zgorel kamion pri Domžalah

mitja

Pripravnik
29. jul 2007
430
0
16
kamion je zgorel pri Domžalah iz neznanega vzroka......mislim kaka neumnost s strani voznika.....tega kekca sem srečal že pri Postojni in se je iz izpuha tako črno kadilo, kot da je delal tank dimno zaveso....
vsak otrok bi vedel da je nekaj hudo narobe.....on pa normalno teral s polnim gasom in sledil svojim 2 kolegom pred njim....da se slučajno ne bi vstavil
stupid-1.gif


sem se prav nasmejal sedaj ko sem videl na tv
evil.gif
 

vizzzi

Pripravnik
10. okt 2007
370
0
16
Sem srečal tega modela na J obvoznici pri Lecrercu. Po voznem pasu je vozil 30km/h, za njim se je pa kadilo in smrdelo za popiz...t. Pa ne da bi ustavil.
stupid-1.gif


A je model mislu da bo do Litve (al iz kjerkoli je že ) prlezu?
hysterical-1.gif
 

vizzzi

Pripravnik
10. okt 2007
370
0
16
Ja, je mel naloženih nekaj avtov. Baje da so jih ene par celo rešili.
 
Nazadnje urejeno:

Sipi

Pripravnik
14. avg 2007
290
0
16
43
No saj zadeva je tako ali tako zavarovana.Mogoče je bil pa kamion že čicto fuč pa ga je raje zahajcal do konca in bo pri zavarovalnici lep keš potegnu
write.gif
 

Alan

Fizikalc
22. jul 2007
2.031
19
38
42
Ljubljana
Točno ta kamion, je stal pred tunelom golovec na odstavnem pasu v smeri proti šentjakobu ( na razcepu malence)
Se je valil kar konkreten dim izza kabine. In potem se gre naprej vozit, jao
bonk.gif

Še dobro da ni zagorel v tunelu, potem bi bilo šele zanimivo.
 

coolpower

Fizikalc
17. sep 2007
4.218
0
36
OK. To pomeni, da se je verjetno kakšne pol ure cijazil z dimno zaveso za sabo. Mi lahko prosim kdo razloži, kako mu je to uspelo? Ni nihče, ki je sedaj pameten, prijavil zadeve policiji? Ogrožanje prometa, onesnaževanje okolja ipd?
Ni mimo peljal nihče, zaposlen na MNZ, v službeni ali civilni obleki? Prosim, no. Če to drži, potem me resno skrbi za varnost v tej državi.
Takšne tovornjakarje je treba ustavit, kaznovati, zaračunati stroške intervencije in reševanja vozila itd. Edino tako se bo vzhodnjaška golazen naučila, da nismo Bangladeš.
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.223
4.703
113
Verjetno ni smel kamiona popravljati izven svoje države, da ne bi bilo predrago. Sem slišal za primer slovenskega voznika, ki mu je v VB crknil alternator in je moral po navodilih šefa čakati, da je prišel drug kamion s katerim je menjal akumulatorje in potem nazaj domov. Po poti do Slovenije je pač vozil, dokler se niso akumulatorji spet spraznili in spet počakal drug kamion od iste firme. Objavljen pa je bil primer tovornjakarja, ki mu je zamnjakalo goriva v predoru... Tako, da tudi mi spadamo pod to vzhodnjaško golazen. Žal..
 

Domzalcan

Vzoren Državljan RS
22. jul 2007
228
0
16
41
Domaležale
Pepe: ja zmanjkalo goriva v Tauernu... tunel dolg 6800m. V koloni sem stal 1 uro, da so začeli enosmerno spuščat. Je pa to od Kovačiæa štraser. Ker jim Mirko ne pusti tankat v Nemciji in Avstriji, ker je gorivo predrago...
 

Matko

pohodnik
18. jul 2007
5.558
688
113
Citat:
Uporabnik Pepe pravi:
Objavljen pa je bil primer tovornjakarja, ki mu je zamnjakalo goriva v predoru...
In zraven je pisalo, da je to že drugi primer od iste firme.
bonk.gif
 

mitja

Pripravnik
29. jul 2007
430
0
16
kadarkoli kličeš na policijo te obravnavajo kot največjega kriminalca....zaradi takega odnosa me pa malo nič briga....naj kar sami lepo opravljajo delo za katero so plačani, če ne želijo naše pomoči....
 

franci

Fizikalc
19. jul 2007
1.797
1
38
49
LJ
ksz

sicer so pa na AC, še posebej pa v tunelih DARS-ove kamere in naj kar oni kličejo policijo. Sicer pa zakaj sploh imajo te kamere?? Čekirajo svoje delavce???
 
Nazadnje urejeno:

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.223
4.703
113
Hotel sem povedati dvoje:
1. Nekateri naši prevozniki niso nič boljši in gredo z glavo skozi zid, zato nekoga imeti za manj vrednega vzhodnjaka nima nobenega smisla. Če meriš povprek, boš pri vsakem narodu našel veliko slabega.
2. Voznik je pod pritiskom delodajalca, ki ima nerazumne zahteve. Tudi zato voznika ni potrebno imeti za največjega butla, ker ne vemo vsega.
Nisem prevoznik in me kamioninarji kdaj pa kdaj močno razjezijo... Najbrž pa s tem škodim samo sebi...
 

Mis

Fizikalc
1. sep 2007
2.627
0
36
Citat:
Uporabnik coolpower pravi:
OK. To pomeni, da se je verjetno kakšne pol ure cijazil z dimno zaveso za sabo. Mi lahko prosim kdo razloži, kako mu je to uspelo? Ni nihče, ki je sedaj pameten, prijavil zadeve policiji? Ogrožanje prometa, onesnaževanje okolja ipd?
Ni mimo peljal nihče, zaposlen na MNZ, v službeni ali civilni obleki? Prosim, no. Če to drži, potem me resno skrbi za varnost v tej državi.
Takšne tovornjakarje je treba ustavit, kaznovati, zaračunati stroške intervencije in reševanja vozila itd. Edino tako se bo vzhodnjaška golazen naučila, da nismo Bangladeš.

Pa saj ni vozil čez omejitev, tako da je bil povsem varen udeleženec v prometu....
aplauz.gif
 

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
A to Mirko Kovačič, doma iz Ponikev pri Trebnjem?
Če je on, majkemu, že v OŠ ni bil kaj prida...
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Kovačič, ja, svojega denarja vreden.
grin1.gif


Njegova prometna navodila (pravila) za svoje voznike bi se še najbolj zagretim Gorenjcem zdela
stupid-1.gif


Sicer pa sem enega vzhodnjaškega kadilca srečal danes na avtocesti. Ne vem, ampak do svojega mehanika se mi zdi, da je imel še silno daleč, pa je že po odstavnem pasu haral, kot da bo zdaj zdaj crknil (no, saj mogoče pozneje tudi je).