blog ex specialca

alexx_

nekaj v tem stilu
11. maj 2007
4.236
44
48
offline
pa saj tole o drzavnem udaru JJ je ze stara zgodba, nekako "javna tajna".

stieber, cudi me, da dvomis v te zadeve, se mi je zdelo da bolj poznas to podrocje
confused-1.gif
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Citat:
Uporabnik alexx_ pravi:
pa saj tole o drzavnem udaru JJ je ze stara zgodba, nekako "javna tajna".

stieber, cudi me, da dvomis v te zadeve, se mi je zdelo da bolj poznas to podrocje
confused-1.gif

glej, v to, da nekdo skuša leta 1994 v sloveniji delat državni udar z nekaj deset oboroženci se mi zdi izredno malo verjetno. Če nič drugega, bi embargo z blokado meje v 2 mesecih če ne prej, spravil slovenijo na kolena...v kakšno kazanje mišic v obliki kakšnih vaj bi še verjel, v neke ideje o takšnih udarih, pa ne glede na akterje, pač ne.
 

suzica

hođa
21. jan 2011
1.914
0
36
47
PLANET ČVIČK
CItat iz mladine:::::
Citat:
K sreči Moris svoje vaje nazadnje ni ponovil v praksi. Kako blizu usodi "banana" republik smo bili, pa ne nazadnje kaže tudi izjava Janeza Janše za Delo novembra 1999: "V svojih rokah sem imel veliko moči. V času, ko se je govorilo o plebiscitu, bi lahko forsiral drugačne prijeme. In leta 1994, ko so me odstavljali, je bilo mnogo predlogov, naj na to odstavitev ne pristanemo. Jaz bi to lahko naredil. Pa nisem." Le kdo je bil tisti, ki je Janši dajal take predloge, ki bi bistveno spremenili tok moderne slovenske zgodovine? Je bil to kdo iz brigade Moris, ki je izvedla doslej najbolj nenavadno in noro vojaško vajo Slovenske vojske? Vajo, v kateri je vadila zavzetje lastnega poveljstva oziroma po vseh vojaških priročnikih, vajo za državni udar.

Je sam janša vse povedal-----"""""imel sem moč:
10.gif
"""

Še eden iz mladine::::
Citat:
Nekaj čez tretjo uro zjutraj so se posedli v oklepnike in odrinili proti prestolnici. Kot v vsaki vojski je tudi našim specialcem zagodlo slabo vzdrževanje opreme. En oklepnik so zaradi okvare na menjalniku morali pustiti v bazi.
hysterical-1.gif


Vojaški udar se izvede premišljeno in hitro-v trenutku
ne pa da šravfaš v blatu pred napadom
hysterical-1.gif
 

uuu

Fizikalc
19. jun 2010
1.766
14
38
Nerodno, smešno ali kakorkoli že, dejstvo je, da nekaj je bilo tiste noči 1994 in ni popolna izmišljotina.
 

mikstone

Pripravnik
31. jan 2011
63
0
6
Citat:
Uporabnik stieber pravi:
sori, ampak državni udar v letu 94 sredi evrope in s 100 ljudmi??? zelo zelo dvomim, da bi to kdorkoli skušal narediti, še specialna enota policije sama pomoje onemogoči take 'udarnike'. Pa brez zamere...

leta 1994 bi Specialno enoto Policije pospravili za malico. Najbrž pojma nimaš, kaj pomeni "državni udar". Še enkrat bom ponovil zate-90 oseb bi pokorilo to državo, žal je tako. Nihče ne bi Policiji tistega dne ukazal, naj odreagira, sploh je Policija opremljena slabše kot vojska, sploh Moris takrat. Zjutraj bi življenje v državi potekalo normalno, JJ bi zamenjal par ministrov, prvega bi takrat snel Bizjaka-MNZ. Novi minister bi Policiji že ponoči ukazal, da zavaruje državne strateške pozicije. Res ne veste kaj govorite, sredi Evrope ???? Kaj pa se je dogajalo od l.91 naprej sredi Evrope, dragi moj forumaš. Ne bom se spuščal v te debate, kaj bi bilo, če bi bilo !
Če bi takrat vstopili v parlament, bil šok, kdo misliš, da bi se uprl, najbrž bi Lojze izdajalec skočil v zrak sredi parlamenta, ne se hecat. Pa javno razpoloženje takrat ne pozabi, JJ je na dan odstavitve zbral 50.000 ljudi, ki so protestirali, od tega 15.000 ped parlamentom. Nobena drufga opcija ne spravi na cesto toliko ovc kot JJ, žal je tako. Nisem, ponosen na takratne dogodke, ampak nebuloz pa prosim ne pišite. V eni uri bi bilo vsega konec, Slovenija bi se zbuduila z obvestilom, da je JJ prevzel vlado-tehnično, do izrednih volitev, nihče ne bi muksnil, kar verjemi, Slovenci smo riti, to upam da veš. Če bi se v Srbiji ali kje drugje dogajalo to kar se tu ; Kresalka, Baričeviæ, Vegrad, TEŠ, SCT, MERKUR, Pivovarna laško, da ne naštevam, bi Pahor končal kot Miloševič, folk bi šel na ceste in sesul vse, parlament najprej. Ampak mi smo Slovenci, tega filma ne bo, zato je kot je, jebe in molze nas vsak [censored], sedijo pa kokošarji, vem, ker sem tri leta gnil po zaporih, vem, kdo sedi po naših zaporih, sramota na kvadrat.
Raznih Hild, Simon, Ivanov, Janezov in podobnih kurcevb se nihče ne upa po prstih, ker so vsi umazani, če bodo tega za to, bo ta zajebal tega, ta naprej ....., no way in Slovenija, sprijaznite se že enkrat kje živite, dripce ki jih pljuvate, vi volite, leta 2012 bo isto, takrat upam, da me ne bo več v tej prodani hlapčevski kokoški. [censored] true !
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
hahaha, kakšen članek...kao da so z vajo kršili vsa pravila, v isti sapi pa avtor pove da nekih pravil pravzaprav ni bilo...brzostrelke mp5 so mogoče res najbolj učinkovite brzostrelke, bom verjel avtorju na besedo (lol), ampak kdo bi pa v kakšnem udaru uporabljal brezostrelke z 9 mm pištolskimi naboji, ki praviloma ne prebijejo ne neprebojnih jopičem in to takih z ne posebej težko zaščito, niti čelad...najbolj legendarna je pa una kao čudna navodila, k so rekli vojakom, naj se med vajo držijo prometnih predpisov???? ja hvala bogu da so jih posebej opozorili na to...naprej pa niti ne bi, k se da itak raztrgat cel članek podolgem in počez...
 

