Zima in sneg 21/22

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.151
2.332
113
v lokalni ostariji
Alkoholik
Od Ribc naprej je dovoljena samo dostava ;)
Trojane so "2"x sirse kot kimovcev klanc. Pa tudi strmine ni nikjer take. Pa ceprav pri Kimovcu samo kaksnih 20m visinske razlikr premagaš. Ampak ko gres s kolesom, obcutis klanc.
Kamionar ga pa z zaletom ne more vzet ker je nepregeden ovinek proti dnu klanca. Avto pa ga na puf prevozi v suhem, ce imas spodaj 70+
To pa sploh ni res :) prepovedano je za polpriklopnike (sleperje). Ne pa za prikoličarje ali solo kamione. Tako da jaz s tandemko se lahko peljem :)
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Prepovedano za šleperje? V resnici nisem nikoli opazoval tega znaka (nimam šleperja), ampak pred ~5. leti sem tam nabasal na kolono šleperjev, celo dva španca sta bila vmes v glavnem pa Omahen in podobni (domačin). So zabasali klanec tako da sem bil v tistem šmornu več kot uro, preden so se policaji zbudili in začeli na roke spuščat.

Je bilo takrat tudi prepovedano za polpriklopnike? - Pa, saj ni razlike s prikoličarjem, ali je? Ker tam ima tudi osebni avto v snegu problem, ne samo hevy šoferizacija. :rolleyes:
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.151
2.332
113
v lokalni ostariji
Prepovedano za šleperje? V resnici nisem nikoli opazoval tega znaka (nimam šleperja), ampak pred ~5. leti sem tam nabasal na kolono šleperjev, celo dva španca sta bila vmes v glavnem pa Omahen in podobni (domačin). So zabasali klanec tako da sem bil v tistem šmornu več kot uro, preden so se policaji zbudili in začeli na roke spuščat.

Je bilo takrat tudi prepovedano za polpriklopnike? - Pa, saj ni razlike s prikoličarjem, ali je? Ker tam ima tudi osebni avto v snegu problem, ne samo hevy šoferizacija. :rolleyes:
Prepovedano je za tranzit. Dostava itd dovoljeno.

In ja znaki so za prepoved polpriklopnika priklopnika in lahkega priklopnika... Kjer je prepoved za lahki priklopnik je tudi za priklopnik in polpriklopnik. Kjer za priklopnik je tudi za polpriklopnik kjer pa za polpriklopnik je pa samo za polpriklopnik.
 

matej_

Guru
25. okt 2007
2.037
590
113
pri nas jugozahodnik, 8stopinj ga rapidno pobira.

edit: ena prognoza kaže sneg iz nedelje na ponedeljek za maribor, par centi.
 

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.964
3.761
113
Ljubljana
hmpg.net
"V hrvaški Dalmaciji so na prvi dan novega leta namerili rekordno visoke temperature, poročajo hrvaški mediji. V Kninu se je živo srebro povzpelo čez 21 stopinj Celzija. O najtoplejšem prvem dnevu leta poročajo tudi iz Velike Britanije"

Zlata lisica v MB 2019. 2020,2021,2022 v KG
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.326
5.845
113
pri taščici
Da vidimo koliko ga bo zvecer in kje.
A ce poslj m email ali faks na DARS in komunalo, a mislite da bo popoldne/ponoc kdo v sluzbi
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Pr nas ga ne bo nč, kot ponavadi :oops1: . Vse horenci in ljubljančani sproti požerejo.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.326
5.845
113
pri taščici
Ja, pri nas bo pa mal posmetil, kot ponavadi.
No zvecer imam pot cez 600mnv, me zanima kaj me bo tam cakalo.
 

Priponke

  • Screenshot_2022-01-05-11-12-42-889_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2022-01-05-11-12-42-889_com.android.chrome.jpg
    423,5 KB · Ogledi: 92