Samsung galaxy alpha

Robbit

Fizikalc
26. jul 2007
2.209
20
38
Ima kdo omenjeni telefon. Sicer sem bral teste, ampak bi rad slišal še mnenje od kakšnega uporabnika, ki telefon uporablja že nekaj časa. Sem ga držal v roki pri simobilu in mi je bil precej všeč. Primerjal sem ga z iphone 6 in moram rečt, da je skor lepši + to, da pri simobilu pride 10€ manj na mesec kot iphone 6 16gb, ima pa tudi 32gb placa. Trenutno imam iphone 4s, ki je sicer res fantastičen telefon, ampak bo treba zamenjat počas.

Torej, je to cool telefonček?
 

doctorz

Guru
7. sep 2007
7.921
650
113
pred racunalnikom
Jah po specifikacijah je cenejsi in malenkost boljsi meizu mx4 note je pa ze nekaj vecji, ce pa vzames na narocnino je pa cena samsunga ze enaka meizuju. Ti trije telefoni so top glede na antutu.
Kaj vec pa nebi znal povedati
smile-1.gif
 

mdragan

Pripravnik
30. okt 2014
993
6
18
Prvo vprasanje:
Zakaj koristis telefon?
Poslovna varijanta?Mail,skeniranje in odpiranje dokumentov,planner dnevnih sestankov itd.....
Ali preprosto,fotografija,in podobne stvari....
Odgovor na prvo je iphone in samo iphone....
Na drugo pa vse ostalo....
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.248
5.817
113
Si res posrečen

Pri nas ravno iphone odsvetujejo poslovnim uporabnikom. Pa ne da ne zaslužimo z vsakim prodanim, ampak ne moreš met nezadovoljnih strank. Iphone je bl tako, da ga šenkaš kakemu direktorju za ženo.
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Citat:
Uporabnik mdragan pravi:
Enkrat iphone....vedno iphone....simple

Enkrat iphone, verjetno nikoli več iphone. Takrat me je motila zaprtost sistema in če si hotel kakršnokoli aplikacijo, si moral dat podatke, kreditno kartico itd.Sedaj ne vem, kako je. Imel sem pa 3gs
 

mdragan

Pripravnik
30. okt 2014
993
6
18
Cisto normalno,da vsak ima svoj pogled na stvar.
Meni osebno iphone ustreza glede mojih potreb,za drugo spet imam rajsi samsung,npr tablice imam dve samsugove in ipada nikoli ne bi nabavil.
Kar se tice pa halo halo zame je iphone top
 

amacar

Majstr
29. apr 2010
4.121
450
83
Citat:
Uporabnik Cash pravi:
Citat:
Uporabnik mdragan pravi:
Enkrat iphone....vedno iphone....simple

Enkrat iphone, verjetno nikoli več iphone. Takrat me je motila zaprtost sistema in če si hotel kakršnokoli aplikacijo, si moral dat podatke, kreditno kartico itd.Sedaj ne vem, kako je. Imel sem pa 3gs

NI bil nikoli pogoj kreditna kartica. Če si pa nisi znal zrihtati je pa tvoj problem.


Citat:
Uporabnik ovca pravi:
Upaš stavt
smile-1.gif
?
Pri mojem note 4 zdrži baterija dlje, kot pa na i6-ki, ob približno enaki uporabi.
Lahko primerjaš z i6+. Oba bosta zdržala cel dan.
 

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
11
38
Citat:
Uporabnik mdragan pravi:
Niti pri samsungu....

Note 4 mi drži dva dni ob stalenm vklopljenem mobilnem in wifi omrežju, s klici, občasnem brskanjem po netu in e-maili.
 

mdragan

Pripravnik
30. okt 2014
993
6
18
Sam tuki je bilo omenjeno,da na iphonu ne zdrzi cel dan....in niti na samsungu,vsaj na s3 ali s5 ki sem imel oz ima zena.
Po enem letu uporabe,iphone ne steka nic....samsung ja no....