Zunanji disk se je "zaštrikal" na TV

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
10 ampak nadgradnja s 7ke, ki se mislim da noče več updejtat - pa mi je tudi čisto vseeno, ker ga imam zgolj za "pucanje" pošte s strežnika vsak mesec ali dva, pa če nujno rabim kaj na winsih naredit.

Kot rečeno jutri dalje, ker je HP v pisarni jaz pa doma na polnilcu za japko. ;)
 

pek007

Majstr
8. maj 2007
1.143
329
83
38
drugače pa lej, tud z macom gre... tako da ne rabiš winsow... samo sledi tem navodilom v drugem postu pa bo šlo pomoje :p


edit: glede na to, da pa že maš usb, pa očitno samo tiščiš options key al pa c... pa ti naj bi ponudilo možnost za EFI boot... to naj bi bil pa kao gparted live pol, če maš usb not od začetka...
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.841
5.085
113
Če maš win 10 bi po 3 neuspešnih bootih moglo v recovery okolje bootat. Prideš do tja? Če ne naredi na nekem drugem win racunalniku win 10 instal usb. Ja vem, da maš japko samo jebat ga. In pri instalu daj da ti popravi
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
EVO!!!

Hvaljena hosana na višavah in ostalo kar še zraven pravijo verujoči v vsemogočnega Bilija Vratnika.

Sem obupal z USB, ker preko maca to ne znam oz. ni šlo.
Sem zalaufal drugi stari (novi) W comp z W7 in naredil recovery CD, ga vtaknil v "zaštrikani HP", pustil, da je naredil nekaj, malo poklikal levo-desno in se je stari sistem W10 popravil in že vleče staro pošto s strežnika na disk, kar je tudi edini njegov namen. Bom pa vseeno pogledal, če imam še kak prazen CD in zapekel recovery W10.

Hvala za potrpljenje s slepo kuro, ki je našla zrno. :aplauz:
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N