ZPS test likalnih postaj

Potegnil sem temo iz naftalina da vprašam.... ima kdo kakšen novejši ZPS test parnih postaj? Crknila nam je prastara postaja grundig. Je na trgu kaj pametnega pa da ni 300+eur :)


lelit bi znal biti okej igralec...cene vsaj na amazonu okrog tvojega budgeta (vsaj kak model, vsi verjento ne), made in italy....kavoamte majo sanjske, sam so žal sanjeske tud cene

Drugače za kake manjši pare bi preveril eurospinove trgovine, njihovi izdelki so večinoma kopije boljših ita produktov. Tu bi znalo biti neki manevrskega placa
 

Dik

Fizikalc
28. okt 2007
1.538
77
48
Od križišča mal naprej na desno
si razmisljal o popravilu, ce si bil sicer zadovoljen z njo?

samo tako nisem dal popraviti 10 let stare boscheve, ki je bila nova 220 eur, popravilo pa 100 eur... kasneje mi je bilo zal, ker je bilo vse novo za isti denar slabse...
Seveda ampak zaenkrat še nisem našel serviserja. Imam pa tisto postajo od grundiga, ki je bila pred desetletjem v akciji na omv. Glede na to koliko je stara je že večkrat oddelala svoje in bila za tisti denar super nakup. Kot mi je povedala glavna likarica je problem v tem da non stop na max spušča paro. Po mojem laičnem pregledu naprave je vzrok gumb za izpust pare. Popravilo ne more biti niti blizu 100€ po mojem, problem je bolj najti serviserja, ki bi to popravil. Dva sem poklical pa popravljata samo velike aparate, pooblaščenega grundig servisa pa zaenkrat še nisem našel. Če ima kdo idejo kje v Kranju se ukvarjajo z popravili malih g aparatov se priporočam.
 

luciano

Guru
3. okt 2011
1.812
815
113
MB
Potegnil sem temo iz naftalina da vprašam.... ima kdo kakšen novejši ZPS test parnih postaj? Crknila nam je prastara postaja grundig. Je na trgu kaj pametnega pa da ni 300+eur :)
 

Priponke

  • Screenshot_20211230-080645_Chrome.jpg
    Screenshot_20211230-080645_Chrome.jpg
    502,6 KB · Ogledi: 124
  • Screenshot_20211230-080453_Chrome.jpg
    Screenshot_20211230-080453_Chrome.jpg
    857,2 KB · Ogledi: 120
Seveda ampak zaenkrat še nisem našel serviserja. Imam pa tisto postajo od grundiga, ki je bila pred desetletjem v akciji na omv. Glede na to koliko je stara je že večkrat oddelala svoje in bila za tisti denar super nakup. Kot mi je povedala glavna likarica je problem v tem da non stop na max spušča paro. Po mojem laičnem pregledu naprave je vzrok gumb za izpust pare. Popravilo ne more biti niti blizu 100€ po mojem, problem je bolj najti serviserja, ki bi to popravil. Dva sem poklical pa popravljata samo velike aparate, pooblaščenega grundig servisa pa zaenkrat še nisem našel. Če ima kdo idejo kje v Kranju se ukvarjajo z popravili malih g aparatov se priporočam.


grundig jev lastništvu beka...poskusi kontaktirati tudi bekove serviserje..... meli TV z logotom grundig, v resnici je bil pa beko. najdli to ven, ko smo menjavali komando in iskali kodo
 

Dik

Fizikalc
28. okt 2007
1.538
77
48
Od križišča mal naprej na desno
Je včeraj glavna likarica že privlekla navaden likalnik domov, pravi da ne more čakat, ker bo preveč naenkrat potem. Višek iz. hvala, dobra informacija bom poklical po novem letu par servisov. Mogoče ga pa še sam podrem pa pogledam :) tony hvala poizkusit ni greh pravijo...bom preveril drug teden.
Srečno :nazdravje: