Zlata voda iz Spar-a :)

GSMobil

Fizikalc
6. jan 2008
2.499
4
38
Ni to mišljeno v stilu: škrt sem, ne dam denarja" sploh ne, ampak vseeno so me danes v Viškem Spar-u presenetili. Greva z gospodično jest in ker nekako mi zraven ni pasal ne sok, ne pivo, sem po dolgem času videl, da imajo pri pijačah tisto fency mašinco kjer si v dva deci kozarec natočiš vodo. Odmaširam do blagajne in plačava. Potem pa vidim kako veselo so mi tisti usran glažek vode računali 35 centov. V bivši valuti bi jim kozarec vrgel v glavo, saj je to reci in piši 83 tolarjev za kozarec vode iz avtomata. Res draga voda, upam vsaj, da sem pil Zlato
wink-1.gif
 

Blackjack

Guru
24. nov 2007
4.986
1.051
113
Pač si točil iz avtomata, lahko bi kupl 0.5L kakšne zale in pravtako plačal.
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Postrežnina za vodo pač. Tudi take kozarce je treba prati. Marsikateri lokal jo zaračuna mnogo več kot tole.
 

doctorz

Guru
7. sep 2007
7.921
650
113
pred racunalnikom
Ce bi bila zastonj men verjem da bi vsi vodo pili pa se to bi si 5x dotocili
bonk.gif


Ko smo se hodili po gostilnah je vcasih prislo 6 solarjev, narocili so 2x kava z mlekom pa 4x voda recimo. Potem so pa tam kadili pa zasedali prostor za take ki bi kaj konkretnega popili.

Isto je tukaj, ce bi bila voda zastonj nebi nihce sokov pil
smirk-1.gif


LP
 

matj

Pripravnik
5. nov 2007
59
0
6
danes imajo že skoraj v vsaki večji trgovini tiste zala mehurje z vodo, ki jih lahko prazneš po mili volji, tako da izgovori niso ravno na mestu
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.609
258
113
jest tud ne!

ne vem, zakaj bi si nekaj natočil, in pol prazen kozarc nosil s sabo do blagajne, pa ga plačal! odložiš ga v smeti, pa tja na kakšno polico pa je!
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
hehe ob to sem se tut jst spotaknu. najprej sem jedu na bone in je bla ta voda zastonj. potem sem šel enkrat jest na keš in vidim na računu, da so mi še vodo računal, sem najprej mislu da so se zmotel, sam nisem nč kompliciru. kozarci so pa res nekam čudni, jst sem ga vedno pogledu pa kr doskrat zamenju
 

ahmet_car

poupismen
3. sep 2007
563
0
16
ma dons je vse drago.
V menizi v city parku je navaden sok 1,8€.(431 sit)
Odkar je € se nam zdi malo vse sam ko preračunam pa se za glavo držim.
Včeraj sem 80€ porabil in nič prines domov.
Pa dobr saj ne jem pri Noni.Alo to je menza.
 

Michkena

Pripravnik
4. avg 2007
750
-10
16
ampak drugač majo v Sparu pa najcenejšo vodo v plastenki, Pocenia, 0.15 EUR, če se ne motim..