suzica

hođa
21. jan 2011
1.914
0
36
47
PLANET ČVIČK
Še en opasan citat iz mladine:::::
Citat:
Udeležencem vaje so poveljujoči še naročili, da naj spoštujejo prometne predpise, spomnili pa so jih tudi na ravnanje v primerih, če bi kolono zaustavljali organi Ministrstva za notranje zadeve.
hysterical-1.gif
 

mikstone

Pripravnik
31. jan 2011
63
0
6
Citat:
Uporabnik Gatto pravi:
tale mikstone je preveč filmov gledal nekje..z odejo čez glavo..sinkotu so se dejstva malo pomešala zgleda
rolleyes-1.gif

Filme gledal ?? Ni bilo časa, zdaj jih lahko gledam, pa zraven berem komentarje takšnih kot si ti. Nič od tebe celo življenje, zato pa minirat vsakega, ki ni življenja presedel pred TV-jem kot ti.

Mislim, da nima smisla, kot sem že prej ugotovil, da se sploh oglašam. Kup zdolgočasenih provokatorjev, ki jih ne zanimajo dejstva ampak "drkanje" u glavo.
Ni vsak dan priložnost, dobiti informacije iz prve roke, sicer pa ima vsako tele svoje veselje.

Grem gledat filme, da bom lahko blog pisal, bye
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.569
2.419
113
Pomoje če se 30 alterjevcev zmeni, lahko danes ob 3.00 zasedemo parlament.

Brez, da bi bili specialci.

Ti boš pa vodil napad.v alfi
evil.gif
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
kolikor jaz poznam tedanje pripadnike SEP, bi stavil na njih, da bi ustavili razne 'udarnike'. Mimogrede, kdo je uril vašega šefa?
smile-1.gif
verjamem, da so slovenci ovce, ampak oborožena diktatura kjerkoli v z ali srednji evropi bi se že zaradi vpliva drugih držav tega območja v kratkem sesula kot hiša iz kart, pa če bi že kdorkoli res pripravljal državni udar (v kar ne verjamem) in če bi mu potem tak udar tudi uspel, kar pa je po mojem nemogoče.
 

mikstone

Pripravnik
31. jan 2011
63
0
6
Citat:
Uporabnik suzica pravi:
Še en opasan citat iz mladine:::::
Citat:
Udeležencem vaje so poveljujoči še naročili, da naj spoštujejo prometne predpise, spomnili pa so jih tudi na ravnanje v primerih, če bi kolono zaustavljali organi Ministrstva za notranje zadeve.
hysterical-1.gif

MLADINA je pravi vir informacij, kaj naj jaz tukaj, se poslavljam, vidim, da je forum namenjen žaljenju in poniževanju.
MLADiNA, l.1989 naklada 135.000
MLADINA l.1994 naklada 12.000
MLADINA l.2010 naklada 2800 izvodov
le zakaj je pobralo Mladino, najbrž so verodostojni za umret.

bye bye
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
čeprav nekaj je pa res, pred leti so v italiji eni modeli izvedli nekakšno protidržavno delovanje ali kaj, ko so se z doma narejenim (nadvse smešnim) oklepnikom pripeljali pod un zvonik na trgu sv marka in potem šli gor razvili na zvoniku zastavo in proglasili neodvisno Padanijo...
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Se že spet Ivanovci zbirajo in branijo svoje božanstvo, ni druge.

Človek (bivši Ivanov vojak) je napisal, kar je doživel, vi pa pravljice. Dejansko bi šlo za vojaški prevrat, kar ni nič neobičajnega.
Delno so že imeli svoje ljudi v politiki, samo zasedli bi glavne položaje in poslopja in rezultat je tukaj.

Za naše razmerej je zagotovo dovolj 100 ljudi, sploh če si že imel pripravljen scenarij in ljudi na pravih mestih.