Dunaj parkiranje 2 dni

2. okt 2007
3.595
2.034
113
27. aprila smo namenjeni dva dni na Dunaj. V planu je ogled živalskega vrta, prater, naravoslovni muzej, pa še mogoče kaj.
Ker sam hostel nima parkirišča oz. je bližnje plačljivo za 10€ na dan, me zanima, ali lahko avto pustim za 2 dni v P+R (cena je 3,40€/dan). Kako je z varnostjo teh parkirišč.
Katero parkirišče P+R se najbolj priporoča. Za podzemno bi tako ali tako vzel 2 dnevno karto.

Se plača kupiti Vienna Card ali bolj ViennaPass?
 

prijam

Fizikalc
2. sep 2007
1.821
4
38
Imam še jaz vprašanje.....ne gre se sicer za Dunaj.
Kje parkirati v bližini Zagrebškega letališča za neko zmerno ceno. Trajanje 8 dni.
 

prijam

Fizikalc
2. sep 2007
1.821
4
38
Pri vseh 5/5 glede na datum piše nedostopno. Torej pomeni, da so vsa zasedena?
 

Peror

Majstr
5. mar 2015
1.678
216
63
A se lahko še jaz vštulim? Parkirišče za 5 dni blizu letališča Marco Polo ali pa Treviso? Letim iz Marco Polo, pristanem v Trevisu.
 

potnik

Pripravnik
5. jul 2011
245
0
16
Venice Park Venice je imel včasih akcije preko Groupon.it V vsakem primeru pa jih priporočam, saj so prijazni in hitri.
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.340
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik Peror pravi:
A se lahko še jaz vštulim? Parkirišče za 5 dni blizu letališča Marco Polo ali pa Treviso? Letim iz Marco Polo, pristanem v Trevisu.

Ce ujames pravi cas z online rezervacijo, se da na letaliskem parkingu dobiti dobro ceno... Za konec februarja (rezerviral sem v zacetku januarja) sem v Trevisu dobil parking za 28,5€ za pet dni ... redna cena bi bila 57€ ... >> http://www.trevisoairport.it/en/park/rates.html
 

pipo

Majstr
19. mar 2008
866
328
63
v P+R lahko avto pustiš kolikor ti paše, načeloma so si vsa parkirišča podobna, da bi imeli varnostnike nisem opazil (Park + Ride U6 Siebenhirten).

Dobro je, če že imaš recimo Vienna Card, ker v tej (U6) P+R ni šalterja, kjer bi jo lahko kupil, so samo avtomati. Tako, da pač moraš ( če hočeš, kontrole ni pri vstopu) kupit najprej karto da se pripelješ do večje postaje, kjer lahko kupiš VC... malo dodatnega stroška si narediš.

Podzemna pa funkcionira v nulo. 15min da naštudiraš sistem in gasa.... pa v VC imaš vedno napisano postajo, kjer moraš izstopit.
 

azrael

Zelenc'
29. jan 2016
8
0
1
Citat:
Uporabnik Peror pravi:
A se lahko še jaz vštulim? Parkirišče za 5 dni blizu letališča Marco Polo ali pa Treviso? Letim iz Marco Polo, pristanem v Trevisu.

Ko letim iz Marca pola ponavadi parkiram kar v industrijski coni Mestre. Do letališča imaš potem 6 km. Pravtako tam parkiram ko gremo v Benetke. Parkirišče je seveda zastonj - do danes se mi pa ni zgodilo še ničesar slabega. Je pa res da nimam avta, ki bi bil na prvih mestih lestvic ukradenih vozil.
 

medo10

Fizikalc
3. sep 2007
1.693
7
38
Blizu Marco polo (cca 2,5 km) je končna postaja tramvaja, ki gre direkt v Benetke. Parking zastonj. Je pa treba preverit bus povezavo do Marco polo (je bolj redka).
 

Tjaz

Pripravnik
19. avg 2007
305
0
16
Dunaj , parkiranje 2 dni OKOLICA Lienfeldergasse .
Pa da lahko plačaš z € brez aplikacij in kartic, ker parkiranje rabim samo 1x.