ZOO Dunaj pozimi?

raners

Majstr
4. mar 2008
2.709
366
83
Hej vsem.

Že nekaj časa (beri: kaki dve leti) se pogovarjamo o obisku živalskega vrta na Dunaju. Sedaj je nekak padla odločitev, da bi ga obiskali med tednom pred novim letom (med 26 in 29 decembrom). Ker bi radi od obiska živalskega vrta odnesli največ, me zanima, ali je bolje ZOO obiskati spomladi ali poleti, ko živali najbolj uživajo sredi dneva v naravi in ne pozimi, ko je mrzlo? Bojimo se namreč, da bomo večina veličastnih živali videli v kletkah oz. nekih malih zaprtih prostorih.

Če je že bil mogoče kdo pozimi v ZOO Dunaj, me zanima, ali se kljub vsemu splača pogledat ZOO tudi pozimi?

Ali priporočate mogoče kateri drugi ZOO v evropi (oddaljen podobno kot Dunaj), ki je lepši od tega na Dunaju in ima več različnih živali? Predvsem bi rad videl precej pingvinov, mogoče tudi polarnega medveda, itd.
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
v mrzlih dneh ne priporočam ravno ogleda zoo-ja.
nekatere živali ne smejo bit zunaj. drugim paše bit v brlogu na toplem. tko da je bolj malo za videt. pa še vas bo zeblo.
 

Mr_Orange

Pripravnik
15. avg 2007
723
3
18
48
Murgle
No, jaz sem bil s familijo na Dunaju lani 15. januarja v ZOOju, pa ne bi ravno rekel, da ni kaj za videt...
Mogoče res ni čisto vseh živali zunaj, ampak daleč od tga da ne bi bilo kaj za videt. Pa tudi tiste živali ki so notri, jih lahko greš pogledat.

Lepši in večji pa je definitivno München
zmaga.gif
 

Strijc

Pripravnik
10. sep 2007
270
0
16
Sicer ni pingvinov in ne polarnega medveda, samo je pa ful fajn Haus Des Meeres... Pregledas zoo, ker je zima bos hitreje naredil obhod potem pa v HDM