in E-naslova,pogovorov z vami,zaradi omnejenega ne želim razkriti.
ker spoštujem pravico do zasebnosti.
Upam se na slikah ne more videti lastnika telefona,ampak samo stanje.
Žal pa jih nisem naredila več...trapa.
http://www.shrani.si/f/1z/wP/41gxrSmX/dsc1122011.jpg
http://www.shrani.si/f/1G/el/4MitLhkK/dsc122011.jpg
Nikakor nisem neka konkurenca,samo nezadovoljen uporabnik,ki ima pravico izraziti svoje mnenje.
Seveda pa se javno opravičujem Romom,za besedo Cigan,ker z njimi res nimam slabih izkušenj.

Lp,Linarka
 

MadMitch

Fizikalc
29. sep 2008
6.163
0
36
Točno tako, podjetje, ki za vsako malenkost grozi s tožbo, naj raje zapre štacuno.
Sploh pa takele neverjetne grožnje, kot so letele tukaj, sila neprofesionalno in otročje.

Spoštovani Mobisvet, eno potencialno stranko ste izgubili, pa ne zaradi obtožb uporabnice, temveč zaradi svojega odnosa, groženj in nadvse arogantnega nastopa.

Stranka ima vedno prav in če bi bili kolikor toliko sposobni trgovci, bi jo, po domače povedano, nategnili tako, da bi bila prepričana, da ji je pasalo in bi prosila za še. To bi bil pravi odnos, ne pa takoj na nož in grožnje s tožbami, sila otročje in bebavo.

Pravite, da poslujete od leta 2002, strašna stvar, niti deset let ne, očitno se bo o poslovanju treba še kaj naučiti, sploh, ker to ni prvi tak incidentek, kjer ste pokazali svojo poslovno ne-etiko in aroganco.

Lep dan še naprej in veliko zadovoljnih strank.
 

Morphey

Fizikalc
6. okt 2008
1.159
3
38
Maribor
Citat:
Uporabnik linarka pravi:

Nikakor nisem neka konkurenca,samo nezadovoljen uporabnik,ki ima pravico izraziti svoje mnenje.


Lp,Linarka

To kar sem bral na prejšnih straneh za me, nikakor ni izražanje mnenja, ampak nedopustno blatenje.
Sem delal kot prodajalec v Velikem poku, pa sem imel takih kot si ti kar precej. Sem o tem že pisal na tem forumu, tako da ne bom na dolgo, kar vse morajo prodajalci prenašati, zaradi takšnih "motenih" oseb.

Čist en primer na hitro. Stranka kupila črno kartušo, dal sem mu jo jaz ker se sam ni znašel. Zahteval pa je črno. Prišel nazaj čez kak teden, se drl in zmerjal vse po spisku. Rekel je da me bo tožil, ker mu tiskalnik ne tiska barvno.

Vedno ko čitam kake sorodne dogodivščine, se spomnim na tega modela. Še zaj mi gre na kozlanje, ko le pomislim na takšne ljudi, ki so mi grenili delo.

@Linarka, ravno zaradi mojih izkušenj iz trgovine, ne verjamem tvoji zgodbi.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.