Žirafa za brušenje sten

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.901
5.458
113
Pozdravljeni.

Gledam omenjene zadeve, ker imam namen zrihtat stanovanje (cca 3+ sobe).

Glede na malo količino je bila opcija tudi da bi si žirafo sposodil....ampak sem se po premisleku raje odločil za nakup (delal bom sobo po sobo...lepo počasi in se mi ne da stalno prosit za izposojo itd)

Torej ne rabim ravno profesionalne zadeve 6a 800-1000++ eur....

Ostanejo torej žirafe v rangu 160-200-250eur...

Zanima me če ima kdo od vas praktično priporočilo kaj in kje se splača vzet za ta denar. Na prvi pogled vse v tem rangu delujejo kot bi bile delane pri istem kitajcu...menjujejo se samo barve in nalepke :)

Hvala za nasvete.
 

Sonny_Chiba

Majstr
3. dec 2011
1.553
-249
83
2014 sem jo kupil v merkurju neka rumena zadeva (firme ne vem), takrat je bila okrog 120eur. Z njo sem prebrusil vse stene v 100m2 velikem stanovanju, pa se kar nekaj uslug je naredila. Dela se kar brez problema obcasno je treba zategnit kak vijak to pa je to. Priporocam pa da imas dober sesalec.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N in tony

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.901
5.458
113
Ja na to glede dobrega, sesalca sem bil že opozorjen....

Gledam merkur pa mi ma haloknauf boljšo ponudbo....kitajsko je pa tko vse... :)
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.681
6.242
113
Ja na to glede dobrega, sesalca sem bil že opozorjen....

Gledam merkur pa mi ma haloknauf boljšo ponudbo....kitajsko je pa tko vse... :)
To kar ti haloknauf prodaja lahko dobis na netu (od kitajcev al pa kake podobne firme) za pol ceneje.

Ce ne bos kupil ti mi lahko posodimo profi od flexa skupaj s sesalcem.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.901
5.458
113
Sem to že sam ugotovil....
Sam nimaš druge kot da pač....kupiš

Hvala za ponudbo....ampak sem se zavestno raje odločil za nakup.....da lahko delam potem z mojim tempom naprej :)

Pa raje na kak :nazdravje: namesto tega (če sploh še piješ to)....
 
Nazadnje urejeno:

smoukar

Majstr
3. avg 2007
4.053
390
83
44
dolenska
Imam iz Lidla staro cca 3 leta. Ravno tako kot autor teme delam prostor za prostorom. Napaka, ker je tle prah. Ampak drugače ne gre. Mašinka dela je pa dost težka napram profi. Sesalec je pa hudo pomemben. Jaz si ga sposojam tapravga za to. Skoraj da prisesa žirafo na steno.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

Slick

Majstr
18. sep 2007
2.251
189
63
Jaz sem si jo izposodil tukaj, Kärcherjev sesalec imam doma. Ni ravno orodje, ki bi prišlo prav, ko boš enkrat vse uredil, se bo pa valjalo po vseh možnih kotih in nabiralo prah.